Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

Nu.x.a. - Profil | Ne 1.7.2012 19:56:26

marry.24 >> a cena?

    NPYTLAKS - Profil | Ne 1.7.2012 19:53:38

    groovy >> bereš ty big mouthy?

      NMakousek - Profil | Ne 1.7.2012 19:47:11

      groovy >> Plovouci je jen ten horni.Cena za sadu.

        Nmarry.24 - Profil | Ne 1.7.2012 18:03:39

        Kdyby měl někdo na prodej více kusů rapala jointed shad rap ve velikostech 04, 05 ,07 tak bych měl zájem, více po SZ

          NSethy - Profil | Ne 1.7.2012 17:58:21

          groovy >> Nejsou to povrchovky.

            Ngroovy - Profil | Ne 1.7.2012 17:37:39

            Pedro1 >>
            chytám na florokarbon a špatně jsem ho navázal nebo mi na to skočila nějak přes vlases, ale měl jsem tam 35cm lanko wolfram takže si myslim, že vlasec netrefila tak myslim, že jsem měl spatně navázáno.nevim no

              Ngroovy - Profil | Ne 1.7.2012 17:34:10

              Makousek >>
              To jsou povrchovy ty spodní 2 mastři, je to sada nebo za jeden

                NMakousek - Profil | Ne 1.7.2012 17:16:56

                Sada4 HUSKY JERK 12cm.Cena 400kč.

                  NMakousek - Profil | Ne 1.7.2012 17:08:03

                  Sada 3. cena 700kč

                    NMakousek - Profil | Ne 1.7.2012 17:02:37

                    Sada 2. NILS MASTERS 12,11,7cm. Cena 350kč

                      NMakousek - Profil | Ne 1.7.2012 16:48:53

                      Pedro1 >> Salmo potapive,ostatni plovouci

                        NPedro1 - Profil | Ne 1.7.2012 16:31:17

                        Makousek >> Jsou plovoucí,nebo potápivý?

                          NPedro1 - Profil | Ne 1.7.2012 16:30:47

                          kubah >> Jsem zvědavej,jestli to tak bylo.Jestli jo,tak doufám že mu ten pop nikdo neprodá,aby si to pamatoval,že s trojháčkem jedině s lankem.

                            Ngroovy - Profil | Ne 1.7.2012 16:29:31

                            kdyby jste někdo měl tento, tak ho hned beru :)

                              Nkubah - Profil | Ne 1.7.2012 16:24:14

                              Pedro1 >> bez lanka :-)

                                NMakousek - Profil | Ne 1.7.2012 16:20:26

                                nabízím tyto woblery,salmo-13cm,balzer-21cm,spro-21cm a ten posledni neni nijak popsany,myslel jsem ze je to strike pro,ale neni to na nem nikde napsane-16cm. Nejlepe vse najednou cena 450kc.

                                  NPedro1 - Profil | Ne 1.7.2012 16:10:45

                                  groovy >> Jak jsi o něj mohl přijít při záběru?

                                    NLosfedos - Profil | Ne 1.7.2012 16:09:40

                                    Knapík >> vzal bych ty plandy....

                                      NButchi - Profil | Ne 1.7.2012 13:02:18

                                      Knapík >>
                                      Za kolik to pustíš celé?

                                        NKnapík - Profil | Ne 1.7.2012 9:48:01

                                        Prodám pětipalcové dragoňácké gumy Bandit, modrobílá - 4ks, černostříbrná 4ks, duhová - 5ks. Jako celek 250 plus pošta. Dále pladavky za 200 plus pošta a společně s něčím z toho lanka na 7x7 na 18kg za 80,-Kč

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss