Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

NOG - Profil | So 19.5.2012 16:45:28

Sethy >> Zdar, pokud je ještě ta forma volná tak ji beru. Adresu napíšu případně do SZ.

    NSethy - Profil | So 19.5.2012 15:55:25

    Není to nástraha, ale tak :)
    Použita jednou, nevyhovuje mi. Cena 300Kč plus pošta
    Jigové hlavičky kulaté 5,5/8/12/18/25 gr

    http://www.formybrno.cz/jigove/f-123

      Ncarrrrp - Profil | So 19.5.2012 9:23:17

      není to sice nástraha,ale snad mi hlavu neutrhnete :-)

      Nabízím: vyměním nové nenošené tričko dragon HM 80 XL,za to samé v černé barvě(poštovné hradím),případně za něco na vláčku.nesedla mi vínová barva...

        Nlexo - Profil | Pá 18.5.2012 11:09:04

        mascha >> Tie gumi s očami tosom si robil ja ešte dávno ked som mal čas treba len dutou trubkou vhodnej velkosti v mieste oka pritlačiť .... spraviš vlastne dieru durchom naprieč cez celu gumu čiže od jenoho oka k druhemu .... potom tam už len pichneš jigovú hlavu a natesnáš olovo a nafarbiš lakom oči .... nafajront som to cele prelepil sekundákom...

          Nmascha - Profil | Pá 18.5.2012 11:02:15

          lexo >> muzu se zeptat, co je to za ty gumy s velkyma ocima? ty maji integrovany olovo nebo je to jen hacek? jestli to ma zatez, tak neco podobnyho shanim... Dik

            Nlexo - Profil | Pá 18.5.2012 10:59:19

            robil som poriadky medzi nástrahami a tohoto by somsa rád zbavil predam len komplet za 40 e.
            zlava hore Kenart 10cm, 3x 7cm kenart, 9cm kenart, 9cm komasters, 7cm salmo hornet, jaxson 6cm, 6cm salmo hornet, 5cm salmo hornet, 10cm salmo exzecutor plus gumy a jedna ližica.

              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 18.5.2012 8:11:08

              Pedro1 >> Tak jo. Pokud tam máš rotačky a plandavky v normální barvě (například stříbrný s decentním jednobarevním přibarvením) za stejnou cenu, tak ty beru taky :-)

                NPedro1 - Profil | Pá 18.5.2012 5:47:32

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jeden zájemce mi psal SZ o deset minut dřív jak Ty.Jestli je bude chtít,tak mu je pošlu,byl rychlejší.Jestli ne,jsou Tvoje.
                Ale jako je fakt,že tohle okouni u Vás ještě neviděli:-)))

                  Nsnoopy - Profil | Čt 17.5.2012 20:30:08

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> vo tom nepochybuj :-)

                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 17.5.2012 20:27:48

                    snoopy >> Pche, děláš si z toho akorát prdel ale ještě rád si ode mě půjčíš velikonoční plandavku, až na ně budu kosit okouni jak na běžícím páse :-)

                      Nsnoopy - Profil | Čt 17.5.2012 20:26:19

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> už se těšim, až spolu vyrazíme na okyše. natočim o tom dokument :-)

                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 17.5.2012 20:25:01

                        Pedro1 >> Tak já je teda beru.

                          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 17.5.2012 20:24:26

                          snoopy >> ale je pravda, že to je nečekaná barva, takže by mohla fungovat :-)

                            Nsnoopy - Profil | Čt 17.5.2012 20:21:00

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> ty můžeš chytat s čímkoliv a nachytáš, bejt tebou je beru :-)

                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 17.5.2012 20:19:28

                              Pedro1 >> To je jakože cena parádní. Kdyby neměly tu stupidní barvu alá Velikonoce, tak bych je bral :-)

                                Nafjee - Profil | Čt 17.5.2012 20:13:52

                                Pedro1 >> Těchto mám plnou krabici no a nedám na ně dopustit. Mít prázdnou jednu krabici, tak je od tebe vezmu o)

                                  NPedro1 - Profil | Čt 17.5.2012 20:12:38

                                  afjee >> Právě že jde.Tak chci potěšit i další:-)))Lepší než všechny ORO dohromady:-)))Za ty prachy na trhání dobrý:-)))

                                    Nafjee - Profil | Čt 17.5.2012 20:11:15

                                    Pedro1 >> Nejde to na to? Já myslím, že na vánoční stromek dobrý o))) :)

                                      NPedro1 - Profil | Čt 17.5.2012 20:08:59

                                      Nabízím 12 ks plandavek a 14 ks rotaček.Většina nebyla ve vodě.
                                      Cena 290 Kč + poštovné.Osobní předání možné v Praze.

                                        NPaul Delpiaz - Profil | Čt 17.5.2012 20:07:13

                                        lidi blíží se zahájení, tak jsem čekal že tu poletí kšefty o stošest, ne že bych měl zrovna penez na rozdávání ale rád se mrknu co kdo dealuje :)

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss