Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

Scanix - Profil | Pá 10.8.2012 19:31:42

[Aktualizace]
Prodávám vždy set nástrách označené čísly:
1-5 Rapala Tail Dancer 7-9cm = 600Kč + poštovné (120Kč/ks)
6-9 Rapala Jointed Shad Rap 5-7cm = 480Kč + poštovné (120Kč/ks)
10 Castaic Rock Hard Swimbait 10cm = 200Kč + poštovné (200Kč/ks)
11 Strike Pro Joint 10cm = 90Kč + poštovné (90Kč/ks)
13-14 Rapala Twichin'Rap 8cm = 280Kč + poštovné (140Kč/ks)
15-16 Rapala Rattlin'Rap 8cm = 220Kč + poštovné (110Kč/ks)
21-22 Rapala X-Rap Shad 6-8cm = 280Kč + poštovné (140Kč/Ks)
*Poštovné je 40 Kč při platbě na účet a 80 Kč při platbě na dobírku
**V případě, že vezmete více jak jeden set, platí se vždy poštovné jen jednou
***V případě, že někdo vezme všechny zbylé woby, je poštovné zdarma + dárek ;)

    Hugo Fisher - Profil | Pá 10.8.2012 16:34:53

    Nekdo, myslim ze kolega afjee, tu resil, ze 80 kc za postovne (pri platbe na ucet), je prislis mnoho. Myslim, ze kolega dlouho nic neposilal. :) Pokud si cenim zasilku na vice nez 500 Kc, coz je u wobu velmi rychle (par kusu a cena je i vice nez 1000 Kc), tak pri jejim logickem pojisteni (neb posta je schopna ztratit cokoli), se dostavam na cenu 78 Kc za poslani. Prictu li bublinkovou obalku, jsem na necelych 90 Kc.

    To jen pro poradek. A vsem kupujcim diky - prvni ptacci dnes odleteli.

      pepa-č - Profil | St 8.8.2012 21:56:17

      Hugo Fisher - 8.8.2012 21:21:39 >> ok - beru těch prvních 6. z druhé krabice první až pátý, pak devátý, jedenáctý, druhou řadu celou.
      třetí krabice nic.
      pak tu tašku celou.
      a z poslední krabice osmý, devátý, pak dvacátý pátý až pak přes ten zbytek do konce všechno.
      pošli prosím PPL. číslo účtu mám. mojí adresu víš. Cenu respektuju.
      díky.

        Specialista - Profil | St 8.8.2012 20:51:04

        Koupím Rapalu Jointed 11 a 13, za nabídky dekuji.

          TOKR - Profil | St 8.8.2012 20:03:17

          Zdravím ve spolek, chtěl jsem se zeptat, zda nemá někdo nepotřebný wobler Tem Esko nejlépe HT či SRT, nebo jiné barvy, případné nabídky do SZ, děkuji

            Ričíí - Profil | St 8.8.2012 11:13:38

            Jeden zájemce odpadl - teď prodej od 3 kusů

              pajda - Profil | St 8.8.2012 7:16:09

              Ozve se ještě někdo?
              Sháním XJS 13. Koupím, nebo vyměním za jiné kousky. Woby, gumy a pod.
              Zhotovím třeba i vláčecí jigy dle vaší představy. U nás super na boleny a candáty.

                P!F - Profil | St 8.8.2012 1:33:25

                Hugo Fisher >> Co sa tyka ponuky a dopytu mas totalnu pravdu. Vsetko co predavas a kupujes je o tom. Ten fr co si dal link je ale fakt zly priklad, pretoze u neho je napisana vec co tvoje bohuzial nemaju a zasadne ovplyvnuje cenu. To sa nepredava ako lura, ale ako zberatelsky kus a pisu totok: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging.


                To mas to iste ako keby si kupoval nejake stare sportove auto a kuknes si na nete nejaku cukrikovu ulozenku v povodnom stave a dospejes k zaveru ze tvoja kara rovnakeho typu ktora ma nepovodne svetla, dvere a kolesa, k tomu rozpadnuty interier bude mat kvoli tomu vysoku cenu... Houbeles, bude mat cenu obdobnu ( nizsiu, ale nesedi to k prikladu s wobmi ) ako repliky...

                K tomu co pises, ze cenu urcujes ty a plati chces ber, nechces neber nemam nic, mas pravdu. Ja mam pravdu povediac celkom namietky aj k tym RR, ale rozoberat to nechcem, povodne som ti to skratka pisal len ako uvedenie veci na pravu mieru, aktualne si uz uvedomujem ze som ti to radsej mal dat do SZ, bohuzial stalo sa...

                  Hugo Fisher - Profil | St 8.8.2012 1:12:30

                  P!F >> takze kdyz se vratim k pocatku - ze vsech 87 prodavanych wobu ti nesedla cena u Salmo Roach (1 kus) a u Fat Rap v old barvach (5 kusu). Je tomu tak? Pokud ano, mam 6,9% neuspesnost (dle tebe) pri nasazovani cen. To neni zase tak spatny. :)

                  PS: Roach jsem uznal - pokud ho ma Mavep fakt skladem. Lec me stal v obchode vyrazne vic.

                  Co se tyce Fat Rapu, pres to nejede vlak. Porad si neuvedomujes jednu vec - svet je vec nabidky a poptavky. Ja si urcuji ceny, jini nakupuji. Kdyz ji urcim spatne, neprodam. To neni nic, o cem je nutno spekulovat. To je proste logicka vec. A ja nemusim prodat. :)

                  PS: http://www.ebay.com/itm/Rapala-FR-5-Gold-Belly-Perc​h-Fat-Rap-Old-Stock-Vintage-/370442516581?pt=LH_Def​aultDomain_0&hash=item5640183865 - je tohle jeden z tech mych Fat Rapu, nebo nikoli?

                    P!F - Profil | St 8.8.2012 0:59:13

                    Hugo Fisher >> Kurna, Hugo, ja ti nijak nedavam ani ta nekritizujem, len sa snazim ta dostat do reality... Zbytocne na to takto reagujes, hlavne bezdovodne.

                    Placanie do vetru mi dnes bohuzial nejde a fakt ma mrzi ze to akurat sadlo na teba, co si fakt pre mna doteraz fajn chalan...

                    Cely zvysok nastrah je pre mna spanielska dedina, nepouzivam, nepoznam, neviem a nezaujima ma cena.

                    "zcela jine Fat Rapy" je blbost. Ja mam uplne/skoro rovnake faty co mas na fotke v krabicke, v sufliku, v skrini a v posteli. Lenze na rozdiel od tvojich su v krabickach, nove, nepouzite... Henten set na www.ebay.com by bol vydrazeny za 50 dolacov max... Ta cena by bola adekvatna keby boli nove, takto je prestrelena :(

                    Nepozeraj sa na lury ako na realitu, este pred par dnami by si zhanal sfr5 na ebay za hromadu penazi, dnes mas hocikde funglovky za par supov v top farbach... Oni by tie tvoje "historicke" mali hodnotu co za ne chces, ale museli by splnat aspon jednu z dvoch zasadnych podmienok. Bud nejaka superbombaseria. alebo by museli byt nove, zabalene v origo krabkach. Takto je to set pre nemajetnych, akurat si nepostrehol ten rozdiel.

                    Kazdopadne drzim palec nech to predas, aspon sa zbavim potom nejakuch prebytkov aj ja.

                      Hugo Fisher - Profil | St 8.8.2012 0:42:50

                      P!F >> to mi pripomina - nove prodano: 7, 9, 13, 23, 24, 27, 32, 35, 36, 77

                      Kdyz to shrnu - jaka cena, krom toho Roach, ti nevyhovuje? :) Neb zatim placas do vetru. To, ze kupujes Fat Rapy 5 za XY a ja prodavam zcela jine Fat Rapy za tolik, kolik tam mam - je dle meho srovnavani jablek s hruskama. Takze co tam mas dal? :)


                        P!F - Profil | St 8.8.2012 0:36:05

                        Hugo Fisher >> Ja ti kvoli tomu nejak nebrblem, len sa divim ze to mizne ako teple zemle pri tych cenach... Co sa mna tyka daj si cenu aj milion za kus, neublizis mi ani kusok,keby som ten wobler potreboval tak to cvaknem tiez...

                        Fat rapy 5 cm kupujem po 6 ecok, chapem ze ty mas zberatelske stare povodne, ale akonahle je to bez krabicky atd...

                          Hugo Fisher - Profil | St 8.8.2012 0:29:13

                          P!F >> uprimne, nevedel jsem, ze se jeste prodava.

                          Coz na tom ale nic nemeni. :)

                          Muj prodej, me ceny.

                            P!F - Profil | St 8.8.2012 0:26:44

                            Hugo Fisher >> nemas na tom Roachu nejak zle nastavenu cenu? Chapem ze tvoj dotyk s nastrahou prudko zvysuje jej uspesnost, niekedy aj o 800%, napriek tomu predavat "pouzivany/zbytocny" wob za 170 ked novy stoji 136 mi pride trochu zdieranie....


                            http://www.mavep.cz/ID04177/woblery-salmo-pri-nakup​u-nad-1000-kc-sleva-10/roach/roach-9-f-pb/

                              discobolen - Profil | Út 7.8.2012 22:38:54

                              Zduřte, koupím slidery 12 S možno aj 10 S, máte na prodej někdo? Děkan

                                Scanix - Profil | Út 7.8.2012 22:35:56

                                [Aktualizace]
                                Prodávám vždy set nástrách označené čísly:
                                1-5 Rapala Tail Dancer 7-9cm = 700Kč + poštovné (140Kč/ks)
                                6-9 Rapala Jointed Shad Rap 5-7cm = 550Kč + poštovné (137Kč/ks)
                                10 Castaic Rock Hard Swimbait 10cm = 200Kč + poštovné (200Kč/ks)
                                11 Strike Pro Joint 10cm = 100Kč + poštovné (100Kč/ks)
                                13-14 Rapala Twichin'Rap 8cm = 300Kč + poštovné (150Kč/ks)
                                15-16 Rapala Rattlin'Rap 8cm = 250Kč + poštovné (125Kč/ks)
                                21-22 Rapala X-Rap Shad 6-8cm = 300Kč + poštovné (150Kč/Ks)
                                *Poštovné je 40 Kč při platbě na účet a 80 Kč při platbě na dobírku
                                **V případě, že vezmete více jak jeden set, platí se vždy poštovné jen jednou
                                ***V případě, že někdo vezme vše, je poštovné zdarma + dárek ;)

                                  Hugo Fisher - Profil | Út 7.8.2012 22:08:03

                                  Jeden uzvatel zrusil nakup, tudiz v nabidce je zpet nejaka ta SSR9 a 14 a Salmo Roach apod. :)

                                    Hugo Fisher - Profil | Út 7.8.2012 22:03:50

                                    Aktualizovaná nabídka po prvním prodeji. Dám druhé kolo a pak to už necháme případně být. :)

                                    -----------------------

                                    Osobní odběr v okolí Hradce Králové - Rychnov n. K.

                                    Pošta 80 Kč v ČR. Platba předem na účet.

                                      Ričíí - Profil | Út 7.8.2012 14:06:15

                                      Aktualizováno... teď prodávám i od 3 kusů

                                        Dave1989 - Profil | Út 7.8.2012 11:46:21

                                        Ričíí >> Určitě je dole, to souhlasím, jen nechci kupovat co nepotřebuji, vzal bych 3 kusy, ale v pohodě..:-)

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss