Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

NBacon - Profil | Čt 28.6.2012 12:30:49

boyscout >> Ano cena je za woby a plandy dohromady.

    Nboyscout - Profil | Čt 28.6.2012 10:56:36

    Bacon >> to je cena včetně těch plandavek?

      NBacon - Profil | Čt 28.6.2012 9:07:24

      Komplet 650 +pošta. SSR nové ostatní párkrát ve vodě. SZ

        Nafjee - Profil | Čt 28.6.2012 0:07:32

        jackubr >> Tady mají celkem solidní ceny ...

        http://www.velka-ryba.cz/77-rapala-shallow-shad-rap​

          NButchi - Profil | St 27.6.2012 17:40:37

          jackubr >>
          Pravda..

            Njackubr - Profil | St 27.6.2012 16:40:31

            Butchi >> to víš, 9 SSR kdo by je nechtěl....možná proto jsou ty ceny jaký jsou...

              NButchi - Profil | St 27.6.2012 16:13:16

              Pedro1 >>
              :-)))
              Pasu po těch 9cm..

                NPedro1 - Profil | St 27.6.2012 16:09:37

                Butchi >> 7 cm je stejně málo.Ušetřil jsi:-)))

                  Nminatrix - Profil | St 27.6.2012 15:23:18

                  peto82 >> ďakujem :-) EDIT: ..i tobě Butchi...

                    Npeto82 - Profil | St 27.6.2012 15:16:13

                    minatrix >> už som s ním dohodnutý.

                      Nminatrix - Profil | St 27.6.2012 15:15:02

                      peto82 >> děkuji ti, jestli se s tebou Butchi sejde, prosím o předání toho woba.

                        Npeto82 - Profil | St 27.6.2012 15:10:52

                        minatrix >> ok.

                          Nminatrix - Profil | St 27.6.2012 15:07:17

                          Butchi >> vezmi mi pls toho Glooga, pak ti ho cálnu, děkuji (ten černohlavej vlevo nahoře)

                            NButchi - Profil | St 27.6.2012 15:01:03

                            peto82 >>
                            Vzal bych je.. Beztak jsem chtěl zkusit něco od DAMu.. Kde v Práglu se pohybuješ?

                              Npeto82 - Profil | St 27.6.2012 14:53:15

                              Butchi >> nuž ten ostriež (DAM effzet super natural) je hrkálka (plávajúci), ktorá ide tak do 1 m a to druhé (DAM effzet bubble popper) bolo raz vo vode, nakoľko neustálo konkurenciu Cultiv, Illexov atd.

                                NButchi - Profil | St 27.6.2012 14:46:22

                                peto82 >>
                                Šajze :-)))

                                No co, hlavně, že jsem stihnul vyzobnout ty Cultivy včera..
                                A ty woblery od DAMu jsou co zač?
                                Asi bych je vzal, na zkoušku :-)

                                  Npeto82 - Profil | St 27.6.2012 14:44:43

                                  Butchi >> zdravím. bohužial iný kolega ťa predbehol. pripájam aktualizáciu :) edit: a ssr-ka boli 7cm

                                    NButchi - Profil | St 27.6.2012 14:24:31

                                    peto82 >>
                                    Vzal bych ty Shad Rapy, jak jsou velké?

                                      Npeto82 - Profil | St 27.6.2012 12:16:01

                                      Zdravím. Woby v červenom rámiku 120,- Kč/kus, tie tri v žltom rámiku 50,- Kč za všetky, ostatné 80,- Kč/kus + pošta. Woblery boli max. 2-3 krát vo vode a iba zaberajú miesto. Možnosti doručenia by boli osobne v Prahe alebo Česká pošta.

                                        Nbajox - Profil | St 27.6.2012 11:49:43

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Máš to v sz

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss