Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

Nboyscout - Profil | Po 25.6.2012 12:48:45

Paul Delpiaz >> a nechceš ten zbytek dát znovu na plech a vyfotit? takto je toho zbytečně moc :-)

    NPaul Delpiaz - Profil | Po 25.6.2012 12:39:42

    O rapaly jste se poprali během několika minut. Vyškrtáno co se prodalo nebo je zamluvený, zbytek stále volný.

      Nbajox - Profil | Po 25.6.2012 11:32:44

      1100 kč včetně pošty.Pouze,jako celek!

        Ntupac - Profil | Ne 24.6.2012 20:17:32

        Sethy >> jo jo nilské okouny chytám pořád a sere mě že mi rovnají háky :(

          NSethy - Profil | Ne 24.6.2012 18:16:16

          tupac >> na hlubinné okouny přece.

            Ntupac - Profil | Ne 24.6.2012 17:29:29

            Scanix >> tak potom na co ty mořské háky?

              NCygnusX1 - Profil | Ne 24.6.2012 16:05:56

              Prodám rotační třpytky:
              Vibrax BlueFox vel.3 Gold 30 Kč
              Vibrax BlueFox vel.2 Gold 30 Kč
              Vibrax BlueFox vel.2 Silver 30 Kč
              Vibrax BlueFox vel.2 Copper 30 Kč

                NSethy - Profil | Ne 24.6.2012 15:19:32

                Scanix >> Na okouny čas :)

                  Npeperyba - Profil | Ne 24.6.2012 12:45:34

                  Sháním woblery RAPALA LC MINNOW 10 cm v barvách GFR, S, SD, HBM a SALMO ROACH 9cm v barvě RBL a podobné. Nabídněte, na ceně se dohodneme. NEBO VYMĚNÍM ZA JINÉ WOBLERY. Případně budu vděčný za info, kde by se tyto voby daly ještě sehnat. Kontakt SZ.

                    NScanix - Profil | Ne 24.6.2012 12:43:50

                    Sethy >> ale na okouny dobre preci ;)

                      NSethy - Profil | Ne 24.6.2012 12:33:54

                      Scanix >> To není nástraha na sumca přece :)

                        NScanix - Profil | Ne 24.6.2012 11:24:20

                        jiris >> Tak ja nevim vychazim z tech vetsich, treba tady http://damialba.cz/fishing/dam/vlacka/effzet_planda​vky.htm 56 apod. No i kdyby tech 30-35 + nove haky, tak tech 300 je luxus ;)

                          Njiris - Profil | Ne 24.6.2012 11:13:03

                          Scanix >> kde na to chodíš, planda stoji 30-35,- Kč.

                            NScanix - Profil | Ne 24.6.2012 10:50:25

                            Georgino >> vem si ty plandy za 300, kdyz pujdu a koupim novou po 70 Kc + Ownery na ne?! :'(

                              NGeorgino - Profil | Ne 24.6.2012 9:46:30

                              Scanix >> Přesně, za litra bych to bral hned :-(

                                NScanix - Profil | Ne 24.6.2012 0:41:48

                                Sethy >> koncis se sumcovlackou? Ty plandy jsou dobra cena, zase jsem na rybach a mam pak smulu :(

                                  NSethy - Profil | So 23.6.2012 17:09:57

                                  PRODÁNO

                                    NSethy - Profil | So 23.6.2012 17:08:58

                                    Tarn >> ok

                                      Nafjee - Profil | So 23.6.2012 17:06:21

                                      Achjo. Jdu zpytovat svědomí.

                                        NTarn - Profil | So 23.6.2012 17:05:52

                                        Sethy >> tak to ber jako prodané a my se dohodneme :))

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss