Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

loveckaprů - Profil | Út 24.7.2012 13:21:27

Zrovna nemám nic z nástrah k mání, ale našel by se u mě jeden krásný kousek Přívlačového navijáku s multiplikátorem Cormoran Corcast al. Jedná se o kvalitní zatím nepoužítý výrobek, osobně pro nějk nemám využití ale zkušeného vláčkaře by jistě potěšil. Proutek je Berkley sceletor 15-40g, a kdo znáte tyto pruty, víte, že se jedná o opravdovou kvalitku. Původně mě stál 3499, dneska jej nechám za 2500 + navijáček, který stál 2699,- ten dneska nabídnu za 2000. Klidně mi pište SZ, kdo byste měl zájem :)

    Kolis - Profil | Po 23.7.2012 23:06:41

    afjee >> co už s ním, alespoň máš na hraní pro kočky ... o)

      afjee - Profil | Po 23.7.2012 23:04:02

      Kolis >> Nooo .... Nepomůže o) ... Dneska mi zase brázdil Mr.Brno v rajónu .o) Chytil na boloňku asi 40 ouklejí a nasranej jel dom .o)))

        kopik - Profil | Po 23.7.2012 23:03:27

        afjee >> dekorace :) a nebo se mi nechce fotit dalsi fotka kdyz mam tady tu :) vyber si a bez spat :)

          Kolis - Profil | Po 23.7.2012 23:02:44

          afjee >> votomnic, a myslíš, že to pomůže? o)

            afjee - Profil | Po 23.7.2012 22:59:19

            Kolis >> Ne tak víš co, já se raději zeptám ať nejdu spát blbej .o)

              Kolis - Profil | Po 23.7.2012 22:58:20

              afjee >> dekorace wo.e o)

                afjee - Profil | Po 23.7.2012 22:55:30

                kopik >> Ten prut s navijákem je k tomu grátis nebo jak to je?

                  kopik - Profil | Po 23.7.2012 22:49:39

                  Kolis >> pravda o)

                    Kolis - Profil | Po 23.7.2012 22:44:22

                    kopik >> zase tak moc se nestalo o)

                      kopik - Profil | Po 23.7.2012 22:42:20

                      Kolis >> jakych 98kusu zase? :) psal jsem 49 kusu! a velice se ti omlouvam ze se to nechtene zobrazilo dvakrat :) pardooon :)

                        kopik - Profil | Po 23.7.2012 22:39:35

                        u.x.a. >> ten riper 13 to znamena ze je 13 riperu kteri meri 10cm :) a nevim co je glirt tak se v privlaci a nastrahach neorientuji :) tady mas detajlnejsi foto

                          Kolis - Profil | Po 23.7.2012 22:36:25

                          kopik >> celkem 98ks?

                            u.x.a. - Profil | Po 23.7.2012 22:36:18

                            kopik >> ten ripper 13 je s glitrem nebo bez jestli jo jakej je?

                              kopik - Profil | Po 23.7.2012 22:34:27

                              GTdpcfix >> smrade :D

                                kopik - Profil | Po 23.7.2012 22:32:36

                                nabízím nástrahy na přívlač: 49kusu: 13 ripperu od relaxu 10cm, 2 rapaly shad rap 7cm, 1 rapala original floaing 5cm, 1 wobler imitace pstruha 4,5cm, 1 salmo imitace okouna 5cm, 1 plandavka, 1 trpytka, 13 twisteru 8cm, 12 ripperu relax 5cm, 1 rákoska od rapaly, 3 rippery relax 8cm, 15 jig.hlavicek - jsou tam - jak 1gramove tak 3,5g, 7g i 10g + jedna podlouhlá krabička ... 90% nastrah nebylo vbc ve vode .. bše co je na obrázku bez udice a naviaku.. cenu si predstavuji 800kč + poštu

                                  GTdpcfix - Profil | Po 23.7.2012 22:32:06

                                  kopik >> :D

                                    kopik - Profil | Po 23.7.2012 22:28:49

                                    nabízím nástrahy na přívlač: 49kusu: 13 ripperu od relaxu 10cm, 2 rapaly shad rap 7cm, 1 rapala original floaing 5cm, 1 wobler imitace pstruha 4,5cm, 1 salmo imitace okouna 5cm, 1 plandavka, 1 trpytka, 13 twisteru 8cm, 12 ripperu relax 5cm, 1 rákoska od rapaly, 3 rippery relax 8cm, 15 jig.hlavicek - jsou tam - jak 1gramove tak 3,5g, 7g i 10g + jedna podlouhlá krabička ... 90% nastrah nebylo vbc ve vode .. bše co je na obrázku bez udice a naviaku.. cenu si predstavuji 800kč + poštu

                                      PYTLAKS - Profil | Po 23.7.2012 21:41:49

                                      bremic >> byl

                                        bremic - Profil | Po 23.7.2012 20:48:56

                                        Pedro1 >> Šťastnej člověk jsi. :)

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss