Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 27.6.2012 11:49:32

Paul Delpiaz >> muhehehe

    Paul Delpiaz - Profil | St 27.6.2012 11:49:01

    bajox >> škoda tak to jsem nestih :/

      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 27.6.2012 11:42:07

      bajox >> beru

        bajox - Profil | St 27.6.2012 10:42:25

        Cena za vše 1100 kč.Pouze,jako celek!!!!

          Dejv - Profil | St 27.6.2012 9:10:46

          Dave1989 >> jestli to už není pryč, tak to beru jako celek.

            HonzaV - Profil | St 27.6.2012 0:54:00

            Dave1989 >> kdyby sis to nahodou rozmyslel, tak bych vzal vsechny plandy a gumy :-)

              u.x.a. - Profil | Út 26.6.2012 21:17:43

              Dave1989 >> pozor ta rapala s tou vlajkou má už zběratelskou cenu tu neprodávej!

                Defrost1 - Profil | Út 26.6.2012 18:24:37

                Cultivy prodány

                  Rybkin - Profil | Út 26.6.2012 18:20:35

                  Butchi >> Ok

                    Butchi - Profil | Út 26.6.2012 18:19:54

                    Rybkin >>
                    :-D Já ti klidně jednoho dám, to se pak domluvíme.. Pokud už to není prodané, mám pech..

                      Ledňáček (Iceman) - Profil | Út 26.6.2012 18:19:03

                      Butchi >> nech mě jednoho, kuwa to je v prdeli :-))

                        Rybkin - Profil | Út 26.6.2012 18:15:50

                        Butchi >> Sakra pozdě :-)

                          Butchi - Profil | Út 26.6.2012 18:14:09

                          Defrost1 >>
                          Čau, beru je.

                            Defrost1 - Profil | Út 26.6.2012 18:07:09

                            Ahoj prodám woby Owner Cultiva Zip'n'Ziggy, nedával jsem jim prostor tak je prodávám. Woby jsou nepoškozené, dvakrát až třikrát ve vodě, pouze krabičky jsou trošku ošoupané to od toho jak jsem je tahal sebou :-). Cena 220,-Kč za kus + pošta.

                              Dave1989 - Profil | Út 26.6.2012 11:00:12

                              salamander >> oK..:-)

                                salamander - Profil | Út 26.6.2012 10:56:53

                                Dave1989 >> ked budes vyhadzovat tak daj vediet kam :))

                                  Dave1989 - Profil | Út 26.6.2012 10:29:26

                                  Zbavuju se nepotřebného, 1x Rapala, 1x Salmo, 1x Berkley, ten prop nevím značku ale je to z balzy, zbytek No name, gumy nikdy ve vodě a stejně tak plandavky. Prodám to jen jako celek jinak to radši vyhodím..:-)..400 kč + pošta

                                    nitram salhyv - Profil | Po 25.6.2012 22:53:00

                                    Sice je tato diskuze burza nástrah, ale s dovolením zde uvedu tento inzerát, týkající se prutů.

                                    Doma mi leží v koutě tyto 3 pruty, momentálně je nevyužívám, pač mám podobných průtů více.

                                    1) Robinson diaflex Light spin 245 cm 6 -20 g, 1,5 roku starý málo chytaný, 100 % stav pc 2300,- nyní 1000,-

                                    2) Mikado Diamond spin 270 cm 3-12 g jen parkrát u vody, 100 % stav, pc 1470 nyní 700,-

                                    3) Shakespear Ugly Stik custon graphite 240 cm 10 -25 g supr prut, zvládne neuvěřitelné věci, stáří cca 2,5 roku, jednu dobu jsem na něj hodně chytal, ale prut je ve 100 % stavu, nepoškrábaný, s minimálním opotřebením korku. pc 1600,- nyní 700,-

                                    Info přes SZ či email: martinvyhlas@seznam.cz

                                      nitram salhyv - Profil | Po 25.6.2012 22:37:28

                                      Prodám tyto 4 wobby ( 1x Salmo, 2 x Rapala, 1 x Gloog) cena 200,- + pošta. Jsou chytané, bez háčků. Info přes SZ.

                                        Paul Delpiaz - Profil | Po 25.6.2012 12:54:25

                                        boyscout >> já to mam rozdělený podle plechů (1 plech - jedna oddělená krabice) a sepsaný podle kousků abych v tom měl pořádek :) Počkám jak zmizí tahle část a pak ten zbytek asi naházim na 2 plechy.

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss