- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Hauserovo peří
Ahoj slyšel sem o Hauserově peří a chtěl bych si ho kopit,nebo udělat,takmi PLS někdo poraďte,anebo mi dej te kontakt přímo na pana Hausera.
Autor diskuse: satanův kat - Profil , 4.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Npepa-č - Profil | Čt 1.3.2012 15:15:30
Pstruh27 >> co bys chtěl za 13korun a v nich musí být náklady, daň, zisk. ty bys to za 13kaček dělal? :))
NPstruh27 - Profil | Čt 1.3.2012 15:13:46
Miláno BRH >> Nechcem sa Ťa nijako dotknúť ale tie hauzrovky nevyzerajú práve najlepšie - nevravím, že si na ne nezachytal - verím tomu, že áno, ale myslím že keby si si viazal sám, tak budú vyzerať aj chytať lepšie.
N[SR]tomik - Profil | Ne 4.11.2007 16:56:58
Omluva vsem jj treba nulu ubrat hodne jsem se upsal.Pardon
NDandy - Profil | Ne 4.11.2007 16:47:01
Všude kde jsou nuly jednu uberte a bude to asi tak,aby to dávalo smysl.
NČajo - Profil | Ne 4.11.2007 16:34:57
[SR]tomik - a vahu to ma potom aku??? Ak dobre pozeram tak to olovo by mala byt gula s priemerom 100mm = 10cm a to je poriadna vaha... a dlhe by to cele malo byt 300mm = 30cm dlzka tiez poriadna - to musis potom na to ine pstruhy tahat...
NCardinal - Profil | Ne 4.11.2007 12:28:15
Osobne si to viazem na vypisanu napln do gulickoveho pera to aby som mohol aj muskarit a ked chcem vlacit, navleciem najprv na vlasec priebezne olovko, vlasec prevleciem sez trubicku a nakoniec naviazem hacik. Ak este pred hacik navleciem aj ventilovu hadicku mozem podla dlzky hadicky regulovat vzdialenost hacika.
Lovu zdar.
Lovu zdar.
NMRKnato - Profil | Ne 4.11.2007 11:36:32
Miki: jako nevláčkař by jsi pak ale nepoznal, jestli je vočarovaná. Základ kouzla je v tom, že ve vodě musí být štiky... Ty vyčarovat neumím....
NSteewee - Profil | Ne 4.11.2007 11:04:32
pan hauser na to sice má patent, ale tyto nástrahy se používaly dávno předtím* Že bych si dal patentovat hamburger? Megáč bude platit doláč-)
N[SR]tomik - Profil | Ne 4.11.2007 10:41:49
Zdravim,
Jak na to:
bohuzel nemam se sebou fotak tak jsem ti nakreslil jake oluvko pouzivam ja. Na tu delsi cast navazu vedle sebe kohuti srpky a spektralflashe. Muzes si nakombinovat barvy jake chces. Osobne to pouzivam na lov pstruhu a osvedcila se mi farebna kombinace cerna+zlate spektralflashe, cerna+z kazdej strany pirko grizli(cerno bile), hneda+stribrne spektralflashe, na duhaky me ucinkovali i rude, ve vetsich velikostech to sebrala i stika ale vetsinou jsem stiky trhal...
Jak to s tim lovim ja:
nahodim po prudu a poskakovanim je pomaly vedu kolem brehu. Dulezity je ten skakavy pohyb.
Hodne stesti
Jak na to:
bohuzel nemam se sebou fotak tak jsem ti nakreslil jake oluvko pouzivam ja. Na tu delsi cast navazu vedle sebe kohuti srpky a spektralflashe. Muzes si nakombinovat barvy jake chces. Osobne to pouzivam na lov pstruhu a osvedcila se mi farebna kombinace cerna+zlate spektralflashe, cerna+z kazdej strany pirko grizli(cerno bile), hneda+stribrne spektralflashe, na duhaky me ucinkovali i rude, ve vetsich velikostech to sebrala i stika ale vetsinou jsem stiky trhal...
Jak to s tim lovim ja:
nahodim po prudu a poskakovanim je pomaly vedu kolem brehu. Dulezity je ten skakavy pohyb.
Hodne stesti
NMiki - Profil | Ne 4.11.2007 8:35:12
MRKnato: vzhledem k tomu že jsem absolutní nevláčkař, ale rád bych to zkusil, pošli mě tu tvou zázračnou "vočarovanou" rotačku za "pade" a pokud to bude fungovat, budu nosit na ryby tričko s tvým jménem. Hlavně mě ale neříkej, že stačí na heinzku namotak trošku chlupů z kohouta, to se mě nějáko nezdá.
NBUMBUŠ - Profil | Ne 4.11.2007 2:54:15
Pan Hauser má na to patent!
Není to,ale žádná věda! Stačíti olůvko, kohoutí skalp, vazací nit a trocha šikovnosti!!!
Není to,ale žádná věda! Stačíti olůvko, kohoutí skalp, vazací nit a trocha šikovnosti!!!
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:47NFotky ryb pouze na přívlač 107181
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...














