Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

Nbremic - Profil | Čt 12.7.2012 8:35:39

Pedro1 >> Jsem čerstvě poučen :)

    NPedro1 - Profil | Čt 12.7.2012 8:34:13

    bremic >> Aha,pardon.Moc těm kapř nerozumím:-)

      Nbremic - Profil | Čt 12.7.2012 8:33:18

      Pedro1 >> To je řádkáč :)

        NPedro1 - Profil | Čt 12.7.2012 8:31:42

        met >> Ten kapř-lysec je parádní:-)))

          Nmet - Profil | Čt 12.7.2012 3:46:06

          A nejake shadky 5 a 7cm. 5x shalow 5cm SD, 5x deep 5cm SD,5x deep 7cm SD.Cena 3,5E za kus.Odber 5 a viac kusov ma prednost.

            Nmet - Profil | Čt 12.7.2012 3:41:39

            Trochu cistim ''sklad'' pri odbere vsetkeho posta zdarma.

              Nmascha - Profil | Út 10.7.2012 23:22:05

              mascha >> jo tak to vlevo druhý odshora je Ryfiz.

                Nmascha - Profil | Út 10.7.2012 23:10:50

                Komplet za 1600,- včetně pošty.
                Vlevo Salmo Perch, nevimco (asi Gloog Ares?) a 4x HJ, vpravo asi LovecRapy, dva CaptureLures Trabbuco, Xrap a 2x OF

                  NVYDROUŠ - Profil | Út 10.7.2012 19:12:26

                  afjee >> aHOJ. Však to kupuji pro tebe, až lapneš zubáče 70+ přeci:-)) Ty zeroslave:-))

                    Nvicx - Profil | Út 10.7.2012 14:38:47

                    tak male rapaly su spat v predaji.

                      Nvicx - Profil | Út 10.7.2012 13:47:40

                      ak chce niekto nastrahy na dobierku do CZ, dnes ma poslednu sancu sa ozvat, zajtra ochadzam do CZ. potom uz nebudem moct posielat z ceskej posty.

                        Nvicx - Profil | Út 10.7.2012 13:42:16

                        tak zase zmizlo zopar nastrah. update.

                          Nvicx - Profil | Út 10.7.2012 11:39:19

                          uprava voblerov, ostatne plati ako predtym

                            Nafjee - Profil | Po 9.7.2012 18:14:25

                            VYDROUŠ >> Ty neblázni Zeroslávku .o)

                            To už ti nepomůže :-)

                              Nvicx - Profil | Po 9.7.2012 17:14:46

                              .

                                Nvicx - Profil | Po 9.7.2012 17:08:05

                                Niektore veci su predane, toto ostalo. cenu twistrov som dal zo 6 na 4, nech to ide kade lahsie. Kto to zoberie cele, dostane peknu zlavu.

                                  NVYDROUŠ - Profil | So 7.7.2012 19:27:49

                                  OG - 6.7.2012 19:46:17 >> SZ:-)

                                    Nstika11 - Profil | Čt 5.7.2012 19:52:47

                                    Nabízím směs nástrah,některé nové a některé starší. Cena 1000kč za komplet.

                                      NFRANK71 - Profil | Čt 5.7.2012 18:36:00

                                      prochy96 >> Měl by být 08.

                                        Nprochy96 - Profil | Čt 5.7.2012 18:04:59

                                        FRANK71 >> A to je Husky jerk že ?

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss