Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

NRičíí - Profil | Út 7.8.2012 11:23:07

Pro prodej jednoho woba na poštu nepoletím. Bych se ulítal. Cena wobů co do jejich účinnosti je myslím hodně dole. :-)

    NDave1989 - Profil | Út 7.8.2012 10:41:53

    Ričíí >> Kdyby si polevil z podmíky těch 5 kusů něco bych vzal.:-)

      NRičíí - Profil | Út 7.8.2012 10:29:32

      Prodávám od 5 ks + 30 Kč,- pošta

        Npajda - Profil | Út 7.8.2012 7:01:08

        kopr69 >> Prozatím mohu nobídnout toto:
        Velikost si odvoď toho X-Rapa 10 :-)
        Vše nové, nepoužité, nepoškrábané....

          NScanix - Profil | Po 6.8.2012 23:25:32

          Prodávám vždy set nástrách označené čísly:
          1-5 Rapala Tail Dancer 7-9cm = 700Kč + poštovné (140Kč/ks)
          6-9 Rapala Jointed Shad Rap 5-7cm = 550Kč + poštovné (137Kč/ks)
          10 Castaic Rock Hard Swimbait 10cm = 200Kč + poštovné (200Kč/ks)
          11 Strike Pro Joint 10cm = 100Kč + poštovné (100Kč/ks)
          12 SAVAGE GEAR 4Play Swim&Jerk 13cm = 240Kč + poštovné (240Kč/ks)
          13-14 Rapala Twichin'Rap 8cm = 300Kč + poštovné (150Kč/ks)
          15-16 Rapala Rattlin'Rap 8cm = 250Kč + poštovné (125Kč/ks)
          17-20 Rapala X-Rap 10cm = 600Kč + poštovné (150Kč/ks)
          21-22 Rapala X-Rap Shad 6-8cm = 300Kč + poštovné (150Kč/Ks)
          23-25 Rapala X-Rap Shad Shallow 6-8cm = 450Kč + poštovné (150Kč/ks)
          *Poštovné je 40 Kč při platbě na účet a 80 Kč při platbě na dobírku
          **V případě, že vezmete více jak jeden set, platí se vždy poštovné jen jednou
          ***V případě, že někdo vezme vše, je poštovné zdarma + dárek ;)

            Nkopr69 - Profil | Po 6.8.2012 22:01:17

            pajda >> Co muzes nabidnout?

              Npajda - Profil | Po 6.8.2012 7:24:02

              Sháním Rapala XJS 13. Nabídněte k prodeji, nebo vyměním za jiné Rapalky.

                Npajda - Profil | Ne 5.8.2012 21:22:57

                Stále jsou volné tyhle Vaškovky.

                  Ncannibal78 - Profil | Ne 5.8.2012 8:09:58

                  Losfedos >> 2e popripade dohoda alebo vymena..

                    NLosfedos - Profil | Ne 5.8.2012 7:53:40

                    cannibal78 >> kolik cena???za ty hmyzáky...

                      Ncannibal78 - Profil | Ne 5.8.2012 6:28:27

                      na porovnanie 3cm rapala

                        Ncannibal78 - Profil | Ne 5.8.2012 6:23:18

                        ak ma niekto zaujem zopar home made hmyz..

                          NOld Wolf - Profil | Pá 3.8.2012 22:13:37

                          Prodáno.Děkuji za zájem.

                            NOld Wolf - Profil | Pá 3.8.2012 21:42:09

                            aktualizace

                              NOld Wolf - Profil | Pá 3.8.2012 20:52:34

                              Zbyly mi 3ks ,,Nilsů,, v 10cm.V případě zájmu prosím SZ.

                                NHugo Fisher - Profil | Pá 3.8.2012 11:58:08

                                Prodano: 4, 5, 10, 12, 19, 25, 28, 29, 30, 39, 40, 41, 43, 46, 52, 55, 56, 58, 59, 61, 62, 66, 67, 68, 71, 73, 80, 81.

                                Jinak budu ted dva dny mimo. Na SZ odpovim, az se vratim. Diky.

                                  NHugo Fisher - Profil | Čt 2.8.2012 23:48:49

                                  Prodano: 4, 5, 10, 12, 19, 25, 28, 29, 30, 39, 40, 41, 43, 46, 52, 55, 56, 58, 59, 61, 62, 66, 67, 71, 73, 80, 81.

                                    NHugo Fisher - Profil | Čt 2.8.2012 11:30:52

                                    Prodano: 4, 5, 12, 19, 25, 28, 29, 39, 40, 41, 43, 46, 52, 55, 56, 58, 61, 62, 66, 67, 71, 73, 80, 81.

                                      NHugo Fisher - Profil | Čt 2.8.2012 10:53:56

                                      koubic >> jj, stejnej cos bral vcera. Nasel jsem k nemu ted i krabicku. FR 7 S (Silver).

                                        Nkoubic - Profil | Čt 2.8.2012 10:52:02

                                        Hugo Fisher - 2.8.2012 10:50:22 >> není ta 10 taky fat rap?

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss