MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Sraz Kapří Pohody 2008

Už se to zase blíží, proto účastníky předchozích ročníků prosím o diskuzi na téma
1) Co zlepšit
2) Jakého hosta byste rádi viděli na srazu

Termín je stanoven již na sobotu 19.01.2008!

Autor diskuse: Miras ®
Zařazeno do: kaprařina - ostatní, 20.11.2007

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 34 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N Ondra (tloušťák) - ® Po 18.2.2008 22:07:12
http://www.kapripohoda.cz/index.php?page=foto&p=kapripohoda_4 článek ze srazu pořádaným masturbanty s Kapří pohody :)
N Ondra (tloušťák) - ® Út 22.1.2008 18:28:53
Jééé to ten Miras bude mít zase ramena za tu samou chválu ... :-P :D
N Ondřej Macků-Maca se vrací - ® Út 22.1.2008 17:46:26
Akce se mi moc líbila,děkuju organizátorům,zaslouží si obdiv.Škoda,že hodně lidí uteklo poměrně brzo a po 22hod nás tam sedělo už jen pár.Jinak ale super a těším se na KP 2009;-)
N vwt5 - ® Út 22.1.2008 14:25:10
asi se také vyjádřím Na srazu jsem byl poprvé s obdivem jsem shledl vystoupení a přednášky po pravdě obdivuji Mirase že něco takového pro tak silnou neükázněnou tlupu pořádá jelikož jsem nabyl dojmu že nějaký ohled k přednášejícim tak třeba zavřít klapačku když už to znám je u spousty lidí dost velký problém jsem sice starší ale s rybařinou začínám tedy mě zajímá vše a když to zhodnotím neslyšel jsem tak 50% ještě jednou dík Mirasovi za tento sraz po stránce toho že je to vše grátis chválím. na druhou stranu jak jsem zjistil kdo se neumí chovat ve společnosti tak se neumí asi chovat k rybám.
N Petr Koch - ® Út 22.1.2008 12:27:16
Dandys - ® : zkus se dostavit na Carp show do Jesenice. Co vím povím.

Jinak ve zkratce jde o to, že každý má možnost zasáhnout do chodu své MO. I jako pouhý člen. Nachystám to bodově. Každopádně člověk musí být schopen komunikovat a snést i negativní názory a ostrou kritiku. Řešením, ale není konflikt a hádání se. Většina, za kterou považuju normální rybáře co si občas vezmou rybu, nesmí být do ničeho tlačena a musí se s myšlenkou stotožnit. V žádném případě se člověk nesmí prezentovat jako kaprař, ale jako rybář a taky ne jako zastánce chyť a pusť. Pouze vyzdvihnout hodnotu trofejních ryb pro revír, ale všech ryb, ne jen kapra. Víc na jesenici. Měj se.
N Dandys - ® Út 22.1.2008 12:21:53
Petr Koch - ® březen, datum přesně nevím, papír mám doma. Bude to moje první schuze, tak jsem zvědavej. Nevím kolik máme členů, nevím jestli něco obhospodařujeme a co, ..vlastně nevím nic. Proto tam jdu, chci nasáknout a být v obraze. a možná už tohle samotné je ta cesta. Možná kdyby větší část členů měla zájem a chuť se o svoji MO zajímat. Snad nás bude přibývat a časem,.....
N Petr Koch - ® Út 22.1.2008 12:20:02
Dandys - ®: kdy máte schůzi MO?
N Dandys - ® Út 22.1.2008 12:19:12
Miras - ® K srazu. Díky moc za uspořádání takové akce, za organizaci. Byl to parádní večer a jsem rád, že jsem tam mohl být, popovídat s klukama, poznat se s novýma lidma a dozvědět se zase něco nového. David
N Dandys - ® Út 22.1.2008 12:16:49
Petr Koch - ® Ahoj Petře. Viděli jsme se srazu. Poraď mi prosím, jakým způsobem mužu já jako řadový člen MO pomoct lobováním na své MO? Neptám se nijak záludně, vážně by mě to zajímalo. Rád v téhle problematice pomužu jak jen budu moct. Jsem členem jedné z MO v Praze, celkem jich je v Praze tuším 53 (celkem cca 33tis členů)! Na schůzi se chystám, ať jsem alespoň v obrazu co se tam řeší. Ale i kdybych si na schuzi naklonil všechny členy a šli jsme do změn jako jeden muž, co těch dalších 53 MO? Nevidím v tom vubec nic reélného :(Jestli bude dobrá konstalace hvězd a příznivá atmosféra doma, chtěl bych se do Jesenice mrknout, můžem to probrat nad korbelem pěnivého mokem. David :-)
N Petr Koch - ® Út 22.1.2008 10:43:22
Chcete konkrétně ode mne, abych se vajádřil na veřejnosti? Tak nějak se cítím odpovědný za směr diskuse.Vystoupím třeba na Carp show v Jesenici? Nebude mi to dělat až tak velký problém, ale spousta lidí s tím nebude souhlasit. Diskuse kdy se pouze nadává na současný stav nic nikam nepřivede. A veřejně hlásat, že porušuju a sklízet za to mohutný potlesk, to je taky k ničemu. Vnímal jsem ten potles částečně taky jako pocit sounáležitosti každého tam ke kaprařské komunitě. Asi na tom nic tak špatného nebude, ale chtělo by tu aktivitu přesunout dál. Cesta vede přes lobování každého z nás na svých MO a dále lobování zástupců různých sdružení na vyšších místech ( nemyslím MRS ani ČRS).
Nebudu se tady zbytečně rozepisovat, budete to brát jako internetové hrdinství, potkáme se v Jesenici.
N Fery - ® Út 22.1.2008 10:07:29
Miras-nic si z toho nedělej..to je naprosto normální lidská vlastnost(neupřímnost)..za klávesnicí je každej uplně jinej..netová fóra jsou plná hrdinů,ale skutek utek:-))
N Miras - ® Út 22.1.2008 9:28:14
all: Ještě jedna věc. V pátek večer jsem seděl s kluky z BLB u pivka a kecali jsme o lecčem. Mimo jiné jsem se jich zeptal i na otázku, zda je na německé kaprařské scéně také tolik nenávisti, zášti, pomluv, špíny a sraček vůbec. Uklidnili mě - je to tam prý zcela stejné.
N Miras - ® Út 22.1.2008 9:23:09
all: tak jsem si přečetl celou diskuzi od doby, kdy jsem tu nebyl a tak nějak se mi udělalo nevolno, spíš bych blil. Pravidla diskuze na KP vždy byla taková, že se kdokoliv může zeptat přednášejícího na cokoliv - třeba na velikost péra, a je jen a jen na přednášejícím, zda bude chtít na otázku odpovědět či nikoliv. Bohužel se opět krásně ukazuje fakt, že za klávesnicí má každý ramena, ale kontakt face-to-face je pro českého rybáře nepříjemný, ba řekl bych téměř nepřijatelný. Nenárážím zde na konkrétní příspěvky, ale na celkový dojem, který jsem z níže uvedené diskuze nabyl. Nic proti nikomu, jen subjektivní dojem.
N KEULI - ® Po 21.1.2008 22:22:06
carpmania -dík tak to je úlet jako že jsem to tipoval to místo(taky kde jinde že)ale myslel jsem si že váha 30kilo byla už při převozu ...takže díky
N Petr Koch - ® Po 21.1.2008 22:14:49
tulo - ® :o) jo asi jo, minimálně ve vztahu k pořadatelům je to slušnost :o))))
Martin Matuš - ® :o) je to na osobní pokec a ne sem, ale k té době lovu. V tom mám jasno, lidi si to nezaslouží a já jsem sobecky šťastnej, že nejsem u vody s dalšíma kaprařema. Čím míň kaprařů kolem sebe mám, tím jsem šťastnější.

Kaprařská pohoda byla pěkná akce a poučná, potkal jsem se s hodně kamarádama a i se zasmál. Jediný co mi vadí jsou pomluvy, vyslechl jsem si toho dost a jednomu by z toho praskla hlava. Jeden pomlouvá Karla, druhej Michala, třetí nesnáší Chytilovce a to jsem neměl možnost vyslechnout si něco o sobě :o))))) Na MRKu masakr a z očí do očí jak když másla ukrajuje, ale to je asi normální. Nicméně jsem se moc rád viděl s hodně lidma a už se těším do Jesenice na Carp show Bohemia. V pátek tam bude asi užší kruh lidí a velice rád se zeptám přímo některých lidí na věci co mě zajímají. Jdu chrnět, mějte se pytláci :o))))
N carpmania - ® Po 21.1.2008 22:14:15
KEULI: se mrkni na mail...
N Ondra (tloušťák) - ® Po 21.1.2008 22:03:41
No tak myslím že je tu mnoho "motivace" do příštího ročníku.... :-)
N KEULI - ® Po 21.1.2008 21:58:08
proč mi to nikdo nikdo nechce říct???
N Martin Matuš - ® Po 21.1.2008 21:49:39
Petr Koch: Petře, asi jsi špatně poslouchal, ale Vláďa říkal, co vše dělá pro změnu pravidel, včetně jednání se zástupcem vedení ČRS, a jaké jsou podle jeho názoru největší překážky. Pokud ti to je málo, mohl jsi mu to říct a ne si stěžovat na netu. Osobně si myslím, že Vláďa toho dělá jako málokdo pro změnu pravidel včetně tebe, když jsi rezignoval na jakoukoli snahu o nápravu doby lovu.

To, že byla otázka o Cassu položená až když tam osoby, kterých se to týkalo nebyli uznáš, že nikdo kromě tazatele neovlivní.
N KEULI - ® Po 21.1.2008 21:39:48
tak řekni pls
N patlal - ® Po 21.1.2008 21:36:04
KEULI // Já vím odkud je MATY !
N tulo - ® Po 21.1.2008 21:33:32
Petr Koch-no nevím jak jsi to myslel,ale je třeba brat ohled na klidny chod akce pořadany nezainteresovanymi lidmi,některe otazky by tohle opravdu narušily.
N KEULI - ® Po 21.1.2008 21:12:24
Dobře je tady někdo kdo mi to řekne??já kapří svět kupuju ale tohle číslo nemám ale pokud oí tom otevřeně mluví tak by ste mi to mohli říct......ů.
N chicquita - ® Po 21.1.2008 21:10:22
Hele nemíním pokračovat ani nijak se zapojovat do další diskuze - především protože já nejsem povolaná osoba mluvit za někoho. Tuhle otázku směřuj na JT. Zavolej mu a zeptej se a pokud budeš mít souhlas informaci zveřejni, a nebo hledej v Kapřím světě a můžeš citovat, já na to 1. nemám čas listovat 2. část ze všech časáku si půjčil kamarád
Otevřeně říkám nechci odpovědět, abych cokoliv neprezentoval jinak než ten kdo ti odpovědně a relevantně může odpověd a to JT
N KEULI - ® Po 21.1.2008 21:05:52
chicquita -nemohl by jsi mi říct odkut maty je?

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 34 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | kaprařina | ostatní ]

Co je nového - kaprařina + obecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniDrtička Advanced Boilie Crusher + kýbl Modular Bucket 17l - celý set

Za 1.890
Drtička boilie od RidgeMonkey – Advanced Boilie Crusher vám usnadní práci při výrobě boiliesové drtě pro spod mix, groundbait nebo pro přípravu krmení do PVA.

akce, rybareniPenn Slammer Live Liner - doprodej!!!

Legendární celokovový naviják s volnoběžným systémem Live Liner pro sladkovodní i mořský rybolov nyní za výprodejovou cenu + doprava ZDARMA!!!

Oznámení - kaprařina
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - kaprařina
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské centrum Olomouc Rybářské centrum Olomouc

Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský rybolov - navijáky,...