Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

Sethy - Profil | So 23.6.2012 17:03:34

Tak se nějak domluvte.
Plandy 300Kč (díky tomu čím jsou osázeny - je to v podstatě jen cena toho co je na nich) plus 50 pošta.
Podle mě výhodnější to vzít jako celek a rozdělit si to :)
A nechce se mi to posílat na 2x :-D

    Tarn - Profil | So 23.6.2012 17:00:54

    minatrix >> tak to vezmi všechno a woby si od Tebe vezmu zase já :))

      afjee - Profil | So 23.6.2012 16:59:39

      Sethy >> Mně by se líbil ten Zalt a taky nějaká ta planda. Upřednostňuji ty větší a těžší, tak kdyby něco zbylo...

        Sethy - Profil | So 23.6.2012 16:57:34

        minatrix >> Pokud se to neprodá, něco vymyslíme :)

          minatrix - Profil | So 23.6.2012 16:56:52

          Sethy >> kolik by jsi chtěl jen za ty plandy?

            Sethy - Profil | So 23.6.2012 16:53:49

            1000Kč včetně pošty. Plandy 65mm, váhově (neokované) 10-20g - 3 gramáže. Na většině mořské háčky cannelle.

              cannibal78 - Profil | Pá 22.6.2012 17:25:33

              25e+posta alebo vymena

                kopr69 - Profil | Čt 21.6.2012 8:59:30

                Pedro1 >> Jake by jsi rad a za kolik?U nas je jich plny kram.

                  Pedro1 - Profil | Čt 21.6.2012 8:39:37

                  Kdyby měl někdo na prodej Shallow Shad Rapy v 7 a 9 cm,prosím SZ.

                    mascha - Profil | St 20.6.2012 15:52:28

                    bajox >> super, Koubič už mi volal a dohodli jsme se, že se rozdělíme.

                      bajox - Profil | St 20.6.2012 13:29:23

                      mascha >> Aspoň jeden rozumný.Posílam sz číslo účtu.Dej vědět,jak to odešleš.Jdu hledat nějakou krabičku v které ti to pošlu.

                        koubic - Profil | St 20.6.2012 12:54:51

                        mascha >> kurwa, špatně čtu. Vědět, že je to celý za litr, tak to vezmu hned!!! :((((

                        nech mi ty Salmo Skinner, pokud je nebudeš chtít :)

                          mascha - Profil | St 20.6.2012 12:40:29

                          bajox >> tak já si to za litr vezmu. na rozdíl od Pepy chci ten plastovej kondom a pár věcí, zbytek postnu třeba Koubičovi nebo Pepovi.

                            eXecutor - Profil | St 20.6.2012 9:55:54

                            Tarn >> hm co ja viem trebarz salmo perch RD 8 alebo 9cm je neviem uz presne.

                              Paul Delpiaz - Profil | St 20.6.2012 9:34:20

                              Je prodáno: velký rapaly floating, husky, modrá rapala 11 cm, 15 cm, modrý SSR 9, 4 rapalky 7 cm černý dragon aještě něco dalšího. průběžně doplnim

                                Paul Delpiaz - Profil | St 20.6.2012 8:59:41

                                lidi mam od vás celkem hromádku zpráv tak se tim ted prokousávám, prosim strpení.

                                  Paul Delpiaz - Profil | St 20.6.2012 8:57:22

                                  pepa-č >> díky za upozornění :) já toho mam doma fakt hromadu a uplně každý kousek jsem do nepodrobnějších detailu nezjištoval

                                    pepa-č - Profil | St 20.6.2012 8:30:52

                                    Paul Delpiaz >> noname otevřená průchozí je nilsmaster big mouth a červenobílý 14cm je rapala husky jerk nikoli original.
                                    (pokud bys to chtěl upřesnit - ale myslím, že je to fuk, místní to poznají)

                                      Stillman - Profil | St 20.6.2012 1:42:01

                                      Tarn >> Byl ses podívat v krámě? Já nějakého asi mám. Nebo mohu zkusit zavolat. Ale to by ses musel nejdřív ozvat Ty :-))))))))

                                        kopr69 - Profil | St 20.6.2012 1:11:36

                                        Paul Delpiaz >> Mas tam SZ.

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss