Hauserovo peří

Ahoj slyšel sem o Hauserově peří a chtěl bych si ho kopit,nebo udělat,takmi PLS někdo poraďte,anebo mi dej te kontakt přímo na pana Hausera.
Autor diskuse: satanův kat - Profil , 4.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
62 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NMates PB - Profil | Po 23.6.2014 20:35:19

nofish >> Čau, já to neřeším, mě nepřísluší někoho soudit. Já jsem tě oslovil, ty si všechno dobře vyřídil a my jsme spokojený. Až budu zas potřebovat tak se ozvu.

    Nnofish - Profil | Po 23.6.2014 19:24:23

    Mates PB >> Neřeš to. Kdo se umí vypořádat s konkurencí, zvládne to. Kdo nedokáže, bude břečet. Nám je to jedno, rozhodující je cena. A martcv neznám, neberu od něj, ale ten panáček, o kterém se tu mluvilo pro mě nadělal tolik jigovek, že by se někteří asi divili...
    Vidím to u otce, když mu dělám papíry. Kdo umí, svou klientelu si najde, vyšší cenu si dokáže obhájit. Kdo se jen snaží kšeftovat, vzteká se kvůli kravinám.

      NMates PB - Profil | Po 23.6.2014 10:45:30

      martcv >> Tohle já nedokážu posoudit. Moje zkušenost sahá pouze k objednání hlaviček na Hazrovky a tam bylo vše velmi dobře zvládnuté a cena kulantní.

        Nmartcv - Profil | Po 23.6.2014 9:41:00

        Mates PB >> mě konkurence nevadí....to je v pořádku.....
        tohle je trochu něco jinýho...jsem mu to ukázal a on mě podstřeluje...nepřijde mi to úplně ok, tobě jo?

          NMates PB - Profil | Po 23.6.2014 8:59:14

          martcv >> Není hezký o něm psát jako o panáčkovi. Prostě konkerence je všem, co si čekal? Že ti budou lidi trhat ruce?

            Nmartcv - Profil | Pá 20.6.2014 15:51:23

            shuba >> jj....tomu se říká nasadit si veš do kožichu....:-)

              Nshuba - Profil | Pá 20.6.2014 15:47:02

              martcv >> za dobrotu na .... Blatu okopírovali kluci z Číny i s ojetýma gumama..

                Nmartcv - Profil | Pá 20.6.2014 15:33:36

                shuba >> tak ono je rozdíl prodávat to jen tak...a nebo z toho platit provoz, daně, pojištění......takže asi tak....:-(.....když jsem to prodával náhodně taky jsem měl nižší ceny
                jinak panáčkovi co je zmíněnej níže jsem, jsem to pěkně ukázal.....:-(....je to soused

                  Nshuba - Profil | Pá 20.6.2014 15:00:19

                  martcv >> ale malinko dražší...aby byla informace kompletní

                    NMates PB - Profil | Pá 20.6.2014 14:55:56

                    shuba >> Jo to je von :-)) Ceny velmi kulantní a dodací lhůta okamžitá. Spolehlivost 100%

                      NJaLi - Profil | Pá 20.6.2014 14:51:50

                      martcv >> Akorátže zahájení dravců se neblíží, ono už proběhlo :))) ale máš to pěkný.

                        Nmartcv - Profil | Pá 20.6.2014 14:47:49

                        85 32 56 >> :-)

                          N85 32 56 - Profil | Pá 20.6.2014 14:38:13

                          martcv >> reklama na vlastnú reklamu ? :D

                            Nmartcv - Profil | Pá 20.6.2014 14:34:42

                            Jarda001 >> nechci si delat reklamu...ale v pravo ti bliká takovej malej baner....tam je seženeš taky a dokonce i černý......:-))

                              Nshuba - Profil | Pá 20.6.2014 14:26:44

                              Jarda001 >> zkus oslovit člověka s nickem NOVISH bral jsem nějaké hlavičky od něj, lije téměř cokoliv.

                                NMates PB - Profil | Pá 20.6.2014 11:21:52

                                Jarda001 >> Od známeho, odlévá nám je. Jinak tady na MRKu je taky jeden člobrda, ale nevzpomínám si na nick, mám od něj katalog doma.

                                  NJarda001 - Profil | Pá 20.6.2014 11:08:06

                                  Mates PB >> Kde bereš ty hlavičky?

                                    NMates PB - Profil | Pá 20.6.2014 8:05:35

                                    dajos >> Musíš si to odladit u vody.

                                      Neasi - Profil | Pá 20.6.2014 7:58:06

                                      satanův kat - >> co treba tady?

                                      http://www.vlacej.cz/index.php?category_rewrite=hau​zerovo-peri&controller=category&id_lang=2

                                      mam je od nich z vystavy a drzej... Jinak doporucuju dat mezi hauzera a hacek zarazku. Kdyz se chytnes hackem, tak utrhnes jenom hacer, ale peri ti zustane (vetsinou)...

                                        NŠvéd39 - Profil | Pá 20.6.2014 7:43:41

                                        Barevnch kombinací je mnoho,chce to zkoušet

                                          NŠvéd39 - Profil | Pá 20.6.2014 7:41:24

                                          Mám je trochu vytuněné,a lovím na ně hlavně štiky,a na menší pstruhy.

                                            NJouricek - Profil | Čt 19.6.2014 20:54:42

                                            dajos >> Ahoj,já měl to štěstí,mít orginály,takže nevim,jak moc se to liší,ale na pstruhy,okouny boleny mi vždycky fungovalo trochu rychlejší vedení než u smáčka a neustále cukat s špičkou

                                              Ndajos - Profil | Čt 19.6.2014 20:25:23

                                              Zdravím, chci se zeptat, jak má peří správně pracovat a jak jej navázat? Celkem s tím u vody bojuju. Mám peří kupované, uvázal jsem za něj trojháček a to bylo vše..používal jsem ho zhruba jako smáček..moc dobře to nepracovalo a chyběla mi tam taková ta atraktivita..Jak používáte peří vy? Díky za rady.

                                                Nrover - Profil | Pá 2.3.2012 1:41:33

                                                jasommato >> Dík, ...i tobě ! :-)

                                                  Njasommato - Profil | Pá 2.3.2012 1:19:29

                                                  rover >> novinka je to pre mna :-) zase sa to ku mne dostalo k poslednemu
                                                  vdaka aj tebe nech sa dari

                                                    Nrover - Profil | Pá 2.3.2012 1:03:53

                                                    jasommato >> Moc velká novinka to není, ...ale věř své věci, nic lepšího neuděláš ! Ať se ti daří ... :-)

                                                      Njasommato - Profil | Pá 2.3.2012 0:56:31

                                                      rover >> ale hlavne ze je sranda a tej na rovnej vyslapanej ceste moc neni
                                                      a aspon mam daku novinku s ktorou otvorim pstruhovku

                                                        Nrover - Profil | Pá 2.3.2012 0:52:54

                                                        jasommato >> Je vidět, že si věříš, ...škola hrou, ...cestu jsi zvolil dobrou, i když je malinko klikatá ... :-)

                                                          Njasommato - Profil | Pá 2.3.2012 0:48:13

                                                          rover >> ak na to pojdu dobre tak urcite a na trubke to vyskusam aj ako trubickovu musku len ma trochu stve to jednoduche viazanie ja sa totis pri zveraciku rad pohram

                                                            Nrover - Profil | Pá 2.3.2012 0:43:51

                                                            jasommato >> Rozumím, ...časem to "dáš", nedá ti to, pokud jsi srdcař ... :-)

                                                              Njasommato - Profil | Pá 2.3.2012 0:40:49

                                                              rover >> hlavne som lenivi zhanat original olovka a este lenivejsi na vyrobu formi

                                                                Nrover - Profil | Pá 2.3.2012 0:35:30

                                                                jasommato >> Nic proti, změna je život, ...klidně experimentuj, je to lepší, než kopírovat ! :-)

                                                                  Njasommato - Profil | Pá 2.3.2012 0:31:40

                                                                  rover >> tu diskusiu som si us vsimol ale trosku si to zjednodusim a namotam to na akukolvek mensiu olivku alebo na trubicku a olovko pichnem pred to

                                                                    Nrover - Profil | Pá 2.3.2012 0:29:05

                                                                    jasommato >> Pokud ho přemluvíš, tak určitě :-)
                                                                    Něco málo z minulosti - http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=627653

                                                                      Njasommato - Profil | Pá 2.3.2012 0:22:25

                                                                      rover >> ten hej to je najvyditelnejsia ryba
                                                                      da sa chitit na toho hauzera????

                                                                        Nrover - Profil | Pá 2.3.2012 0:12:41

                                                                        jasommato >> Hmm, ...bolen občas svým způsobem ve svůj neprospěch promluví ... :-)

                                                                          Njasommato - Profil | Pá 2.3.2012 0:10:00

                                                                          rover >> tak mam smolu ci budu alebo nebudu brat v kazdom pripade si nepokecame

                                                                            Nrover - Profil | Pá 2.3.2012 0:08:32

                                                                            jasommato >> Ryby mlčí :-(

                                                                              Njasommato - Profil | Čt 1.3.2012 23:58:16

                                                                              tak o tejto srande som este nepocul ale asi to skusim umotat co na to povedia rybi

                                                                                Nmartcv - Profil | Čt 1.3.2012 23:47:45

                                                                                .........

                                                                                  Nbowman - Profil | Čt 1.3.2012 16:10:10

                                                                                  sliver - samolibý vůl >> Mladaj RaF myslíš?? Bez komentáře :-)

                                                                                    Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 1.3.2012 15:29:41

                                                                                    pepa-č >> na tom éšopu si můžeš přečíst historicky největší množství článků o jedné sedmdesátce parmičce pod zavádějícím názvem ,, Češi ulovili největší evropskou parmu"

                                                                                    Docela sranda http://www.ryfi.cz/tisk-a-clanky/t-294/

                                                                                      NPstruh27 - Profil | Čt 1.3.2012 15:17:32

                                                                                      pepa-č >> Ani omylom :-D

                                                                                        Npepa-č - Profil | Čt 1.3.2012 15:15:30

                                                                                        Pstruh27 >> co bys chtěl za 13korun a v nich musí být náklady, daň, zisk. ty bys to za 13kaček dělal? :))

                                                                                          NPstruh27 - Profil | Čt 1.3.2012 15:13:46

                                                                                          Miláno BRH >> Nechcem sa Ťa nijako dotknúť ale tie hauzrovky nevyzerajú práve najlepšie - nevravím, že si na ne nezachytal - verím tomu, že áno, ale myslím že keby si si viazal sám, tak budú vyzerať aj chytať lepšie.

                                                                                            NMiláno BRH - Profil | Čt 1.3.2012 14:59:35

                                                                                            Honza Štraus >> hezky napsané. S chutí do výroby :-D

                                                                                              NBUMBUŠ - Profil | Ne 4.11.2007 19:07:22

                                                                                              Podívej se tady na to!
                                                                                              http://www.emte.info/pericka.html

                                                                                                NMiki - Profil | Ne 4.11.2007 18:08:16

                                                                                                MRKnato: tak to je asi ten problém:))

                                                                                                  N[SR]tomik - Profil | Ne 4.11.2007 16:56:58

                                                                                                  Omluva vsem jj treba nulu ubrat hodne jsem se upsal.Pardon

                                                                                                    NDandy - Profil | Ne 4.11.2007 16:47:01

                                                                                                    Všude kde jsou nuly jednu uberte a bude to asi tak,aby to dávalo smysl.

                                                                                                      NČajo - Profil | Ne 4.11.2007 16:34:57

                                                                                                      [SR]tomik - a vahu to ma potom aku??? Ak dobre pozeram tak to olovo by mala byt gula s priemerom 100mm = 10cm a to je poriadna vaha... a dlhe by to cele malo byt 300mm = 30cm dlzka tiez poriadna - to musis potom na to ine pstruhy tahat...

                                                                                                        N[SR]tomik - Profil | Ne 4.11.2007 16:17:49

                                                                                                        satanův kat: sry ze jsem to tam nedopsal je to v mm.

                                                                                                          Nsatanův kat - Profil | Ne 4.11.2007 12:33:07

                                                                                                          [SR]tomik:a ty rozměry sou v jakejch jednotkách???

                                                                                                            Nsatanův kat - Profil | Ne 4.11.2007 12:31:33

                                                                                                            a nemáte někdo kontakt na pana Hausera??

                                                                                                              NCardinal - Profil | Ne 4.11.2007 12:28:15

                                                                                                              Osobne si to viazem na vypisanu napln do gulickoveho pera to aby som mohol aj muskarit a ked chcem vlacit, navleciem najprv na vlasec priebezne olovko, vlasec prevleciem sez trubicku a nakoniec naviazem hacik. Ak este pred hacik navleciem aj ventilovu hadicku mozem podla dlzky hadicky regulovat vzdialenost hacika.
                                                                                                              Lovu zdar.

                                                                                                                NMRKnato - Profil | Ne 4.11.2007 11:36:32

                                                                                                                Miki: jako nevláčkař by jsi pak ale nepoznal, jestli je vočarovaná. Základ kouzla je v tom, že ve vodě musí být štiky... Ty vyčarovat neumím....

                                                                                                                  NSteewee - Profil | Ne 4.11.2007 11:04:32

                                                                                                                  pan hauser na to sice má patent, ale tyto nástrahy se používaly dávno předtím* Že bych si dal patentovat hamburger? Megáč bude platit doláč-)

                                                                                                                    N[SR]tomik - Profil | Ne 4.11.2007 10:41:49

                                                                                                                    Zdravim,
                                                                                                                    Jak na to:
                                                                                                                    bohuzel nemam se sebou fotak tak jsem ti nakreslil jake oluvko pouzivam ja. Na tu delsi cast navazu vedle sebe kohuti srpky a spektralflashe. Muzes si nakombinovat barvy jake chces. Osobne to pouzivam na lov pstruhu a osvedcila se mi farebna kombinace cerna+zlate spektralflashe, cerna+z kazdej strany pirko grizli(cerno bile), hneda+stribrne spektralflashe, na duhaky me ucinkovali i rude, ve vetsich velikostech to sebrala i stika ale vetsinou jsem stiky trhal...
                                                                                                                    Jak to s tim lovim ja:
                                                                                                                    nahodim po prudu a poskakovanim je pomaly vedu kolem brehu. Dulezity je ten skakavy pohyb.

                                                                                                                    Hodne stesti

                                                                                                                      NMiki - Profil | Ne 4.11.2007 8:35:12

                                                                                                                      MRKnato: vzhledem k tomu že jsem absolutní nevláčkař, ale rád bych to zkusil, pošli mě tu tvou zázračnou "vočarovanou" rotačku za "pade" a pokud to bude fungovat, budu nosit na ryby tričko s tvým jménem. Hlavně mě ale neříkej, že stačí na heinzku namotak trošku chlupů z kohouta, to se mě nějáko nezdá.

                                                                                                                        NBUMBUŠ - Profil | Ne 4.11.2007 2:54:15

                                                                                                                        Pan Hauser má na to patent!
                                                                                                                        Není to,ale žádná věda! Stačíti olůvko, kohoutí skalp, vazací nit a trocha šikovnosti!!!

                                                                                                                          NMRKnato - Profil | Ne 4.11.2007 0:24:31

                                                                                                                          kate, nechceš toho pro začátek trochu moc? Ve skromnosti a pokoře je síla. Jinak ti za pade můžu vočarovat rotačky a heinzky, pak se ti na ně budou zubatý věšet samy a budou se ještě předhánět....