Ring volný

Chtěl bych zde otevřít ring v rámci fair-play pro všechny, kdo mají zájem se podělit o své stesky ohledně :
daného systému hospodaření a rybolovu na řekách i nádržích naší malé země nebo
kdo cítí střety různých odvětví rybolovu navzájem nebo kdo má nepříjemné zkušenosti z těchto střetů anebo kdo vidí i třeba jen dílčí krok ke zlepšení těchto vztahů.
Netoleruji vulgární osočování (je to ring, takže urážky vytříbenou slovní formou povoleny ), podpásovky a vyhrožování.
Je to jen virtuální diskuse, takže prosím o nadhled.
1. kolo - koho něco rozčiluje - GONG !!!
Autor diskuse: sliver - Profil , 16.10.2007 všeobecné - ostatní

Flip - Profil | Ne 21.10.2007 20:52:36

Patlal-už mlčím,mlčím:-)))

    patlal - Profil | Ne 21.10.2007 20:50:32

    Flip // Nechci být neslušný ale tebe se teď nikdo na nic neptal tak se nevnucuj,ty si měl šanci včera a promarnil si jí:-))
    Ale je pravda že bohuška je top :-)

      Flip - Profil | Ne 21.10.2007 20:25:03

      patlal -zalez- šlágry z Vlachovky už jsme slyšeli.:-))))Al Kunda je teď nový hit.

        sliver - Profil | Ne 21.10.2007 20:17:48

        Flip - někdo ho nazval ,, kuní ksicht ". Tak to se mi líbí víc.

          patlal - Profil | Ne 21.10.2007 20:16:33

          sliver // Dobrý den pane.Co by jste chtěl zodpovědět,pokud se mohu zeptat.Bude nějaký vzrůšo?:-))))

            Flip - Profil | Ne 21.10.2007 16:58:41

            Bohumil .kuna-dle tvých příspěvků na celém Mrku a za excelentní moderování tvé otázky bych ti doporučil mírně poupravit tvůj nick.Myslím že by se lépe hodilo "Bohumil.ku.da".
            P.S sory,nějak mi tam vypadlo písmenko "N" a už jsem to nestačil zeditovat.:-))))

              sliver - Profil | Ne 21.10.2007 14:59:32

              patlal - no to ses moc nevytáhl, vysychá ti mozkomíšní mok nebo co ? To je ještě nudnější , než hrát ping-pong s někým, kdo umí pouze pinkat bekhendem. Neodpověděl jsi vůbec na nic, jenom kopeš kolem sebe jak kobyla v posledním tažení. Asi tvrdý oříšek, co ?

                MRKnato - Profil | Ne 21.10.2007 12:17:15

                Natož "zahradníci", ty Fisccher-Gaartner....

                  MRKnato - Profil | Ne 21.10.2007 12:13:24

                  brachu : ona blbost ale kvete, pouze ty květy někdo nechce vidět. Nejsou krásný, ba přímo hnusný a smrděj, nikdo se k nim nechce hlásit...

                    patlal - Profil | Ne 21.10.2007 11:20:27

                    smradzjzd // OK dík,se na to mrknu.

                      smradzjzd - Profil | Ne 21.10.2007 11:17:18

                      http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=387157
                      Dole máš seznam vyloučených

                        patlal - Profil | Ne 21.10.2007 11:16:05

                        smradzjzd // Už sem se tam jednou kouk, zas tam bylo to Lipna a tak.Dej odkaz EDIT // Kdo je vyřazenej?

                          smradzjzd - Profil | Ne 21.10.2007 11:15:14

                          patlal - v jeho. Ty ji ještě nemáš?

                            patlal - Profil | Ne 21.10.2007 11:14:20

                            smradzjzd // V jeho otázce,nebo jí dostal tady?

                              smradzjzd - Profil | Ne 21.10.2007 11:12:09

                              patlal - u Bohouše :-)

                                patlal - Profil | Ne 21.10.2007 11:10:51

                                smradzjzd // Kde?

                                  smradzjzd - Profil | Ne 21.10.2007 11:09:58

                                  patlal - jinak už se zase rozdávaj červený :-)

                                    patlal - Profil | Ne 21.10.2007 11:09:00

                                    smradzjzd // To je pravda,takže na každém by kvetli jiný rostliny.Ale procentuálně by to mohlo vycházet stejně:-))

                                      smradzjzd - Profil | Ne 21.10.2007 11:06:42

                                      patlal - no nevím, jde jenom o měřítko. Každej je švihlej trochu jinak.

                                        patlal - Profil | Ne 21.10.2007 11:05:47

                                        smradzjzd // Tak každý nechť napíše před vstupem do diskuze kolik má na sobě květů a nebo kolik % těla jest porostlých.Hlásím 67%