Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

NStanley 87 - Profil | Pá 13.7.2012 13:51:49

Netipa - poslední hrdina MRKu >> Večer sem pošlu taky na prodej jednoho lysáka :-)

    Nmet - Profil | Pá 13.7.2012 13:48:38

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> no to ani ne.

      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 13.7.2012 13:45:29

      met >> jo táák. Za tři éčka se ti to asi nevyplatí posílat do Čech co?

        Nmet - Profil | Pá 13.7.2012 13:29:36

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> chod ma, ci dobry netusim.

          NScanix - Profil | Pá 13.7.2012 13:27:54

          peperyba >> asi jo, ta verze, co ja myslim, byla myslim jerk...uz je teda par let nedelaji...

            Npeperyba - Profil | Pá 13.7.2012 13:22:32

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> myslím, že to je ryfiz

              NScanix - Profil | Pá 13.7.2012 13:19:58

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> podle me by to mohl byt DAM, neco takoveho se delalo. Chod byl srovnatelnej se Salmo Perch.

                Nhakin - Profil | Pá 13.7.2012 13:06:18

                Nemá niekto na predaj voblery od firmy PREDATEK SAND VIPER 11 cm? Ponúknite.

                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 13.7.2012 13:00:47

                  met >> jakej má chod ten kapr? Co to je za značku?

                    Nmet - Profil | Pá 13.7.2012 12:45:50

                    h

                      Nmet - Profil | Pá 13.7.2012 12:42:43

                      aktualizacia

                        NOG - Profil | Pá 13.7.2012 10:30:50

                        VYDROUŠ >> peníze jsou na účtu, děkuju.

                          NVYDROUŠ - Profil | Čt 12.7.2012 16:00:28

                          OG >> Ahoj. Vše došlo ok. Dej vědět až ti to dojde. Dík

                            NPYTLAKS - Profil | Čt 12.7.2012 15:11:34

                            stika11 >> stane se,aspoň už víš na koho si máš dávat bacha

                              Nstika11 - Profil | Čt 12.7.2012 14:21:00

                              PYTLAKS >> Ahoj,dobrý kup to nebyl,protože BeeBoy je neseriozní člověk a prodal to někomu jinému. Takže bacha na takovýhle individua.

                                NBuBu99 - Profil | Čt 12.7.2012 13:49:55

                                Rytíř >> jo občas takhle dopadne po útoku fousa..:-)

                                  NRytíř - Profil | Čt 12.7.2012 11:28:31

                                  BuBu99 >> takhle nějak vypadal kapř,když nám ho z trhačky serval sumec a zdrh mu,ale to byl klasickej šupináč:-))

                                    NPedro1 - Profil | Čt 12.7.2012 11:27:07

                                    BuBu99 >> No ona to zas taková sranda není.Potkáš s tímhle na konci vlasce nějakého přiblblejšího kapřaře a bude Tě honit po břehu,že chytáš na jeho kamaráda:-)))

                                      NBuBu99 - Profil | Čt 12.7.2012 11:20:12

                                      Pedro1 >> ne to je kapř co ještě uplaval při škrábání:-))

                                        NOG - Profil | Čt 12.7.2012 10:27:41

                                        Poslední aktualizace, cena za zbylých 6 ks 800,- včetně pošty při platbě na účet.

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss