Vazač háčků

Chtěl jsem se zeptat kolegů rybářů, zda mají zkušenosti s vazačem háčků a jaké. Děkuji

Autor diskuse: Stepan - , 22.8.2003 všeobecné - náčiní, doplňky
23 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nbrach - Profil | Čt 28.8.2003 10:29:21

Další dobrej nápad, díky.

    N vašek - Profil | St 27.8.2003 10:43:27

    brach:opravdu není zač děkovat spíš jsi měl štěstí že ten jeden byl va výloze.Vázat s ním je jednoduché , když si připravuji návazce doma (používám ho jen na pidiháčky)tak si vazač upnu lehce do malého svěráčku v obýváku na stůl (k nevelké radosti má polovičky)a jde to jak na drátku když máš obě ruce volné.

      Nbrach - Profil | St 27.8.2003 6:30:55

      Vazač už mám, děkuji příteli Vaškovi za jeho poslání.
      Teď už mi zbývá jediné - nasadit brejle a začít vázat.

        NSikula - Profil | Út 26.8.2003 21:07:38

        Maw: Já schánim, prosím prosím....

          NMaw - Profil | So 23.8.2003 21:18:18

          Kdyby někdo sháněl postup navazování na tom vazači, napište mi e-mail a já vám pošlu obrázek postupu. Na obrázku je vidět i podstatná část vazače.

            NMaw - Profil | So 23.8.2003 21:14:04

            Radek: přesné foto toho mého vazače nemám, ale jednou jsem sem (asi do plkárny) dával návod na navazování ve vazači, jaký mám já. Jestli chceš, pošlu ti ten obrázek e-mailem.

              NRadek | So 23.8.2003 11:30:54

              Maw: a jak to vypadá? zkus poslat nejaký obrazek nebo popis

                NMaw - Profil | Pá 22.8.2003 22:02:52

                Mě ten vazač háčků táta vyrobil a maximální spokojenost - i malé háčky s ním vážu v pohodě. A mám ho z umělého kolíku na hrábě.

                  Nbrach - Profil | Pá 22.8.2003 11:32:50

                  Klídek, žádná honička, stejně jsem teď (po tý angíně)línej jak lemra a na ryby nechodím.

                    N vašek - Profil | Pá 22.8.2003 10:31:22

                    brach:problém to vůbec není jen to dnes asi nestihnu.

                      NCyril | Pá 22.8.2003 10:02:24

                      dantex : A nemůžeš ho na nějaký čas postrádat? Já jen,jestli bys ho neposlal brachovi :-).

                        Ndantex | Pá 22.8.2003 10:00:36

                        Můj vazač háčků pochází z Ukrajiny, váže rychle, levně a dobře. Když má všechno navázáno, vykonává jiné práce např. zedničí. :-)

                          NCyril | Pá 22.8.2003 9:18:30

                          Vždyť říkám,že na tebe myslím!

                            Nbrach - Profil | Pá 22.8.2003 9:14:39

                            Seš rychlej, Cyrile - děkan.

                              Nbrach - Profil | Pá 22.8.2003 9:14:00

                              Proboha, Cyrile, nic ve zlém...

                                Nbrach - Profil | Pá 22.8.2003 9:13:32

                                Vašku, byl by problém koupit ho starému brachovi a poslat na dobírku?

                                  NCyril | Pá 22.8.2003 9:12:12

                                  vašek : Prosím,pěkně prosím,kup ho a pošli brachovi.

                                    Nvašek - Profil | Pá 22.8.2003 9:09:30

                                    vazač jsem koupil v Roudnici nad Labem za 30Kč(ještě ho mají a dokonce i ve výloze) je perfektní hlavně na malé háčky(14a menší)na velké ho nepoužívám , zatím než my zchromnou prsty.

                                      NCyril | Pá 22.8.2003 8:49:34

                                      No,prozatím bohužel nemáš zač.

                                        Nbrach - Profil | Pá 22.8.2003 8:47:13

                                        Díky, táto.. :)))

                                          NCyril | Pá 22.8.2003 8:27:47

                                          brach :Ta slibotechna jsem já,ale to ty dobře víš :-),jenže fakt NEJSOU.Ten co jsem koupil byl poslední.Ale myslím na tebe jak na vlastního,takže se snad dočkáš.

                                            Nbrach - Profil | Pá 22.8.2003 8:24:25

                                            Sháním ho už delší dobu, dokonce mi byl (nezávazně) někým z MRKu přislíben - a vono h.... :)

                                              NCyril | Pá 22.8.2003 6:56:13

                                              Po delším shánění jsem si jeden obyčejný vázač za 29 Kč pořídil a jsem maximálně spokojen.