Kamyk

Uvazoval jsem ze bych jel zahajit na Kamyk.Myslite ze by to byla dobra volba?kdyztak kam presne by jste mi doporucili jet?
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NFugas | Po 9.6.2003 13:24:22

Mates: Tak to já v sobotu večer projížděl přes Solenice a nevěřil jsem. To bylo jak o závodech, po obou březích hlava na hlavě...

    NMates(původní) | Po 9.6.2003 11:48:35

    Fugas,byl jsem v pátek na našem místě a byli jsme tam samy.
    SDF-na dravce je to dost těžká voda,ale po loňsku je možný všechno.Vloni jsem si tam zvýšil osobák okouna na 42cm.
    PS:V pátek tam něco lovilo,ale byla už tma.

      NFugas | Po 9.6.2003 10:32:31

      Pokud tě tam neušlapou kapraři, tak je to jinak krásná voda. Na podzim se hojně chytal okoun. Údajně jsou tam i duháci. Velká voda toho asi hodně vzala, ale něco zase určitě připlavalo.

        NPiškotus - Profil | Po 9.6.2003 9:35:17

        Každopádně pro masaře dobrá volba,a že se jich tam slejzá.