Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

Zweizug - Profil | Ne 19.8.2012 15:12:38

Prodám nové, nepoužité 2x Original Floating.
- OF 18 cm Yellow Perch
- OF 13 cm Blue
Cena za oba 199,- Kč plus 30,- Kč pošta. Prosím SZ.

    Zweizug - Profil | Ne 19.8.2012 14:58:54

    Obě dvě sady prodány...

      kebator - Profil | Ne 19.8.2012 12:07:41

      Dobry den, kupim rapala J-7 a J-9 ... mozu byt aj pouzite, ale v dobrom stave. ponuky prosim do SZ. Dik

        Zweizug - Profil | Ne 19.8.2012 9:46:06

        Prodám nové, nerozbalené woblery (odshora):
        - Dánský Jerk PREDOX 13 cm, 40g, pomalu potápivý, vyroben z tvrdého dřeva
        - Dánský SAVAGE GEAR 11,5cm, 18g, vznášivý, plastový ozvučený
        - Dánský SAVAGE GEAR 6,5cm, 8g, hluboce potápivý, plastový ozvučený
        Cena celkem za všechny 260,- Kč plus 45,- Kč pošta. prosím SZ.

          Zweizug - Profil | Ne 19.8.2012 9:43:54

          Nabízím nějaké povrchovky. Odshora:
          Skitter Prop 9 cm
          Skitter Pop 7cm
          2x Skitter Pop 5cm
          Cena Za všechny je 450,- Kč plus 30,- Kč pošta. SZ prosím.

            Martinbati - Profil | Čt 16.8.2012 9:51:31

            pepa-č - 16.8.2012 9:44:01 >> laka ryby?

              KAMI - Profil | St 15.8.2012 13:37:25

              Ještě ty rapalky

                KAMI - Profil | St 15.8.2012 13:34:53

                Něco málo, co je mi tak nějak k ničemu,slidery plovoucí 7cm, větší je desítka. Menší 120 kč, větší 140 kč. Rapalky jsou myslim 3 cm, větší asi pětka, ty bych dal po 100 kč. Ke sliderům mám samozřejmě kroužky i háčky, původně jsem to chtěl překovat.

                  deni 79 - Profil | Út 14.8.2012 9:49:17

                  Jozka >> jsem rad ze jsi spokojenen. Chlavne aby jsi na to neco lapnul. At se ti dari....

                    Jozka - Profil | Út 14.8.2012 9:44:13

                    deni 79 >> jo, zrovna to probírám. Je to bomba za ty prachy)))
                    Ještě jednou díky

                      deni 79 - Profil | Út 14.8.2012 9:34:35

                      Jozka >> ahoj,a spokojen...?

                        Jozka - Profil | Út 14.8.2012 9:31:19

                        deni 79 >> Ahoj, vše mi v pořádku dorazilo, díky.

                          deni 79 - Profil | Ne 12.8.2012 17:25:25

                          Prut je k navijaku zdarma. Jeda se o Alcedo Hokkaido spin 270/40.

                            PYTLAKS - Profil | Ne 12.8.2012 14:07:12

                            deni 79 >> co je to za proutek

                              deni 79 - Profil | Ne 12.8.2012 10:47:54

                              Voblery prodany...
                              Tak uz jenom zbyvy navijecek s proutkem

                                deni 79 - Profil | Ne 12.8.2012 10:24:38

                                Vim ze to sem nepatri a doufam ze to admin promine.... Shimano Super 1500 GT-RC.Stari jeden mesic. NC a zarucak samozrejmosti.. Da nekdo 1900,-

                                  deni 79 - Profil | Ne 12.8.2012 10:12:44

                                  Slibene foto.... jako darek

                                    Jozka - Profil | Ne 12.8.2012 10:11:43

                                    deni 79 >> Zamlouvám si je kouknu ještě na meppsky a dám Ti vedět)))

                                      deni 79 - Profil | Ne 12.8.2012 9:53:49

                                      Na prodej jako celek za solidni cenu
                                      17 ks Rapal
                                      4 ks Salmo
                                      9 ks Spro
                                      13 ks Dragon River
                                      2 ks no name
                                      1 ks Rapaly-nalezena
                                      80% z nich nebylo ve vode -Rapaly a Dragony ani jedna... Pri koupi a rychlem jednani "smecka" rotacek Meppsek,Mapso zdarma-za chvili dodam foto. Cena ra komplet 2300,-

                                        prochy96 - Profil | So 11.8.2012 13:26:01

                                        Stanley doufám promine :)

                                        Prodám přívlačový prut Dragon Destiny 4-21gr 210cm . Chytaný 2 měsíce Důvod prodeje- Chci něco "ostřejšího" :) Cena 1500+ pošta nebo osobní odběr v Týně nad Vltavou Kdyžtak Sz :)

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss