Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

Nvenca1 - Profil | Ne 29.7.2012 21:31:44

Přebytečné gumy a plandy. cena 170,-Kč + pošta.

    NDave1989 - Profil | Ne 29.7.2012 20:25:49

    mezík10 >> Čau, to sice mám ale nevadí...vzal bych ho...chceš to za něco vyměnit?..je něco co scháníš?

      NTom&Tom - Profil | Ne 29.7.2012 19:33:25

      tak už jen tyto dva :)

        NTom&Tom - Profil | Ne 29.7.2012 19:11:57

        afjee >> já tomu tvaru tak řikám ;-)

          Nafjee - Profil | Ne 29.7.2012 19:08:34

          Tom&Tom >> To jsou spíš Awa-shimy.

            NTom&Tom - Profil | Ne 29.7.2012 19:07:08

            jointedy už jsou pryč

              Nmezík10 - Profil | Ne 29.7.2012 18:43:18

              Dave1989 >> Mám tu CLF co za ní daš????

                NTom&Tom - Profil | Ne 29.7.2012 18:40:21

                jen nabízejte :-) ..Možnost osobního odběru v Praze ;-)

                  NBousis - Profil | Ne 29.7.2012 16:30:34

                  Prodám jako celek, většina wobů málo chytaných jen ty dva Nils Mastery jsou starší. Cena je 800kč plus pošta...Prosím SZ

                    N: vydrák - Profil | Ne 29.7.2012 15:47:36

                    Woblery prodány.

                      Ntupac - Profil | Ne 29.7.2012 15:46:21

                      Dave1989 >> jo máš pravdu už jsem to psal

                        NDave1989 - Profil | Ne 29.7.2012 15:30:11

                        tupac >> Já myslim že STD se ani v RH nevyrábí ne?..ale nevim..:)

                          Ntupac - Profil | Ne 29.7.2012 15:05:10

                          tupac >> na ebay se mi zalíbíli RH woby no name , ale jak mi přísly byla tam origo krabička rapala STD , mám i 7cm STD a tvar je uplně stejný akorát větší .

                            NDave1989 - Profil | Ne 29.7.2012 14:20:40

                            tupac >> JJ jak je psáno....STD se dělá jen 7 cm pokud vim...a vypadá to že to bude brzy nedostatkový zboží tak jich pár musim shromáždit ať je na trhání ptz zatim na to vždycky chytim..:-)

                              Nstryček - Profil | Ne 29.7.2012 13:12:35

                              tupac >> Jako deep se dělá 5,7 a 9cm ale shallow jsem viděl jen 7cm

                                Nstryček - Profil | Ne 29.7.2012 13:08:26

                                tupac >> Záhada asi taky nevím o jiném než 7cm

                                  Ntupac - Profil | Ne 29.7.2012 13:06:34

                                  stryček >> tak tedka si mě zaskočil , na netu jsem nenašel nic jiného než 7 cm, ale přitom mám RH 9,5 v krabiččce a zjístil jsem , že se ani RH nedělá . Tak asi nějaká kopírka.

                                    Nstryček - Profil | Ne 29.7.2012 12:21:16

                                    tupac >> On se dělá jinej STD než 7cm?

                                      Ntupac - Profil | Ne 29.7.2012 12:14:46

                                      Dave1989 >> kolik cm ?

                                        NSethy - Profil | Ne 29.7.2012 12:00:34

                                        Mysho22 >> Jaj tak :)

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss