Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

NMysho22 - Profil | Ne 29.7.2012 11:19:08

Sethy >> ale on chce z krabičky a nepotrebný nie houno chytskú funglovku :-D

    NDave1989 - Profil | Ne 29.7.2012 11:02:16

    Chlapi nemáte někdo v krabičce nepotřebný shallow Tail Dancery?...Vyměnil bych nebo koupil...dík

      NZweizug - Profil | So 28.7.2012 22:23:35

      Prodám nové, nerozbalené woblery (odshora):
      - Dánský Jerk PREDOX 13 cm, 40g, pomalu potápivý, vyroben z tvrdého dřeva
      - Dánský SAVAGE GEAR 11,5cm, 18g, vznášivý, plastový ozvučený
      - Dánský SAVAGE GEAR 6,5cm, 8g, hluboce potápivý, plastový ozvučený
      Cena celkem za všechny 280,- Kč plus 45,- Kč pošta. prosím SZ.

        NKnapík - Profil | So 28.7.2012 17:12:39

        Zweizug >> tak já je vezmu ...

          N: vydrák - Profil | So 28.7.2012 15:27:48

          Prodám vše co je na fotografii - cena 400Kč včetně poštovného.
          Platba předem na účet,po připsání částky okamžitě odesílám.Kontakt přes SZ.

            NZweizug - Profil | So 28.7.2012 13:41:41

            Salmo Minnow a Rapala sada je prodaná - zbývá Gloog sada...

              NFilip00 - Profil | Pá 27.7.2012 20:50:54

              Scanix >> jj, neni číslo neni wobler

                Npampalini81 - Profil | Pá 27.7.2012 17:04:49

                Vymením tieto voblery najlepšie za rapala shallow shadrap 9cm, shadrap 9cm prípadne nejaké slidery. Ponuky do SZ. (sorry za kvalitu fotky).

                  NZweizug - Profil | Pá 27.7.2012 15:34:56

                  Pstruhové a tloušťové woblery Gloog a Siek M. Nechytané, akorát sundané trojháčky (zbylé trojháčky přibalím). Celkem 5 kusů za 260,- Kč plus 40,- Kč pošta. Zájemci prosím SZ.

                    NZweizug - Profil | Pá 27.7.2012 15:32:23

                    Pstruhové a tloušťové woblírky Salmo Minnow a Rapala X Rap - nové nechytané. Na Rapalách jednoháčky Owner. 5 kusů celkem za 320,- Kč plus 40,- Kč pošta. Zájemci prosím SZ.

                      NVapi - Profil | Čt 26.7.2012 23:29:14

                      Scanix >> Jojo, tak doufám že tyhle budou lítat jen tam kam maj.

                        NScanix - Profil | Čt 26.7.2012 23:04:11

                        Vapi >> no ja se jen ptam, ja jen, ze me obcas ulitne pri nahozu :)

                          NVapi - Profil | Čt 26.7.2012 22:53:11

                          Scanix >> Ty už jedou ke mě. :)

                            NScanix - Profil | Čt 26.7.2012 22:50:10

                            Filip00 >> ty thrilly jsou uz jako skrtle, moc tomu nerozumim :)

                              NFilip00 - Profil | Čt 26.7.2012 22:16:36

                              BeeBoy >> mám ho i v zelenym, tuším

                                NFilip00 - Profil | Čt 26.7.2012 22:15:53

                                TOKR >> ok měna je libra, mám ti to sčítnout?

                                  NBeeBoy - Profil | Čt 26.7.2012 22:12:15

                                  Filip00 >> Zabírám si tu 18ctku kolik za ní chceš?

                                    NTOKR - Profil | Čt 26.7.2012 22:11:57

                                    Filip00 >> Filipe, jestli ty čísla jsou ceny tak to beru :D

                                      NFilip00 - Profil | Čt 26.7.2012 22:00:49

                                      prodám

                                        Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss