Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

NMartin Svoboda - Profil | Ne 13.5.2012 21:55:42

Nabízím přívlačový prut Sportex Carat - Z 3307 - 330cm, 98-129g původní cena: 7 546kč cena nyní: 3 500kč více informací přes sz nebo na e-mailu: 92svoboda@seznam.cz. Není to sice nástraha, ale snad se nikdo zlobit nebude

    NStanik - Profil | Ne 13.5.2012 16:28:21

    Rapala Jointed 11 cm, nepoužité. Cena 140 Kč/ks.

      NDetreux - Profil | So 12.5.2012 18:51:09

      Není to vláčecí nástraha ale k přívlači to má blízko. Nemáte někdo zájem? Shimano Sahara 2500FD, pc 1699 nyní 1500. Koupil jsem malou velikost, nikdy nebyl u vody. Upřednostuju osobní předání v brně.

        Nbigzee - Profil | Út 8.5.2012 9:27:21

        plandavky Hammer SP1 ,SP3 , SP6 .Doprava při platbě převodem 37,- , dobírka 65,-

          NZiltoid - Profil | Pá 4.5.2012 18:12:36

          Rotační třpytky 35Kč/ks. (plus poštovné)

            NStrojnik - Profil | St 2.5.2012 20:42:17

            Sada čtyř pstruhových woblerů, ruční výroba, balsa 3,5cm, 2g, háčky KOVO, včetně poštovného 350 kč. S pozdravem Strojník :-)

              NKolis - Profil | Út 1.5.2012 13:38:15

              Pedro1 >> Jsem si to myslel..., na kapř to bude v pořádku když, tak zaťežíš olovem o))

                NPedro1 - Profil | Út 1.5.2012 13:31:32

                Kolis >> Já vím,budu brzy starej.Potřebuju něco na kapř,kam můžu navlíknout aspoň 4/0 trojhák a poletí to daleko:-)))

                  NKolis - Profil | Út 1.5.2012 13:16:07

                  Pedro1 >> Nebuď zvědavej...o))

                    Nvenca1 - Profil | Út 1.5.2012 13:14:48

                    Pedro1 >> Ty nejmenší mají tělo 22mm, ty větší 40mm a ty barevné 80mm.

                      Nvenca1 - Profil | Út 1.5.2012 13:05:51

                      Rapala JOINTED 9cm barva RT a BTR nepoužité,a Rapala X-RAP 8cm barva RT párkrát ve vodě, jako nový. Při platbě na účet cena 500,-Kč i s poštou.

                        NPedro1 - Profil | Út 1.5.2012 13:04:39

                        venca1 >> Jaká je velikost těch plandavek?

                          Nvenca1 - Profil | Út 1.5.2012 12:59:26

                          Plandy a peří, nepoužité. Cena 150,-Kč + pošta.

                            Nkebator - Profil | Po 30.4.2012 15:15:08

                            joysi >> no tak to pockam, chcel by som taky mix, aky si mi poslal naposledy

                              Njoysi - Profil | Po 30.4.2012 15:12:03

                              Jasne, ale este pockam.. su tam gumky co som kupoval aj za 5korun..
                              Na ryby teraz nemam cas tak sa zbavujem co mi pride pod ruku.. Este budu aj vacsie gramaze a aj nejake relax kopyta mam.. tak mozno to este tu vystavim.

                                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 30.4.2012 15:06:49

                                joysi >> kdyby se nikdo neozval na celek, tak na mě mysli

                                  Nkebator - Profil | Po 30.4.2012 15:03:19

                                  joysi >> za 35 aj s postovnym a mozes poslat, adresu mas myslim ....

                                    Njoysi - Profil | Po 30.4.2012 15:01:51

                                    Kebo: za 40 eur + post su tvoje.
                                    Netipa: zatial gumky ako komplet

                                      Nkebator - Profil | Po 30.4.2012 15:00:20

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> to mozno .... ked sa to narodi, bude to nejaky CDJ - RH (red head)

                                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 30.4.2012 14:56:19

                                        kebator >> s červenou hlavičkou ne :-)

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss