Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

NKnapík - Profil | Pá 1.6.2012 7:42:17

albi 82 >> mám k dispozici Daiwu Exceler 2,40m, 5-25g, u vody jsem ho měl párkrát, má akorát trochu špinavý korek, za nějakých 800,-Bych ho pustil ...
Nový stojí okolo 1 500,-Kč

    Nalbi 82 - Profil | Čt 31.5.2012 19:42:48

    Shanim prut s akci cca 5-25g kolem 1000,- popripade i s navijakem kolem 1500,-.Predem dekuji za nabidky.

      NPedro1 - Profil | Čt 31.5.2012 15:29:52

      Paul Delpiaz >> Ale jako jo,proč ne když je to po zahájení.Ale asi to netaháš na jigovce 0,3 g.Nějak mi uniká,proč vlastně přívlač a proč takovýhle hlavy,když chytám s něčím co neváží ani gram.Normálně píchnu červa na háček,nad to olůvko nebo brok a je to.

        NPaul Delpiaz - Profil | Čt 31.5.2012 15:08:08

        Pedro1 >> tohle si mi zdá trochu moc light, ale já běžně chytám candáty nebo okouny na napíchnutou rousnici na jigu a tahám to po dně jako hoodně pomalu taženej twister :)

          NPedro1 - Profil | Čt 31.5.2012 14:43:42

          joysi >> A nahazuje se s tím s vláčákem dobře?Jako že chytáš na jighlavu a máš na ní píchnutýho červa?Tvl to jsou věci:-)))

            NDžou - Profil | Čt 31.5.2012 13:41:55

            Vesta SIMMS Freestone L ve 100% stavu:) cena 1300kč dohoda možná.
            tel: 728 123 763

              Njoysi - Profil | Čt 31.5.2012 13:37:55

              >Pedro1 no niekedy som chytal v plytkej vode na berkley kostaka ;-)

                NPedro1 - Profil | Čt 31.5.2012 12:48:43

                joysi >> Jak se chytá na 0,3 gramové jigy?S mušákem?

                  Njoysi - Profil | Čt 31.5.2012 12:38:20

                  Predam par desiatok kusov jigovych hlaviciek. Gramaze 0.3gr, 0.5gr, 0.7gr, 1gr, 1.5gr, 2gr, 3gr a 5gr.Rozne velkost hacikov. Cena 3.5Kc/ks.
                  Podrobnosti cez sukr. spravu.

                    Njanek rybář - Profil | Čt 31.5.2012 9:34:31

                    Čau, přenechám nevyužité woby, cena za komplet 2200 Kč + poštovné. Minimálně polovina z nich vůbec nechytána, tudíž stav nových, zbytek chytaný párkrát, jen pár kusů ochytaných víc. Při rychlém a seriózním jednání ZDARMA přidám lety prověřeného Nilse Mastera (vpravo dole), který má uražený kousek lopatky, ale s opravou si trochu šikovné ruce bez problémů poradí :-) + lanka Technosteel 4,6,7 kg + nové jojo Jaxon v celkové hodnotě asi 400 Kč.

                      NMaer0852 - Profil | Čt 31.5.2012 0:10:42

                      Strojnik >> ahoj mas jeste ty male woblery? Diky

                        Npoldeci - Profil | Po 28.5.2012 22:04:21

                        S&F - pescador >> to už vieme od obeda ))

                          NS&F - pescador - Profil | Po 28.5.2012 20:33:28

                          Prut Norstream Provokator prodám.

                            NS&F - pescador - Profil | Po 28.5.2012 16:10:38

                            Aleš.D >> Omlouvám se ale Matzuo jsou prodány.

                              NAleš.D - Profil | Po 28.5.2012 15:57:39

                              S&F - pescador >> Koupím jig.háčky Matzuo,vel.4/0 celé balení.Adresu napíšu do SZ.

                                NAleš.D - Profil | Po 28.5.2012 15:53:17

                                Koupím jig.háčky Matzuo,vel.4/0 celé balení.Adresu napíšu do SZ.

                                  NS&F - pescador - Profil | Po 28.5.2012 11:24:28

                                  Martinbati >> To ne ... ale nějak se mi to doma začíná hromadit.:-)

                                    NMartinbati - Profil | Po 28.5.2012 11:21:54

                                    S&F - pescador >> Ty koncis s vlackou ci co? :D

                                      NS&F - pescador - Profil | Po 28.5.2012 11:10:26

                                      Případným zájemcům o pruty nafotím a pošlu i vyžádané detaily prutů po SZ.

                                        NS&F - pescador - Profil | Po 28.5.2012 11:09:15

                                        Norstream Provokator 224cm 2-10g Nový 3x u vody

                                        Cena dohodou po SZ

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss