Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

NeXecutor - Profil | St 4.7.2012 13:08:16

Mali by ti zakazat MRK. A vobec chodit na internet , robit takeho saseka ako si ty :-))))

    NPedro1 - Profil | St 4.7.2012 13:08:11

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Podržbivakovi jako jsi Ty bych je následně prodal za 310 Kč.Všechny:-)))

      Nkoubic - Profil | St 4.7.2012 13:07:48

      Pedro1 >> hamba ti! :))

        NPedro1 - Profil | St 4.7.2012 13:07:19

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jestli jsou za 210 Kč/kus,tak jsi byl první:-)))

          NPedro1 - Profil | St 4.7.2012 13:06:51

          koubic >> Co je psaný to je daný:-)))

            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 4.7.2012 13:06:20

            Pedro1 >> Ha. Tys editoval? Tak to jsi hodně klesnul. Ani o to dno už nedrhneš. Ty jsi pod ním

              NPedro1 - Profil | St 4.7.2012 13:06:13

              eXecutor >> Že by vidle?Jestli nejsi schopen pochopit proč jsem to udělal,tak jsi chudák Ty.

                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 4.7.2012 13:05:24

                Pedro1 >> Můžeš si fabulovat, jak chceš, ale faktem zůstává, že skutečnost, že to beru jsem napsal jako první. Ty jsi se jenom hloupě vyptával. Kdyby ses neptal a podmíněně si je zamluvil jako já, tak jsi jasný vítěz.
                Pokud budou 210,- za kus, tak ti je samozřejmě přenechám :-)

                  Nkoubic - Profil | St 4.7.2012 13:04:40

                  Pedro1 - 4.7.2012 13:03:35 >> škoda, jinak se lehce přikláním k Netipovi. On napsal, že to bere, ty ses jen zeptal na upřesnění :))))

                    NeXecutor - Profil | St 4.7.2012 13:04:37

                    Pedro1 >> si strasny cudak clovek. Najprv sa iba opytas ci to stoji do hromady tolko a ked sa ozve k tebe Netipa , hned to editujes ... Sa spamataj chlape !!!!

                      NPedro1 - Profil | St 4.7.2012 13:02:51

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ale řekl milej zlatej.

                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 4.7.2012 13:02:27

                        Pedro1 >> Tak to teda ne. Ty jsi neřek, že to bereš. Jenom jsi se vyptával. Takhle to na burze nefunguje milej zlatej

                          NPedro1 - Profil | St 4.7.2012 13:01:51

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jsi druhej v pořadí.

                            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 4.7.2012 13:01:07

                            dave183 >> beru (samozřejmě, pokud je to cena za všechno)

                              NPedro1 - Profil | St 4.7.2012 12:59:00

                              dave183 >> Za 210 Kč všechno?Jestli ano tak beru.

                                Ndave183 - Profil | St 4.7.2012 12:56:04

                                Prodám za 210 + 40 pošta nebo za 210 Kč při osobním předání na Litoměřicku, Kenarty a Frenzy jsou 3x chytané.

                                  Nkuba5 - Profil | St 4.7.2012 12:26:03

                                  Noo podle toho, kolik by bylo poštovný, ale když se zpětně na to mrknu, tak spíše ne... Asi zajedu do Třeboně... :D

                                    Nprochy96 - Profil | St 4.7.2012 12:22:25

                                    kuba5 >> A to se vyplatí :D :D ?

                                      Nkuba5 - Profil | St 4.7.2012 12:19:05

                                      vicx >> Pokud to tedy nemusí být dohromady, měl bych zájem o bílého a žlutého twistra... od každého 5 kusů... :) Díky

                                        Nvodar - Profil | Út 3.7.2012 17:24:01

                                        Prodáno.

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss