Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

Nafjee - Profil | So 21.7.2012 16:13:19

Kolis - 21.7.2012 16:10:46 >> :o)))

Já jdu raději qodě, tadyk se to strhává v něco špatného .o)

    NPedro1 - Profil | So 21.7.2012 15:53:55

    afjee - 21.7.2012 15:51:15 >> Má to asi 6 cm,docela velkej jednohák.Normálně to hodíš do stulíkového pole a pomalu přitahuješ.Ty stulíky to přelejzá a jak je to ve vodě,po zatáhnutí se zanoří a narovnaj se jí nohy.Jak povolíš,tak se vynoří a nohy se jí srovnaj zpátky pod tělo.A jsou k tomu náhradní nohy,když je štiky roztrhaj:-)))

      NPedro1 - Profil | So 21.7.2012 15:50:04

      afjee >> Wole:-)))Ale jako chodí to parádně.Normálně to nepoznáš na 5 metrů od opravdový žáby.Akorát jsem vzal dvě a nevyužiju je.

        Nafjee - Profil | So 21.7.2012 15:45:24

        Pedro1 >> Ta žába by se mi hodila k jezírku.

          NPedro1 - Profil | So 21.7.2012 13:05:10

          Prodám optimálně jako celek (Rapala,Salmo,Dorado,Nils + jeden noname + žába),pokud nikdo nebude chtít všechno najednou,tak po částech,ale aspoň 5 kousků najednou,ať nedělám deset balíčku.Cena za celek 1490 Kč.Při platbě předem platím poštu.Upřednostňuji osobní předání Praha,nebo střední Čechy.Něco nové,něco lehce použité.

            Nsumec1999 - Profil | Ne 15.7.2012 20:46:25

            met >>mužu se zeptat jak sou veliký ty DT.Děkuji

              NP!F - Profil | So 14.7.2012 15:00:15

              VYDROUŠ >> Mno ja viem :(

                NVYDROUŠ - Profil | So 14.7.2012 14:05:16

                P!F >> Stejně by jsi na to nic nelapnul:-)))ahoj

                  NP!F - Profil | So 14.7.2012 1:00:22

                  met >> ehm, tak nist.

                    Nmet - Profil | So 14.7.2012 0:59:46

                    P!F >> 7

                      NP!F - Profil | So 14.7.2012 0:52:53

                      met >> aka je to velkost? Ak 9 tak by som sa asi zakusol, na trhanie fajne.

                        Nmet - Profil | So 14.7.2012 0:51:17

                        komplet za 60E

                          Nmet - Profil | Pá 13.7.2012 23:01:58

                          illexi predane

                            NVYDROUŠ - Profil | Pá 13.7.2012 19:03:29

                            OG >> Nemáš zač a kdyby jsi se zbavoval toho samého dej vědět:-)

                              Nmet - Profil | Pá 13.7.2012 16:53:50

                              A teraz nejake illexi. Vsetky fungl nove,ale bez krabiciek.Bezna cena 13-14E/kus
                              dam ich za 55E ako celok aj s postou na SK. Je tam aj HL-shad, ktora sa uz nerobi.

                                NDATTEL - Profil | Pá 13.7.2012 14:53:13

                                bigzee >>
                                Já tě zdravím kolego.Je něco ve 3 gramech ještě aktuální?Dattel

                                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 13.7.2012 13:56:44

                                  Stanley 87 >> Tak to je fajn. To vypadá, že uděláš obchod

                                    NStanley 87 - Profil | Pá 13.7.2012 13:53:54

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ještě za lepší ,,prajs" :-)

                                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 13.7.2012 13:53:16

                                      Stanley 87 >> taky za tři éčka? Pokud ano, tak ho můžeš poslat rovnou mně. Vláčet kaprem je můj sen :-)

                                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 13.7.2012 13:52:34

                                        met >> tak nic

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss