Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

Ngroovy - Profil | Út 3.7.2012 16:00:56

shánim tyhle poppery : Daiwa TD Mouthwasher
nemáte někdo? a jaká by byla cena? Díky

    Nvicx - Profil | Út 3.7.2012 14:19:10

    .

      Nvicx - Profil | Út 3.7.2012 14:12:23

      Rotacky Mepps, Blue Fox, Veltic, Ondex, Hammer, Mosca, Bass, a ine. Pri ostatnych kde som vedel, napisal som znacku. Pri odbere v celku este prihodim 7ks woblerov rucna vyroba od neznameho autora, tvarom kopiruju Rapalu Original 13, Jointed 9 a SSR 7. 99% nastrah nebolo nikdy vo vode. Fox klieste (nepouzite) su na vycvakavanie hakov, ked sa neda vytiahnut hlboko zachytena nastraha bez poskodenia ryby. Humminbird Smartcast ma americku sondu, da sa dokupit ak baterka je vybita. Sikovny kutil si ju vie vymenit aj sam.
      Uprednostnujem predaj v celku. Mozne aj po castiach woblery/gumy/plechy. Predaj najradsej osobne, v CZ budem v Brne a Ostrave, na SK Bratislava a juzne Slovensko. Kupcu vyberiem podla hore uvedenych preferencii (celok/osobny odber).

        Nkuba5 - Profil | Út 3.7.2012 11:33:21

        Múca >> Aha. Tak to nic. Díky za info

          NMúca - Profil | Út 3.7.2012 11:30:24

          kuba5 >> Chtěl bych to prodat vcelku. Díky

            Nkuba5 - Profil | Út 3.7.2012 11:05:30

            Múca >> Kolik by js chtěl za tu Rapalu X-Rap XR-10?

              NButchi - Profil | Út 3.7.2012 9:08:41

              vodar - 2.7.2012 21:31:34 >>
              Jaké jsou velikosti těch woblerů prosím?

                NMúca - Profil | Út 3.7.2012 8:40:13

                Rapala SPSS-7 Pearlescent Purple, XR-8 Clown, XR-10 Silver 2 ks, FLR-10 Silver Blue, MR-7 Bleeding Olive Flash 2 ks a MR-7 Silver. Cena včetně poštovného 1.099,-Kč.

                  NMakousek - Profil | Út 3.7.2012 7:21:12

                  Sada 5 Nejvetsi-no name-25cm.Storm16cm. S vrtulkou-13cm. Cena 300kč.

                    NMuskiehunter - Profil | Po 2.7.2012 20:38:19

                    Hugo Fisher >> Dám tisíc korun a přidám teflonovou pánev VOK

                      NHugo Fisher - Profil | Po 2.7.2012 11:56:20

                      Prodám Rapala Risto Rap (jako komplet, nikoli po kusech):

                      velikost/barva:

                      7 SB, 7 SB, 7 PSD, 7 PSD, 7 PRT, 7 S, 7 HM, 7 BSD

                      5 SB, 5 SB, 5 SD, 5 S, 5 PSD, 5 PSD, 5 TSD (není v origo krabičce, ale ve větší)

                      Celkem 15 kusů.

                      Některé rozbaleny, některé stále "zaplombované".

                      Cena (včetně pošty na dobírku po ČR): 3900 Kč

                        NFrancJosef - Profil | Po 2.7.2012 10:01:25

                        Uklid v batohu, všechno se to nedá unést:-))
                        Rapala Maxrap 13/15g, doutřpytka Meps, poper Frenzy FP7- vše párkrát ve vodě.
                        Třpytky a plandavky nechytané
                        cena 590,- a poštovné

                          NMakousek - Profil | Po 2.7.2012 6:47:07

                          Sada 2-nils master - PRODANO.

                            Nmarry.24 - Profil | Ne 1.7.2012 22:00:28

                            u.x.a. >> asi tak od 140 kč - do 160kč/ks

                              NKnapík - Profil | Ne 1.7.2012 20:15:51

                              Losfedos >> tak se omlouvám, bohužel ...

                                NButchi - Profil | Ne 1.7.2012 20:15:13

                                Knapík >>
                                Ok, SZ.

                                  NKnapík - Profil | Ne 1.7.2012 20:13:17

                                  Butchi >> byls první, máš to mít ..., pošli adresu a já ti v sz pošlu číslo účtu, ok ?

                                    NButchi - Profil | Ne 1.7.2012 20:08:11

                                    Knapík >>
                                    Já bych to vzal všechno, kolega mě asi nebude mít rád, ale nemám ani jednu plandu.
                                    A jak známo, ryby vždy berou na to, co není v krabičce.

                                    Takže, rozhodnutí je na tobě :-)

                                      NKnapík - Profil | Ne 1.7.2012 20:04:52

                                      Losfedos >> uvidíme, co řekne butchi, jinak je máš rezervované

                                        NKnapík - Profil | Ne 1.7.2012 20:04:13

                                        Butchi >> celý bych to viděl za 550 a poštu bych vzal na sebe ..., o plandy se hlásí ještě jeden zájemce, tak bez nich by to bylo za 350 a pošta za mnou

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss