Hauserovo peří

Ahoj slyšel sem o Hauserově peří a chtěl bych si ho kopit,nebo udělat,takmi PLS někdo poraďte,anebo mi dej te kontakt přímo na pana Hausera.
Autor diskuse: satanův kat - Profil , 4.11.2007 dravci - nástrahy, návnady

NPstruh27 - Profil | Čt 1.3.2012 15:17:32

pepa-č >> Ani omylom :-D

    Npepa-č - Profil | Čt 1.3.2012 15:15:30

    Pstruh27 >> co bys chtěl za 13korun a v nich musí být náklady, daň, zisk. ty bys to za 13kaček dělal? :))

      NPstruh27 - Profil | Čt 1.3.2012 15:13:46

      Miláno BRH >> Nechcem sa Ťa nijako dotknúť ale tie hauzrovky nevyzerajú práve najlepšie - nevravím, že si na ne nezachytal - verím tomu, že áno, ale myslím že keby si si viazal sám, tak budú vyzerať aj chytať lepšie.

        NMiláno BRH - Profil | Čt 1.3.2012 14:59:35

        Honza Štraus >> hezky napsané. S chutí do výroby :-D

          NBUMBUŠ - Profil | Ne 4.11.2007 19:07:22

          Podívej se tady na to!
          http://www.emte.info/pericka.html

            NMiki - Profil | Ne 4.11.2007 18:08:16

            MRKnato: tak to je asi ten problém:))

              N[SR]tomik - Profil | Ne 4.11.2007 16:56:58

              Omluva vsem jj treba nulu ubrat hodne jsem se upsal.Pardon

                NDandy - Profil | Ne 4.11.2007 16:47:01

                Všude kde jsou nuly jednu uberte a bude to asi tak,aby to dávalo smysl.

                  NČajo - Profil | Ne 4.11.2007 16:34:57

                  [SR]tomik - a vahu to ma potom aku??? Ak dobre pozeram tak to olovo by mala byt gula s priemerom 100mm = 10cm a to je poriadna vaha... a dlhe by to cele malo byt 300mm = 30cm dlzka tiez poriadna - to musis potom na to ine pstruhy tahat...

                    N[SR]tomik - Profil | Ne 4.11.2007 16:17:49

                    satanův kat: sry ze jsem to tam nedopsal je to v mm.

                      Nsatanův kat - Profil | Ne 4.11.2007 12:33:07

                      [SR]tomik:a ty rozměry sou v jakejch jednotkách???

                        Nsatanův kat - Profil | Ne 4.11.2007 12:31:33

                        a nemáte někdo kontakt na pana Hausera??

                          NCardinal - Profil | Ne 4.11.2007 12:28:15

                          Osobne si to viazem na vypisanu napln do gulickoveho pera to aby som mohol aj muskarit a ked chcem vlacit, navleciem najprv na vlasec priebezne olovko, vlasec prevleciem sez trubicku a nakoniec naviazem hacik. Ak este pred hacik navleciem aj ventilovu hadicku mozem podla dlzky hadicky regulovat vzdialenost hacika.
                          Lovu zdar.

                            NMRKnato - Profil | Ne 4.11.2007 11:36:32

                            Miki: jako nevláčkař by jsi pak ale nepoznal, jestli je vočarovaná. Základ kouzla je v tom, že ve vodě musí být štiky... Ty vyčarovat neumím....

                              NSteewee - Profil | Ne 4.11.2007 11:04:32

                              pan hauser na to sice má patent, ale tyto nástrahy se používaly dávno předtím* Že bych si dal patentovat hamburger? Megáč bude platit doláč-)

                                N[SR]tomik - Profil | Ne 4.11.2007 10:41:49

                                Zdravim,
                                Jak na to:
                                bohuzel nemam se sebou fotak tak jsem ti nakreslil jake oluvko pouzivam ja. Na tu delsi cast navazu vedle sebe kohuti srpky a spektralflashe. Muzes si nakombinovat barvy jake chces. Osobne to pouzivam na lov pstruhu a osvedcila se mi farebna kombinace cerna+zlate spektralflashe, cerna+z kazdej strany pirko grizli(cerno bile), hneda+stribrne spektralflashe, na duhaky me ucinkovali i rude, ve vetsich velikostech to sebrala i stika ale vetsinou jsem stiky trhal...
                                Jak to s tim lovim ja:
                                nahodim po prudu a poskakovanim je pomaly vedu kolem brehu. Dulezity je ten skakavy pohyb.

                                Hodne stesti

                                  NMiki - Profil | Ne 4.11.2007 8:35:12

                                  MRKnato: vzhledem k tomu že jsem absolutní nevláčkař, ale rád bych to zkusil, pošli mě tu tvou zázračnou "vočarovanou" rotačku za "pade" a pokud to bude fungovat, budu nosit na ryby tričko s tvým jménem. Hlavně mě ale neříkej, že stačí na heinzku namotak trošku chlupů z kohouta, to se mě nějáko nezdá.

                                    NBUMBUŠ - Profil | Ne 4.11.2007 2:54:15

                                    Pan Hauser má na to patent!
                                    Není to,ale žádná věda! Stačíti olůvko, kohoutí skalp, vazací nit a trocha šikovnosti!!!

                                      NMRKnato - Profil | Ne 4.11.2007 0:24:31

                                      kate, nechceš toho pro začátek trochu moc? Ve skromnosti a pokoře je síla. Jinak ti za pade můžu vočarovat rotačky a heinzky, pak se ti na ně budou zubatý věšet samy a budou se ještě předhánět....