Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

NHugo Fisher - Profil | St 6.6.2012 20:37:07

Sakra, systém mi už nedovolil kloudně editovat text, asi časový limit. :)

Tak text k fotkám zde:

Zbavuji se výrazně všech přebytků, proto takto rozsáhlejší prodej.

Předem upozorňuji na to podstatné, co zjevně nepotěší drtivou většinu zájemců - prodávám to POUZE JAKO CELEK.

Pokud kupce nenajdu, nedá se nic dělat. Ale nehodlám to porcovat a vyzobávat, aby mi pak zbylo jen něco. Takže buď vše, nebo nic.

Co by vás mohlo zaujmout:

Celkem 80 ks rapal, 26 salmo + owner. Vetsina ristorapu a velkych fat rapu nikdy nebyla ve vode. Jinak vicemene vse tam asi nekdy spadlo.

Zajimavosti (z meho pohledu):

- male fat rapy ve starych barvach
- super shad rap v originalni stare perletove (ten druhy je v te nove OPDS)
- 7cm countdowny v barve SSH (stará perleťová)
- SSR 5 v barvě SS (stará perleťová)
- solidni sbirka risto rapu - velikost 7 a 5
- 9cm shallow shad rapy, pekna sbirka 5cm (osm barev)
- 4x "special" barva
- 2x fat rap deep runner a 2x fat rap down deep rattlin

Za zminku stoji asi i 3x Salmo Roach. Salmo Whitehish 18 plovouci a 13 potapivy.

Neb nečekám, že by se to prodalo obratem, tak mám také své podmínky. První zájemce není automaticky vítěz. Zajímá mě ten, kdo má faktický zájem na koupi a je možné mu zboží co nejsnáze předat. Tudíž kupujícího, pokud se nějaký vůbec najde, si vyberu.

K celému "nákupu" je ještě jako bonus plně funkční naviják Shimano Stradic 1000 FE (Made in Japan) a náhradní cívka. Je starší, nepoužívám ho, ale třeba ho někdo, až bude ty Rapaly rozprodávat po kouscích, střelí dál (foto vložím).

CENA: Já si ty woblery cením na rovných 18 tisíc Kč (pošta dobírkou po ČR v ceně - leč bych byl pro osobní předání).

/klidně do mě šijte, že jsem blázen/

    NSla - Profil | St 6.6.2012 20:30:02

    Hugo Fisher >> tak posli SZ cenu jakou si predstavujes +- za vsechny teda

      NHugo Fisher - Profil | St 6.6.2012 20:21:19

      Zbavuji se výrazně všech přebytků, proto takto rozsáhlejší prodej.

      Předem upozorňuji na to podstatné, co zjevně nepotěší drtivou většinu zájemců - prodávám to POUZE JAKO CELEK.

      Pokud kupce nenajdu, nedá se nic dělat. Ale nehodlám to porcovat a vyzobávat, aby mi pak zbylo jen něco. Takže buď vše, nebo nic.

        NMúca - Profil | St 6.6.2012 17:30:36

        Prodám Rapala SPSS-7 Pearlescent Purple 2 ks, TWR-8 Pearlescent Purple a Gold, FLR-10 Silver Blue. Cena včetně poštovného 660,--Kč při platbě předem na účet.

          NDefrost1 - Profil | Út 5.6.2012 14:01:09

          Ahoj prodám přebytek jigových háčků Matzuo Bronze vel. 4/0, cena 2,-Kč/kus. Více SZ

            NHugo Fisher - Profil | Po 4.6.2012 23:04:02

            eXecutor >> dik

              NeXecutor - Profil | Po 4.6.2012 23:03:28

              Hugo Fisher >> klasicky TD 260 alebo 245cm v gramazi 7-21g

                NHugo Fisher - Profil | Po 4.6.2012 22:58:05

                eXecutor >> za co menis toho guida?

                  NeXecutor - Profil | Po 4.6.2012 22:46:31

                  Na predaj privlacovy navijak SPRO Blue Arc 920(velkost 2000). Navijak je skoro uplne novy minulorocny (kupovany 21.11.2011 - v zaruke) Par krat pri vode pocas jesene od Novembra do polky Januara a od vtedy je v skrinke, v krabici zabaleny doteraz ako novy. Nesadla mi velkost navijaku k mojemu prutu a to je dovod predaja. Moznost dobierky alebo osobne.. Povodna Cena(90Eur) teraz - 70Eur !

                  a


                  Privlacovy prut Dragon Guide Select 260cm 5-25g ,X-Fast(rychla akcia prutu). Pouzivany 2 roky v dobrom stave. Bez ziadnych velkych poskodeni na prute. Super prut na stuku,zubaca ci bolena. Moznost dobierky alebo osobne.. Povodna Cena(115Eur) teraz - 80Eur !

                  Zaujemca nech sa ozve do SZ. Vdaka.

                    NHugo Fisher - Profil | Po 4.6.2012 21:23:53

                    Sethy >> jsem v poorlicku (abychom to tu nezasírali)

                      NSethy - Profil | Po 4.6.2012 21:09:07

                      Hugo Fisher >> no nekecej (asi jsem te zaregistroval pozdě, ale přece) :)

                        NHugo Fisher - Profil | Po 4.6.2012 20:34:06

                        Arcanis >> jj, v pohode.

                        Tech SZ mi prislo necekane vic. :)))

                          NArcanis - Profil | Po 4.6.2012 20:32:52

                          Hugo Fisher >> psal jsem ti SZ

                            NHugo Fisher - Profil | Po 4.6.2012 20:27:01

                            Arcanis >> mam asi 80 rapal na prodej - mas zajem?

                              NArcanis - Profil | Po 4.6.2012 20:25:19

                              Ahoj, tak kdo mate nejaky prebytky? Chci neco novyho nez to zacne. Poslete mi kdyztak fotky a predstavu o cene. Plandavky, rotacky... Woby a gumy ne, tech mam celkem dost. Ale jigovky by se taky hodili. Ruznou gramaz - od UL po M. Vic kusu najednou. Po jedne to nema smysl.
                              Dik Petr

                                NeXecutor - Profil | Po 4.6.2012 11:41:28

                                Sla >> vobec , ak mas na chrbte dobre vyvazeny aj ruksak tak absloutne. Aspon ja stym nemam problem... ta kapsa neni ani velka , je dobra tak na male krabicky na UL vlacku... takze pohoda.

                                  NBlažík - Profil | Po 4.6.2012 11:41:20

                                  eXecutor >> Prodávám, protože to nevyužiju, nosím k vodě 1 velkou krabici s nástrahama, která by se mi vešla jedině do zadní kaprs, takže mám normální batoh na záda.

                                    NSla - Profil | Po 4.6.2012 11:39:18

                                    eXecutor >> a nezavazí ta prední kapsa? nejak si to nedovedu predstavit to mit na sobe.

                                      NeXecutor - Profil | Po 4.6.2012 11:20:40

                                      Blažík >> je to fajn vec preco to predavas ??? sice ten ruksak je na hovby pretoze je malokapacitny tak ja som sa nan vykaslal a dal si ho od tej kapsy ustrihnut, a mam spravenu kapsu na popruhy no a na seba si kludne zavesim nejaky lepsi ruksak.

                                        NBlažík - Profil | Po 4.6.2012 11:15:55

                                        Sice to sem přímo nepatří, ale na přívlač je to taky. Než to hodím na aukro, mrsknu to sem, jestli někdo nemáte zájem. Batoh Cormoran Twin Bag, párkrát použitý, PC byla 550 kč, nechám ho za 300 kč + poštovné. Kdyžtak SZ

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss