Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

NKolis - Profil | Po 23.7.2012 13:15:46

Pedro1 >> Vlastimil ti to vysvětlil, Neználku... o)

    NPedro1 - Profil | Po 23.7.2012 12:34:36

    S&F - pescador >> Díky,hned jsem zase o něco chytřejší.Ať žije MRK,studnice vědomostí:-)

      NPedro1 - Profil | Po 23.7.2012 11:44:34

      Kolis >> Fakt Kubu neznám:-)))

        NKolis - Profil | Po 23.7.2012 11:12:58

        Pedro1 >> o))


        ...nedělej Zagorku o)

          NPedro1 - Profil | Po 23.7.2012 11:10:54

          Kolis >> Štika už byla venku,ale tak jsem se bál,že mi jí někdo ukradne jako Netipovi,že jsem jí radši hned pustil:-)))

          Kdo je Kuba?Toho neznám:-)

            NKolis - Profil | Po 23.7.2012 10:54:15

            Pedro1 >> votomnic hele, a kdy bude v ML? ,o)

            EDIT:nebo bude foto s Kubou? o)))

              NPedro1 - Profil | Po 23.7.2012 10:48:15

              Kolis >> Jak říkáš.Je to tak.-)))

                NKolis - Profil | Po 23.7.2012 10:43:43

                Tarn >> Petr lapá už jen na žábu, jedině na ní berou štiky-metrofky o)

                  NTarn - Profil | Ne 22.7.2012 22:31:17

                  Pedro1 >> však právě, abys je mohl chytat na vláčku :))))))

                    Nu.x.a. - Profil | Ne 22.7.2012 22:24:20

                    nemá někdo na proedej ty rapaly s vlajkama dík.

                      NPedro1 - Profil | Ne 22.7.2012 21:41:30

                      Tarn >> Ružovou žerou jenom kapř:-)

                        NPedro1 - Profil | Ne 22.7.2012 21:41:16

                        pláňa >> Myslím 7 a 5 cm.

                          NTarn - Profil | Ne 22.7.2012 21:33:12

                          Pedro1 >> hele ta růžová barva těch kopyt je přesně to co jsi sháněl ne ? :))

                            Npláňa - Profil | Ne 22.7.2012 21:27:58

                            Pedro1 >>ahoj co jsou za velikost ty jointedy ?

                              Njarohardy - Profil | Ne 22.7.2012 19:44:32

                              Pedro1 >> ne to jsou nějaký woblery pane kolego.

                                NPedro1 - Profil | Ne 22.7.2012 19:00:29

                                jarohardy >> To jsou propisky,nebo zapalovače?:-)))

                                  Njarohardy - Profil | Ne 22.7.2012 18:51:33

                                  Prodám dvě vláčecí nástrahy,cena 200 Kč plus poštovné

                                    Nkoubic - Profil | Ne 22.7.2012 11:58:29

                                    kopyta Relax 21ks a 9 ks Storm - nikdy nebylo ve vodě
                                    pouze jako celek - 300,- + poštovný

                                      NFrancJosef - Profil | So 21.7.2012 22:33:07

                                      Další čistka v brašně. Cena podle kusů plus pošta
                                      plovoucí červi za 35,- osobní předání možné v Praze

                                        Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss