Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

NS&F - pescador - Profil | Po 28.5.2012 11:06:57

Shimano Lesath 270 cm 5-20g
Cena 4000kč

    NS&F - pescador - Profil | Po 28.5.2012 11:06:21

    Plandavky Prodány !!

      NS&F - pescador - Profil | Po 28.5.2012 11:04:29

      Shimano Aspire CX - 240cm 3-14g předělávaná rukojeť a očka Fuji SIC Titanium
      Cena 3000kč

        NS&F - pescador - Profil | Po 28.5.2012 11:02:39

        Rybářský metr ... 250kč/ks

          NS&F - pescador - Profil | Po 28.5.2012 10:58:52

          Tungstenové Micro plandavky River2sea - váha 3,2g délka 2,2cm
          Cena 40kč/ks

            NS&F - pescador - Profil | Po 28.5.2012 10:56:49

            Jig.háčky Matzuo - velikosti 2/0, 3/0 a 4/0. Balení po 100 ks
            Cena 2kč/ks ... balíček 200kč + poštovné.

              Nmartcv - Profil | So 26.5.2012 22:18:35

              Berkley Skeletor 300cm 8-32g...je již prodaný.....

                NZabrda - Profil | St 23.5.2012 21:07:54

                Prodám nástrahy které mám dvakrát a na které nechytám, cena na obrázku za kus + poštovné 80,-Kč dobírka

                bud SZ nebo email

                  NButchi - Profil | Út 22.5.2012 19:53:37

                  minatrix - 22.5.2012 19:48:34 >>
                  To chcu.

                    NJetix - Profil | Út 22.5.2012 18:47:51

                    Prodám tyto voblery, cena za všechhny 1300,-Kč včetně poštovného

                      Nbajox - Profil | Út 22.5.2012 11:01:43

                      Zapoměl jsem napsat pouze,jako celek.Po kusech s tím na poštu běhat nebudu.

                        Nmartcv - Profil | Po 21.5.2012 21:52:27

                        ahoj...měl bych tu nějaké vláčáky co nepoužívám...
                        Berkley Skeletor 300cm 8-32g... typ s děrovanou mechovkou ....střední přívlač...rotačka, plandavka ..wobler..chytanej tak 10x.. cena 1800,-
                        pak tu mám Mikado Ultrafast Light UFL 300 Spin do 22g...je to vlepená špička... na gumové nástrahy...funglovka (výhra na závodech).....cena 1200,-
                        Spro Passion 210cm 10-28g.....800,-

                          Nbajox - Profil | Po 21.5.2012 20:53:23

                          1100 kč včetně pošty.

                            Nmelko - Profil | Po 21.5.2012 18:56:37

                            Prodám 9ks woblerů + 1 plandavku.... Na woblerech kopletně nové kroužky( dávám vždy po koupi) a na dvou z nich také nové Cannele háčky. Shora : WFS Dragon River 4ks, Storm Jointed Minnow Stick, Kenart Winner Plus 2ks, Ryna, River2sea Tango Prop a plandavka.... Cena za komplet 600Kč + pošta.

                              Nmartcv - Profil | Po 21.5.2012 14:23:51

                              Zahájená se blíží.......nabízím jigové hlavičky na velmi ostrých háčkách Matzuo
                              tvar .....koule...gramáž 1g, 2g, 3,5g ,7g, 9g, 10,5g, 14g
                              žehlička...gramáž..3,5g, 7g, 10,5g, 14g, 17,5g, 21g
                              a waley (do kamenů) míň váznou gramáž 1,2,4,6,10, 14, a 18g
                              cena do 7g je 5,-/ks...
                              do 12g -6,-/ks ....
                              od 12g....7,-
                              velikost háčků ........6 ,4 ,2 ,1 , 1/0 ,2/0 , 3/0 a 4/0
                              barva + 1,-/ks
                              viz přiložené fotky

                                NSethy - Profil | Ne 20.5.2012 18:11:58

                                Forma je fuč.

                                  Ncasty - Profil | Ne 20.5.2012 15:56:41

                                  Snek >> jj zeptej se ja je od něj beru a sou hodně dobry

                                    NSnek - Profil | So 19.5.2012 21:32:25

                                    Díky,zeptám se.

                                      NPaul Delpiaz - Profil | So 19.5.2012 21:29:19

                                      Snek >> poptej se tady v diskuzi Strojnika. nedávno tu nabízel pár domácích woblerku na pstruhy co vypadaly moc pěkně.

                                        NSnek - Profil | So 19.5.2012 21:21:43

                                        Zdravím,sháním nějaké malé woblery na pstruhy.Kdyby měl někdo něco přebytečného,kontaktujte mě na SZ. Děkuji

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss