Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

Pedro1 - Profil | St 4.7.2012 13:27:40

koubic >> No ale já Ti pak všude naklikám nelíbí,jestli mě jako práskneš.

    Pedro1 - Profil | St 4.7.2012 13:27:08

    eXecutor >> Co je přiblého na otázce:"Proč nepoužíváš lanko před woblery"?
    Přblblej jsi Ty,když nedokážeš pochopit takhle jednoduchou otázku.

    Tak sbohem.

      koubic - Profil | St 4.7.2012 13:26:50

      Pedro1 >> třeba mi za to zvýší auru, o kterou tu jde především!

        Pedro1 - Profil | St 4.7.2012 13:24:48

        koubic >> Běž,žalovat se nemá,ale hlásit se to musí:-)

          Rashid 28.93 - Profil | St 4.7.2012 13:24:44

          Nekdo tady jde po mojim kamosovi?

            eXecutor - Profil | St 4.7.2012 13:21:05

            Pedro1 >> Na tvoje priblbe otazky absolutne v Plkarne nebudem reagovat... Nema to zmysel k tomu co tu ty na MRKu vyvadzas. Necudujem sa MM za tu vcerajsiu hrozbu o Cervenu Kartu. Bodaj by !!. Koncim lebo toto nieje diskusia aby sme tu otom diskutovali. Ale aspon si to ludia precitaju a sami si zvazia co za šaška tu chodi oxidovat. Moje vijadrenie si dostal, tymto to ukončujem z mojej strany. Cavello.

              Butchi - Profil | St 4.7.2012 13:20:53

              A to říká ten, kterej cpe reklamu do ML..

              MRK je boží.

                Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 4.7.2012 13:20:19

                eXecutor >> je to tak, jak píšeš

                  kritik - Profil | St 4.7.2012 13:19:50

                  Reznik76 >> Což o to, zrýmovat by to šlo parádně:-)) Ale takovou rýmovačku by Pedro1 taky nemusel rozdejchat, takže radši nee :-))

                    koubic - Profil | St 4.7.2012 13:18:01

                    Pedro1 >> jdu tě nahlásit MM, aby ti dal ban! už si ho jednou dneska málem dostal, za drzost. Pěkně ses vykutálel

                      eXecutor - Profil | St 4.7.2012 13:17:50

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> proste traper je to :-)))

                        Pedro1 - Profil | St 4.7.2012 13:17:20

                        eXecutor >> Zbytečně se do toho zamotáváš,necháme toho.Je to zbytečné.I včera jsem se Tě v plkárně na něco ptal a odpověď žádná,takže to nemá s mysl.Mysli si svoje,já si taky budu myslet svoje a tím to končí.

                          Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 4.7.2012 13:17:17

                          Pedro1 >> z toho nevybruslíš. Tahle loď se potápí a ty půjdeš ke dnu s ní. Nemůžeš narazit s lodí plnou lidí do skály a pak si vzít jedinej volnej záchranej člun a zdrhnout. To prostě nejde.

                            Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 4.7.2012 13:16:18

                            Doufám, že si teď každej konečně uvědomí, jakej je Pedro křivák. Hraje si na pohodovýho tejpka, ale když jde o prachy, tak jde přes mrtvoly.

                              Pedro1 - Profil | St 4.7.2012 13:15:32

                              Tak ještě jednou pro všechny.To že jsem editoval svůj zápis nebylo proto,že bych ty woblery chtěl.
                              Nekoupil bych je,nechal bych je Netipovi.Pokud bych je musel koupit,protože jsem byl "jako" první,přeposlal bych je Netipovi.Sranda.
                              Srozumitelné?

                                Reznik76 - Profil | St 4.7.2012 13:14:04

                                kritik >> to už se rýmuje s vydrák :o)

                                  eXecutor - Profil | St 4.7.2012 13:12:00

                                  Pedro1 >> notrem sa neboj neboj , niesom prihriaty :-)

                                    Pedro1 - Profil | St 4.7.2012 13:11:13

                                    eXecutor >> Jestli mi chceš něco napsat,tak klikni na mojí přezdívku,ať vím že mi něco píšeš.Jestli na to nemáš,tak se o mě neotírej.

                                      Pedro1 - Profil | St 4.7.2012 13:09:47

                                      dave183 >> Tak i kdyby byli zadarmo,tak už je nechci.Mě tady napadaj nevím z čeho,ale doufám,že je prodáš tomu správnému rybáři (ne Netipovy,on by je hned utrhal):-)))

                                        kritik - Profil | St 4.7.2012 13:09:40

                                        Pedro1 >> Hmmm, pán je férák :-)))

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss