Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

Aleš.D - Profil | Ne 17.6.2012 22:01:51

Tomasson >> Koupím pět kousků rapalek bez krabiček,kromě té jedné modré.
Dík Aleš.D

    Tomasson - Profil | Ne 17.6.2012 19:14:18

    korekce

      Tomasson - Profil | Ne 17.6.2012 17:10:15

      Jointed pike,ssr 7 prodány.

        bajox - Profil | Ne 17.6.2012 16:54:00

        Prodám WFT BIOSENSE DROPSHOT - 2,70m/3-30g/Záručni list.Zakoupený v březnu na výstavě v brně.Použitý jednou na zahájení-nesedí mi.Cena 1500 kč

          Tomasson - Profil | Ne 17.6.2012 16:33:14

          prodám, dotazy přes sz. Platba na učet poštovné 40, dobírka 80

            kopik - Profil | Ne 17.6.2012 14:35:07

            vyměním ty 2 shad rapy za 2 x-rapy nebo 2 jointidy (muze byt i kombinace), muj klacik se pri jejich tazeni moc prohyba :)))

              Rytíř - Profil | Pá 15.6.2012 11:12:27

              Scanix - 15.6.2012 10:35:58 >> tenhle typ mě příšel dobrej i barva.
              http://www.youtube.com/watch?v=JPZMOo5i0do

                Knapík - Profil | Pá 15.6.2012 8:49:16

                Netipa - poslední hrdina MRKu >>

                  Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 15.6.2012 8:48:05

                  Knapík >> Počkám hlavně na pořádnou fotku :-)

                    Knapík - Profil | Pá 15.6.2012 8:47:10

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> nový stojí něco kolem 30,-Kč/ks, já bych to viděl tak za 15,-, když to je z druhý ruky, ale vydrž kdyžtak na ty ostatní vzory
                    (+ pošta nebo předávka někde na rybách na půl cestě)

                      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 15.6.2012 8:44:18

                      Knapík >> hmm fotka žádnej šlágr. Kolik to koštuje?

                        Knapík - Profil | Pá 15.6.2012 8:38:04

                        Netipa - poslední hrdina MRKu - 15.6.2012 8:29:02 >> ale až odpoledne .-)) nemám u sebe ..., jedny jsou tyhle ...

                          Knapík - Profil | Pá 15.6.2012 8:26:46

                          měl bych asi tři druhy gum Dragon Bandit 5´´, kdyby měl někdo zájem ..., foto pošlu

                            Hugo Fisher - Profil | Čt 14.6.2012 22:59:30

                            Jak jsou vzdy mistni prekupnicci proti prodeji celych nabidek.

                            To je vesele. :)

                              LosPafkos - Profil | Čt 14.6.2012 21:43:08

                              sorry,sháním prsačky do bouta na velikost 183cm,noha 10 :--)) děkuji

                                LosPafkos - Profil | Čt 14.6.2012 21:31:48

                                Kucí sháním prsačky do bouta :--)))

                                  koubic - Profil | Čt 14.6.2012 21:12:05

                                  Specialista >> pokud by jsi to prodal po kusech, tak beru fat rapa a magnuma HT

                                  edit: v případě, že ano. hoď mi do SZ číslo účtu.

                                    Specialista - Profil | Čt 14.6.2012 19:34:14

                                    5 x wobler Berkley / 80, 4 x gumowobler Berkley /40, 3 x náhradní ocásky Berkley/20, Bomber a SPRO / 100, Balzer okoun 18cm/180, Lovec - Rapy a Indian / 90, Nils Master/110, gumová rybka s rotačkou/30. 11 Rapal. 2 x Mag. Fl. 14 / 130,-, Shad rap 14 cm / 130,-, 2xHJ / 100,-, 3xDT / 120,-, Fat Rap / 170,-, X-rap a Skitter Pop /100,-. Vychází cena 2.640,-. Při osobním obchodu do zítra 14:00 v Praze přidávám dva woblery na fotu zdarma a snižuji cenu na 2.500,-. Případně převod peněz na účet a mé poslání v tomtéž termínu.
                                    Všchny nové nebo min. chytané, 100%ní stav, k cca polovině krabičky. Děkuji. Tel.: 723 150 150

                                      Aleš.D - Profil | Čt 14.6.2012 18:24:33

                                      WsaW >> beru tu rapalku SSR7cm bez háčků

                                        cannibal78 - Profil | Čt 14.6.2012 17:24:35

                                        eXecutor >> trochu zmena:)na 90percent chcem chytat na svoje woby verím im viac ako seriovkam;)ak nieco chces mozme dohodnut;)

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss