Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

Ngroovy - Profil | Ne 1.7.2012 8:21:18

krásně se kolíbal dostran, včera jsem o něj přišel při záběru štiky a jiný nemám :(

    Ngroovy - Profil | Ne 1.7.2012 8:19:35

    shánim takovídle povrchoví woblery-poppy.nemáte tam něco chlapy.díky

      NFilip00 - Profil | So 30.6.2012 10:19:26

      Ještě jednou s čísly

        NSolokapr - Profil | So 30.6.2012 9:24:09

        Na prodej tyto limitované Rapali za cenu 200 kč kus.Velikost 7 cm

          NFilip00 - Profil | Pá 29.6.2012 20:49:21

          Hamon >> i po částech

            NHamon - Profil | Pá 29.6.2012 20:47:53

            Filip00 >> dokopy, alebo aj po castiach? Cena?

              NFilip00 - Profil | Pá 29.6.2012 20:26:30

              Ahoj prodám woby,třpytky a pár gum,

                Nafjee - Profil | Pá 29.6.2012 18:14:24

                Bacon >> Děkuji za plandy.

                  NDave1989 - Profil | Pá 29.6.2012 18:05:09

                  prodáno

                    Nmascha - Profil | Pá 29.6.2012 16:00:38

                    Dave1989 >> kdybys to chtěl rozstřelit úplně, tak bych si vzal jen ty dvě oranžový a tu modrou gumku. kdyby se ti to chtělo hodit do obyč obálky, pošlu ti pade.

                      NDave1989 - Profil | Pá 29.6.2012 15:09:16

                      valdos >> Ty jo nevim...nevim co bych z toho měl slevovat, už takhle to podle mě neni drahý...jakou máš představu?

                        Nvaldos - Profil | Pá 29.6.2012 14:22:33

                        Dave1989 >> a cena?

                          NDejv - Profil | Pá 29.6.2012 13:54:05

                          Dave1989 >> hele, promiň, ale nějak jsem si to rozmyslel. A není to kvůli tý CZ rapale, i když možná jen kapičku.

                            NDave1989 - Profil | Pá 29.6.2012 13:35:16

                            Dejv >> Zdravím, mám na to zájemce ale zatím se mi neozval znovu, mám to vše krom té rapaly kterou jsem prodal zvlášť ze sberátelských důvodů. což by mě nikdy nenapadlo...když se do zítra neozve vemeš to?

                              NLaci - Profil | Pá 29.6.2012 10:14:11

                              20€ (rapala husky jerk deep 12 TSD, salmo sting 12F GMB, salmo thrill 9 BMB, salmo bulhead 6 BD)

                                NLaci - Profil | Pá 29.6.2012 10:13:16

                                30€ takmer nepoužité (rapala magnum floating 18 gfr, salmo whitefish 18 B, salmo maas marauder 19 FT, salmo skinner 15 FT)

                                  NBacon - Profil | Pá 29.6.2012 10:06:43

                                  co zůstalo - 250 + pošta

                                    Nsramas - Profil | Čt 28.6.2012 16:31:31

                                    320,- + pošta

                                      NP!F - Profil | Čt 28.6.2012 13:31:33

                                      Bacon >> kua ta mohlo napadnut bachnut to najpr do priv...

                                        Ncannibal78 - Profil | Čt 28.6.2012 12:54:03

                                        Bacon >> za tu ssr ti dam 3woby

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss