- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chtěl někdo informace o stojanech Danio od NESVIKu?
Napište, rád vám odpovím.
Autor diskuse: Tiba - Profil , 31.7.2003 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
14 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NjHR - Profil | So 29.6.2013 10:34:34
Prosim Vas, chci se zeptat, zda-li nemate nekdo zkusenosti s dodavanim nahr. dilu? Ulomila se cast plastove packy, ktera drzi hlavni (stredni) hrazdu... za jakekoli info predem dekuji!
Nmari1300 - Profil | Po 25.3.2013 19:52:01
kolik stojí verze s prodlouženýma nohama(tři nohy) a kolik cca váží?
díky
díky
NBest Carp - Profil | Po 25.3.2013 19:45:47
Tiba - >> zdar , tak co jaké jsou po leteh další zkušenosti ? dík . uvažuji o něm .
Nsedlo - Profil | Čt 7.2.2008 21:38:21
Poradil by mi někdo s úpravou Nesviku na hrazdy pro 3 pruty? Jak to máte řešené? díky
Ncarlos - Profil | Ne 18.6.2006 15:52:16
Petr : třetí prut nemusíš mít výše, než ostatní - viz obrázek - a ještě se vejde i příposlech.
Novotný Petr : Nesviky se dělají také s prodlouženýma nohama o 20cm. Stojan je naprosto stejný, jen vnitřní roury nohou jsou delší. Používám ho a má tu výhodu, že je možné nohy zabodnout více např. do bahna a člověk se k prutům nemusí shýbat. Jestli troj nebo čtyřnožku, to je jen věc názoru. Měl jsem původně trojnožku, potom čtyřnožku a naposled jsem se vrátil k trojnožce ale s prodlouženýme nohama, lépe se staví. Možnosti objednání a ceny mailem.
Novotný Petr : Nesviky se dělají také s prodlouženýma nohama o 20cm. Stojan je naprosto stejný, jen vnitřní roury nohou jsou delší. Používám ho a má tu výhodu, že je možné nohy zabodnout více např. do bahna a člověk se k prutům nemusí shýbat. Jestli troj nebo čtyřnožku, to je jen věc názoru. Měl jsem původně trojnožku, potom čtyřnožku a naposled jsem se vrátil k trojnožce ale s prodlouženýme nohama, lépe se staví. Možnosti objednání a ceny mailem.
NNovotný Petr | Ne 18.6.2006 13:34:52
Prosím o radu..viděl jsem na netu verze Nesviku o 20cm vyšší.tady je nikde nemají a já je nemohu porovnat se známou verzí.Máte v tomto nějaký poznatek?
A ještě:jelikož žáden z nich nevlastním a rozhoduji se si nějaký koupit,kromě toho co už sem zmínil,jaký je váš názor-třínožku či čtyř?Mě se zdá že třínožka je v terénu jednoduchšeji ustavitelná,ale mohu se mýlit.
Chytám také na řekách na pruty feeder,myslíte že obě verze mají pro tento způsob lovu dostatečnou možnost náklonu a tím i stability?Opravdu moc děkuji za odpověď.
A ještě:jelikož žáden z nich nevlastním a rozhoduji se si nějaký koupit,kromě toho co už sem zmínil,jaký je váš názor-třínožku či čtyř?Mě se zdá že třínožka je v terénu jednoduchšeji ustavitelná,ale mohu se mýlit.
Chytám také na řekách na pruty feeder,myslíte že obě verze mají pro tento způsob lovu dostatečnou možnost náklonu a tím i stability?Opravdu moc děkuji za odpověď.
NPetr K. | Út 5.8.2003 21:40:43
Fanik: taky jsem si ho prohlížel. Jmenuje se tuším Strabil.Jenže zkus ho složit a transportovat. navíc je docela těžkej i když ve finále může dobře posloužit. Mám rovněž NESVIK ve čtyřnohé verzi do ktrého mě uvrtal Sláma a fakt si lebedim.
Nfanik - Profil | Út 5.8.2003 17:21:15
videl jsem ten novej od lovy a je srovnatelny, stredova osa je navic otocna a vychazi myslim levneji, navic neni problem s nahradnimi dily
NPetr | Pá 1.8.2003 18:24:04
Stojan je perfektní jen při použití třech prutů mě osobně vadí, že je výše než ty krajní.Musel jsem nechat udělat delší krajní držáčky vydliček.Ale je to spíše designová záležitost.Jinak nemám vůbec žádné výhrady.Petr
NTiba - Profil | Pá 1.8.2003 17:25:38
ivo:tys mi ho doporučil je bezva,myslím,že nemá chybu.
Mira:tripod stojí 3500Kč, rodpod nevyrábý,ale tripod(čtyřpod) ze čtyřma nohama stojí 3900Kč.
Ta kvalita se nedá srovnat se žádným LOVY,nebo podobnýma na českém trhu
Mira:tripod stojí 3500Kč, rodpod nevyrábý,ale tripod(čtyřpod) ze čtyřma nohama stojí 3900Kč.
Ta kvalita se nedá srovnat se žádným LOVY,nebo podobnýma na českém trhu
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
Safra-go
Jižní Afrika, Sibiř, Patagonie. Vyzkoušené lokality v doprovodu našeho scouta. Expedice pro partu kamarádů i...












