Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

NeXecutor - Profil | Čt 14.6.2012 12:53:35

cannibal78 >> preco si sa tak rozhodol jozko ? ved si ich dlho takto zbieral ? hm ?

    NWsaW - Profil | Čt 14.6.2012 12:48:18

    Nabízím k prodeji přebytečné woblery, jedná se o použité woblery!!! Stav viz foto, pro bližší info přes SZ, nejraději prodám jako komplet za 700kč. Osobní předání možné po předchozí domluvě v Praze. Osobní předání upřednostňuji.

      NLosfedos - Profil | Út 12.6.2012 21:08:08

      něco málo na prodej 1000kč komplet plus pošta.

        Ncannibal78 - Profil | Út 12.6.2012 18:49:42

        slider 5,7,12 cena 60 eur+ posta,alebo 5eura ks+posta,najradsej komplet

          Nmexik - Profil | Ne 10.6.2012 19:27:03

          Ryobi Artica 4000 - prodán

            NMúca - Profil | Ne 10.6.2012 11:50:03

            Múca >> Prodáno

              NMúca - Profil | Ne 10.6.2012 9:37:16

              Prodám Rapala J-7 Silver,F-5 Bleeding Pearl, CD-5 Silver, F-3 Vampire, HJ-8 Silver, HJ-6 Silver Blue + 3 ks Silver. Cena 890,--Kč včetně poštovného při platbě na účet.

                NTOKR - Profil | Ne 10.6.2012 8:30:10

                Žádňas >> zkus http://www.rsp-fishing.cz/ ...

                  NSethy - Profil | Ne 10.6.2012 7:26:21

                  P!F >> Zajtra klidně, já jedu dnes :-D

                    NŽádňas - Profil | Ne 10.6.2012 1:52:49

                    Nevíte někdo kde sehnat kopyta od relaxu za lepší cenu? Klíďo ve větších počtech... Tady u nás stojí 15kč gumka a to je nehoráznost :/

                      NP!F - Profil | Ne 10.6.2012 1:46:38

                      Sethy >> takto sa nabalovat na kolegoch.... pojdes do pekla! Neviem ci ta predsa len zajtra radsej neposleme dole dunajom, pre dobro spolocnosti :D

                        NSethy - Profil | So 9.6.2012 21:07:14

                        kaňka >> Vidíš a sliver se prodal jak nic :-D

                          Nkaňka - Profil | So 9.6.2012 21:04:43

                          Sethy >> Prodávat wobler za 10100 Kč ? Si upad ne ? :-)) A 13 120 Kč ? Pak se nediv , že to nikdo nechce :-))

                            NSethy - Profil | So 9.6.2012 21:02:08

                            Zbytek (při kompletu 750 včetně pošty).

                              Nmexik - Profil | So 9.6.2012 12:20:55

                              Nabízím naviják Ryobi Artica 4000, byl zakoupen před 3 tydny (tedy skoro plná záruka). Byl pouze vybalen. Sešli se mi dva. Součástí je i náhradní cívka. Cena 1800,-včetně poštovného. Více viz. http://www.red-fish.cz/navijak-ryobi-arctica-1000-p​3768

                                NSethy - Profil | So 9.6.2012 12:09:45

                                Kdyžtak pište do SZ (při kompletu sleva)

                                  Nj.sladkay - Profil | Čt 7.6.2012 19:47:18

                                  lu-cas >> stizostedion - 7.6.2012 7:29:02 >> tak do toho :))

                                    Nstizostedion - Profil | Čt 7.6.2012 7:29:02

                                    Hugo Fisher - 6.6.2012 22:19:06 >> si ma priviedol na zaujimavu myslienku. Mne tie woby tiez prerastaju poctom cez hlavu. Uz dlhsie rozmyslam o podobnom kusku, ako si spravil ty. 100vecka zvecsa funglacov ktore sa kvoli poctu a rozdielnosti mojich ostatnych wobov do vody ani nedostanu sa u mna urcite najde. Uz sa staci iba nasrat, prekusnut ten cas a namahu co mi zabralo to nasyslit ....

                                      Nkebator - Profil | Čt 7.6.2012 6:37:52

                                      Hugo Fisher - 6.6.2012 22:19:06 >> tak ja Ti ich predam po 120/kus a Ty takto ????!!!! :-)))))

                                        NStrojnik - Profil | St 6.6.2012 20:51:25

                                        Sada woblerů, ruční výroba, balsa 2,5 a 3,5cm, háčky KOVO, 86 Kč/kus. Při odběru 4 a více kusů jde poštovný na mě. S pozdravem Strojník :-)

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss