- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaká Boilies v těchto dnech
Chystáme se jet chytat v polovině září a potřeboval bych vědět jestli chytat na ovocnou boilie či na masovou boilie.
Autor diskuse: cdr - , 29.8.2003 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
9 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NPolár | So 6.9.2003 17:56:15
Nech si poslat od Karla Nikla nabídkový ceník a určitě si vybereš.Jeho jatýrka jsou nepřekonatelná. U nás na Labi jdou po tom ochlazení jen na játra od něj. knikl@volny.cz
NMiras | Po 1.9.2003 19:10:09
Chytáš přece na dva pruty, tak proč nezkusit to i ono? Jinak já osobně sázím na maso (losos, játra), můj kámoš nedá dopustit na brusinku.
NGolem | Po 1.9.2003 15:04:52
Cdr: Mrkni do souvislosti v sekci KAPRARINA. Mas tam nekolik receptu na vyrobu boilies. Dovolil sem si tam kdysi pridat i svuj. Pouzival sem ho prave na podzim a fungovalo to. Je to jednoduchy, levny a hlavne to funguje. Pokud chces uvedenou "zakladni smes" zatraktivnit, tak pridej nejak atraktor (muzes klidne i neco ze sladke baze).
NLUKAS-S. - Profil | Ne 31.8.2003 21:16:13
Boilí z rybích mouček je určitě kvalitnější a účinější zvlášť v pozdním létě a v podzimních měsících.Sladké boilí používám jen v jarních měsících duben-květen.
NTOM | Ne 31.8.2003 13:46:53
Ono taky záleží na tom, na jak dlouho jedeš na ryby. Na kratší výpravu si klidně vezmu nějakou lepší hotovku , která funguje rychle i když ne dlouhodobě.Dobrej je třeba Hummer Top Secret nebo kaviár od Václavíka.Na dleší výpravu je dobrý si dělat vlastní koule a podle mých zkušeností je boilí na bázi rybích mouček přeci jen účinnější než sladká příchuť.
NFery | Pá 29.8.2003 18:44:35
Nejdůležitější je na jakou vodu jedeš,potom se teprve ptej na co chytat.
NMarda - Profil | Pá 29.8.2003 11:57:45
Souhlas s Honzasem. Opravdu pozor na to, co je na obalu napsáno, jestli je to jen základ z neurčitých "shit" surovin s např. rybí esencí, nebo zda jsou do zákldo použité rybí moučky. Pak jde ještě o to, jaké moučky to jsou, ale to už je asi moc chtít tohle z obalu. Nejlepší je vyrobit si vlastní koule :o))
NHonzas - Profil | Pá 29.8.2003 8:24:01
Chceš použít kupované nebo si boilie děláš sám? Pokud koupíš nějaké levnější boilie do 200,-/kg, tak myslím, že je to úplně jedno,jestli je to ryba, ořech nebo jahoda, protože je to všechno hlavně ze sojovky a jiná je jen esence. Takový materiál moc potravinových signálů vydávat nebude a kapry nenadchne. Doporučuji boilie na základě z rybích mouček. Buď si udělej kvalitní rybinu sám, nebo si ji kup, ale musíš se na obalu dočíst, že je to skutečně vyrobeno z rybích mouček. Jako atraktory tam mohou být mušle, oliheň ,játra nebo Robin Red a pod.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
21:54NKrátkodobá kaprařina x 9888
21:08NŽermanky a bivakovani 1
14:44NZavážecí lodičky boatman 11
10:41NKyjský rybník, Džbán 50899
10:31NLabe fishing store 11
10:08NPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
7:42NJezero Borek u St. Boleslavi 410
6:45NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
PáNZlatá kaprařská malina 1332
PáNBoilies TB baits- chytací řada 39
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 519
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1636
ČtNTěrlická přehrada - aktuálně !!!! 14629
ČtNKorda Developments a vše co k této značce patří 1693
ČtNKaprový prut pro delší odhozy. 22
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
20.6.CT RETRO Brčekoly 24h OBSAZENO
20.6.Rybářské závody v Žebrákách
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











