- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ring volný
Chtěl bych zde otevřít ring v rámci fair-play pro všechny, kdo mají zájem se podělit o své stesky ohledně :
daného systému hospodaření a rybolovu na řekách i nádržích naší malé země nebo
kdo cítí střety různých odvětví rybolovu navzájem nebo kdo má nepříjemné zkušenosti z těchto střetů anebo kdo vidí i třeba jen dílčí krok ke zlepšení těchto vztahů.
Netoleruji vulgární osočování (je to ring, takže urážky vytříbenou slovní formou povoleny ), podpásovky a vyhrožování.
Je to jen virtuální diskuse, takže prosím o nadhled.
1. kolo - koho něco rozčiluje - GONG !!!
daného systému hospodaření a rybolovu na řekách i nádržích naší malé země nebo
kdo cítí střety různých odvětví rybolovu navzájem nebo kdo má nepříjemné zkušenosti z těchto střetů anebo kdo vidí i třeba jen dílčí krok ke zlepšení těchto vztahů.
Netoleruji vulgární osočování (je to ring, takže urážky vytříbenou slovní formou povoleny ), podpásovky a vyhrožování.
Je to jen virtuální diskuse, takže prosím o nadhled.
1. kolo - koho něco rozčiluje - GONG !!!
Autor diskuse: sliver - Profil , 16.10.2007 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Freefish - Profil | Út 16.10.2007 20:07:52
silver-nemyslím že všichni jsou stejní,ale znám dost tahačů gum jako jsi ty co dělají taky pěkné věci ,aby se dostali na nepřístupné místa k vodě.
sliver - Profil | Út 16.10.2007 20:07:34
Pvl - u tebe mi to je jasné, ale Freefish je z těch, co mě bude živit na důchodě, tak jsem si myslel něco jiného.
Pvl - Profil | Út 16.10.2007 20:03:38
sliver - ® Pro kuličkáře je třeba psát víc polopaticky - bohužel, tak na tom jsme ... Mouchaři
Mlady_rybar - Profil | Út 16.10.2007 20:01:00
jojo to je pohoda na rybách, když posloucháš zpěv ptáků, mlaskání ryb , bzučení hmyzu a najednou někomu z druhý strany přehrady začne řvát pípák...
sliver - Profil | Út 16.10.2007 19:58:18
Freefish - tak to se pleteš , hošánku, já mluvím o něčem jiném. Přečetl sis dobře těch 8 bodů ? Psal jsem je polopaticky, mohl by to pochopit i kuličkář. Mi je jedno, co lovíš, ale jak to přitom u té vody vypadá, chápeš ?
smradzjzd - Profil | Út 16.10.2007 19:53:28
Tak sem si přečetl pěknou diskuzi.
Ještě pár Bohumilových videí a sliver s patlalem si padnou kolem krku :-)
Ještě pár Bohumilových videí a sliver s patlalem si padnou kolem krku :-)
Freefish - Profil | Út 16.10.2007 19:52:20
silver-hlavně že chytat přiblblého duháka ,který sežere i vajgla je výborná zábava. No hlavně že držíš prut v ruce nebo je to snad něco jiného :-))))
Pvl - Profil | Út 16.10.2007 19:45:46
sliver - ® :o§)))))))))))))))))))))))))))) Ty svoji " příslušnost " nezapřeš :o§))))))))))
sliver - Profil | Út 16.10.2007 19:43:25
Hodím sem pár bodů, kvůli kterým mě ti lidi, co chytají to přemnožené miloučké asijské prasátko čím dál tím víc lezou na nervy.Mluvím o těch, které potkávám u vody.
1- nechávají po sobě strašný bordel, včetně svých mastných exkrementů (viz otázka ,, co jíme u vody " )
2- dělají u vody nehorázný kravál, prakticky v dohledu nelze lovit jiné ryby.
3- valí do vody tuny podezřelých sraček
4- v době hájení kradou z vody dravce chycené na kaprovou udici
5- Když to bere, odvážejí pytle kapříků a pak řvou, že se málo sadí
6- Upravují břehy a dokonce i odstraňují vázky ze dna
7- kde je trochu zarostlá voda, okamžitě požadují vysadit amura, neboť nedokážou zdolat tu asijskou mrchu v leknínech či jiných rostlinách
8-vymýšlejí nesmysly o nějakém hájení přerostlých prasat
Kolem těch kaprů vznikl tak strašný kolotoč, že mi běhá mráz po zádech. Co to tak sleduju, tak jeden ze sta je rybář se vztahem k přírodě. Až jsem se divil, jak rychle člověk, ač nekaprař , dokáže poznat rychlokvašku vyrostlou na pár knížkách a videích.
Na ring je to málo konfliktní , bude třeba přitvrdit, já vím.
1- nechávají po sobě strašný bordel, včetně svých mastných exkrementů (viz otázka ,, co jíme u vody " )
2- dělají u vody nehorázný kravál, prakticky v dohledu nelze lovit jiné ryby.
3- valí do vody tuny podezřelých sraček
4- v době hájení kradou z vody dravce chycené na kaprovou udici
5- Když to bere, odvážejí pytle kapříků a pak řvou, že se málo sadí
6- Upravují břehy a dokonce i odstraňují vázky ze dna
7- kde je trochu zarostlá voda, okamžitě požadují vysadit amura, neboť nedokážou zdolat tu asijskou mrchu v leknínech či jiných rostlinách
8-vymýšlejí nesmysly o nějakém hájení přerostlých prasat
Kolem těch kaprů vznikl tak strašný kolotoč, že mi běhá mráz po zádech. Co to tak sleduju, tak jeden ze sta je rybář se vztahem k přírodě. Až jsem se divil, jak rychle člověk, ač nekaprař , dokáže poznat rychlokvašku vyrostlou na pár knížkách a videích.
Na ring je to málo konfliktní , bude třeba přitvrdit, já vím.
patlal - Profil | Út 16.10.2007 19:05:26
sliver // Sem jen na skok,nějak to vázne.Dej nějakou jasnou otázku ať je do čeho šťourat.:-))
sliver - Profil | Út 16.10.2007 19:01:24
Bohumile už se těšíme všichni. Doval zas nějaké prima video.
Bohumil.kuna - Profil | Út 16.10.2007 16:57:10
Jižan ,, poslední 2 roky sem na Lipně nebyl lovím be fjordu a ostatními se loučím ,,, ale nebojte zase se vrátím
medvěd - Profil | Út 16.10.2007 16:55:33
Bohumile,o návštěvnost Ti nejde,ale tohle Tě potěšilo,viď"silver no naposledy Ti odpovídám aby ses měl čemu divit ,, sou sice trapné ,, pro tebe ale dneska je vidělo skoro 400 lidí ,, to musela být trapárna ,, co ? já o rybách nekecám já je lovím ,,
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm | ||
| Praha - Výtoň (Vltava) | 83 cm | ||
| Praha - Nusle (Botič) | 23.5 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
Kde to žije - všechna témata
SoRybáři a vinařství 930
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17










