Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

NPaul Delpiaz - Profil | St 20.6.2012 1:07:19

tak je to tam, kdyžtak SZ

    Nkopr69 - Profil | St 20.6.2012 1:01:51

    Paul Delpiaz >> Tak šup at uz je to tady.:-)

      NPaul Delpiaz - Profil | St 20.6.2012 0:58:24

      Woby k prodeji

        NPaul Delpiaz - Profil | St 20.6.2012 0:57:01

        Dám sem do burzy asi 130 woblerů na 6 obrázcích. Můj známý v předůchodovém věku dostal padáka z práce a proto se zbavuje hromady woblerů. Nejsem překupník.
        U každého woblery je napsaná značka (pokud jsem schopen ji poznat), velikost (bud jí znám nebo změrena pravítkem od konce ke špičce bez oček na háčky) a cena. 80 % woblerů nebylo ve vodě, jiné mají zase slušně nachytáno, občas jsou doupravovány bavlnkou na háčcích nebo lihovkou po těle. Ideální je pro mě předání osobně v Praze, při větším množství zašlu na dobírku a náklady na dopravu dle dohody.

          NTarn - Profil | Út 19.6.2012 23:52:20

          met >> jo to je on, pokud ho můžeš postrádat, co za něj chceš ?

            NTarn - Profil | Út 19.6.2012 23:51:22

            eXecutor >> co bys chtěl na výměnu ? :))

              NTarn - Profil | Út 19.6.2012 23:51:03

              Scanix >> To už nedoufám :)))

                NTarn - Profil | Út 19.6.2012 23:50:38

                Hugo Fisher >> tak mi do SZ napiš co máš a případně co za něj :)) díky

                  Nbajox - Profil | Út 19.6.2012 23:49:49

                  To mi řekněte,že se vám to vyplatí dávat poštovné když vám pošlu třeba tři woblery?!1000 kč za vše není zas tak moc.Chci se toho zbavit ať se mi to doma neváli,pak mě to jedině láká k vodě nosit a stejně to ani nepoužiju.

                    Npeperyba - Profil | Út 19.6.2012 22:55:50

                    Zdravím pánové,
                    sháním woblery rapala long casting minnow 10 cm v barvách GFR a S, a salmo perch 9cm floating v barvě RBL a podobné.Nabídněte, na ceně se dohodneme. Nebo vyměním za jiné voby dle domluvy. Případně budu vděčný za jakoukoli informaci, kde by se tyto voby daly sehnat.
                    Díky Pepa

                      Npepa-č - Profil | Út 19.6.2012 22:12:40

                      bajox >> když bys to rozdělil na 4díle (měkké i tvrdý). (ten návlečný plastový kondom s trojhákem nechci) zalta a gumy, tak bych se postavil do fronty. celé to nechci.

                        Nkoubic - Profil | Út 19.6.2012 21:06:16

                        pepa-č >> všechno nepotřebuješ, něco bych si od tebe vzal :))

                          Nbajox - Profil | Út 19.6.2012 19:35:29

                          pepa-č >> Slider má 7 cm,tak asi tak.

                            Npepa-č - Profil | Út 19.6.2012 18:41:45

                            bajox >> jak je to velké? měřítko?

                              Nbajox - Profil | Út 19.6.2012 18:09:35

                              Pouze jako celek!Cenu nabídněte.

                                Nmet - Profil | Út 19.6.2012 17:32:34

                                Tarn >> tenhle? Nebo deep runner?

                                  NeXecutor - Profil | Út 19.6.2012 14:22:03

                                  Tarn >> ja ho mam uz 7 rokov ... ale este nic som nanho nechyt... neviem mozno malo ho skusam mozno neni ucinny ale tak zatial si ho pre istotu chcem nechat... alebo mas na vymenu nieco ?

                                    NScanix - Profil | Út 19.6.2012 13:45:54

                                    Hugo Fisher >> ne, ale Mira doufa, ze mu to nabidne clovek, co bude mit i jeho zbyle veci ;)

                                      NHugo Fisher - Profil | Út 19.6.2012 13:23:56

                                      Tarn >> a na ten sly ty stiky a candati (ML)? :)

                                      Nejaky roach mam. Ale nevim, zda je to ta modra plotice.

                                        NTarn - Profil | Út 19.6.2012 13:19:23

                                        Pánové sháním wobler od Salma, ROACH modrá plotice. Už se nedělá a poslední dva mi ukradli loni z auta s ostatníma nástrahama :))

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss