- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ring volný
daného systému hospodaření a rybolovu na řekách i nádržích naší malé země nebo
kdo cítí střety různých odvětví rybolovu navzájem nebo kdo má nepříjemné zkušenosti z těchto střetů anebo kdo vidí i třeba jen dílčí krok ke zlepšení těchto vztahů.
Netoleruji vulgární osočování (je to ring, takže urážky vytříbenou slovní formou povoleny ), podpásovky a vyhrožování.
Je to jen virtuální diskuse, takže prosím o nadhled.
1. kolo - koho něco rozčiluje - GONG !!!
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nsliver - Profil | So 20.10.2007 15:15:12
Nsliver - Profil | So 20.10.2007 15:07:40
Nsliver - Profil | So 20.10.2007 15:02:09
Npatlal - Profil | So 20.10.2007 14:57:43
Nsliver - Profil | So 20.10.2007 14:56:25
Nsliver - Profil | So 20.10.2007 14:53:50
Npatlal - Profil | So 20.10.2007 14:52:32
Hodím sem pár bodů, kvůli kterým mě ti lidi, co chytají úplně všechno na nějaký plechy atd. a je jim jedno co chytěj a dělají že sou elita národa.
1) Nechávají po sobě bordel včetně svých masných exkrementů, když sou ve vodě tak kálí přímo do ní.Né všichni, jsou tu i výjimky, někteří kálí přímo do broďáků a jak tu bylo napsáno "hospodář si to odnese domů"
2) Dělají u vody kravál, lezou do vody v broďákách a nedá se vedle nich normálně chytat a člověk aby chytal 100m od břehu, protože všechny ryby sou od nich vyplašený až bůh ví kam.
3) Hází pořád něco do vody , co do vody absolutně nepatří, samá umělotina a plech atd.
4)Berou jakou koly rybu kterou podseknou a je jim jedno o jakou rybu jde.
5) když to bere, zmasakrujou všechno a pak řvou že ve vodách nejsou ryby.
6)Lámou větve stromů a keřů a lezou na místa kam nikdo jinak nechodí a nenechaj rybám kousek klidného místa.
7) Lezou do vody a odstraňují vázky z vody když v nich nechaj ty svoje plechy atd.
8) Kde je trochu zarostlá voda, vyžadují vysazení amura aby mohli v klidu tahat ty své plechy.
9) Vymýšlejí nesmysli a nejradši by ani neměli hájení aby mohli podsekávat celí rok.
10) Ničej ryby protože jim ve většině případů nestačí jeden háček a většinou chytaj na trojháky a dokonce i na dva nebo tři.
11)Berou podměrečný ryby a obhajují to tím že by stejně chcíply, když je těma trojhákama tak rozšlehali.
12)Zabíjej rybky jen proto, aby si z nich udělali návnadu a tuhle mrtvolku tahaj jak odsouzence k smrti ve středověku.
13)Z vody akorát berou a nikdy jí nic nedají až na ty plechy a gumy který se pak válej ve vodě 10 let nebo se nerozpadnou ani za 100 let.
14)Neumějí se postarat o své problémy a chtěli by aby jim je řešili kuličkáři.
15)Při kontrole RS sou si vědomi svých přestupků a brodí na druhou stranu řeky nebo stojí dál po pás ve vodě a snaží se situaci ukecávat nejrůznějšími bláboly a přitom odhazují zabité podměrečné ryby do vody.
16) Obhajují dravé ryby které dopomohli tomu, že v našich vodách zmizelo už téměř 20 druhů ryb protože je štiky, okouni , candáti a sumci vyžrali.
17) Zabíjejí ryby které sou u nás vzácnosti např. Candáta východního a vůbec jim to nevadí, myslí si že nevědomost omlouvá.
18) Používají jako nástrahu ryby které jsou chráněné nebo vzácné a vůbec jim to nevadí, a nebo to ani nevědí nebo tu rybu prostě nepoznají, vše je pro ně bělice.
19)Nosej brejle aby nikdo neviděl že čučej po ostatních a závidí jim jejich výbavu protože oni máj stěží na jeden prut a proto si vybrali přívlač.
20) Nadávaj na kapry jak sou blbý a sami podsekávaj ryby které jim sežerou plech, gumu atd. a dokonce jako dravec , zblajzne i kolínko, boilie, rohlík atd.
Bylo by toho mnohem víc , ale tohle je prozatím dostačující:-))))
Také mne rozčiluje že sou v jejich řadách individua která ačkoli něčemu nerozumí, tak se do toho naváží a dělají ostudu všem ostatním.
Nsliver - Profil | So 20.10.2007 14:52:07
Tak co bude s tím ostatním ?
Npatlal - Profil | So 20.10.2007 14:48:41
Nsliver - Profil | So 20.10.2007 14:46:06
Co je ten jeden problém ?
Čeho se teda mám chytat, když né slovíček? Vždyť jsi je napsal, tak proč ne ?
A podle čeho jsi usoudil, že jsem inteligent, snad podle toho, že poznám, kde se píše měkké a tvrdé i ?
Npatlal - Profil | So 20.10.2007 14:38:45
Správný rybář,určitě né jako ty.
Nsliver - Profil | So 20.10.2007 14:32:10
Na co se mám soustředit a čím jsem podle tebe zaslepený ? Nemusíš za mně nic řešit, ale řekni, jak by měl tedy vypadat správný rybář .
Npatlal - Profil | So 20.10.2007 14:21:57
Zaslepenost ,soustřeď se pokud si toho schopen,seš inteligent tak by jsi to měl pochopit,nevím proč bych měl řešit všechno za tebe nejsem tvá chůva.
Nsliver - Profil | So 20.10.2007 14:05:09
Proč bych měl chodit na brigády , prosím vysvětlit !
Co si představuješ pod pojmem ,, kolem " a nač se mám soustředit ?
Npatlal - Profil | So 20.10.2007 13:25:08
Npatlal - Profil | So 20.10.2007 13:21:13
1) Nechávají po sobě bordel včetně svých masných exkrementů,když sou ve vodě tak kálí přímo do ní.Né všichni,jsou tu i výjimky,někteří kálí přímo do broďáků a jak tu bylo napsáno "hospodář si to odnese domů"
2) Dělají u vody kravál,lezou do vody v broďákách a nedá se vedle nich normálně chytat a člověk aby chytal 100m od břehu,protože všechny ryby sou od nich vyplašený až bůh ví kam.
3) Hází pořád něco do vody ,co do vody absolutně nepatří,samá umělotina a plech atd.
4)Berou jakou koly rybu kterou podseknou a je jim jedno o jakou rybu jde.
5) když to bere,zmasakrujou všechno a pak řvou že ve vodách nejsou ryby.
6)Lámou větve stromů a keřů a lezou na místa kam nikdo jinak nechodí a nenechaj rybám kousek klidného místa.
7) Lezou do vody a odstraňují vázky z vody když v nich nechaj ty svoje plechy atd.
8) Kde je trochu zarostlá voda,vyžadují vysazení amura aby mohli v klidu tahat ty své plechy.
9) Vymýšlejí nesmysli a nejradši by ani neměli hájení aby mohli podsekávat celí rok.
10) Ničej ryby protože jim ve většině případů nestačí jeden háček a většinou chytaj na trojháky a dokonce i na dva nebo tři.
11)Berou podměrečný ryby a obhajují to tím že by stejně chcíply,když je těma trojhákama tak rozšlehali.
12)Zabíjej rybky jen proto, aby si z nich udělali návnadu a tuhle mrtvolku tahaj jak odsouzence k smrti ve středověku.
13)Z vody akorát berou a nikdy jí nic nedají až na ty plechy a gumy který se pak válej ve vodě 10 let nebo se nerozpadnou ani za 100 let.
14)Neumějí se postarat o své problémy a chtěli by aby jim je řešili kuličkáři.
15)Při kontrole RS sou si vědomi svých přestupků a brodí na druhou stranu řeky nebo stojí dál po pás ve vodě a snaží se situaci ukecávat nejrůznějšími bláboly a přitom odhazují zabité podměrečné ryby do vody.
16) Obhajují dravé ryby které dopomohli tomu,že v našich vodách zmizelo už téměř 20 druhů ryb protože je štiky,okouni ,candáti a sumci vyžrali.
17) Zabíjejí ryby které sou u nás vzácnosti např. Candáta východního a vůbec jim to nevadí,myslí si že nevědomost omlouvá.
18) Používají jako nástrahu ryby které jsou chráněné nebo vzácné a vůbec jim to nevadí,a nebo to ani nevědí nebo tu rybu prostě nepoznají,vše je pro ně bělice.
19)Nosej brejle aby nikdo neviděl že čučej po ostatních a závidí jim jejich výbavu protože oni máj stěží na jeden prut a proto si vybrali přívlač.
20) Nadávaj na kapry jak sou blbý a sami podsekávaj ryby které jim sežerou plech,gumu atd. a dokonce jako dravec ,zblajzne i kolínko,boilie,rohlík atd.
Bylo by toho mnohem víc ,ale tohle je prozatím dostačující:-))))
Také mne rozčiluje že sou v jejich řadách individua která ačkoli něčemu nerozumí,tak se do toho naváží a dělají ostudu všem ostatním.
Nsliver - Profil | So 20.10.2007 11:39:02
A už vůbec nevím, proč sem pleteš komouše a generace. To už nedělej, bavíme se přece o neodiskutovatelném faktu, že kapr se svými příznivci pohřbil naše vody. A jestli myslíš, že se vše vyřeší vymřením starých struktur, tak to bych byl opatrnější na tvém místě, neboť mladá krev má mnohem větší smysl pro kšeft.
Kde to žije - všechna témata
14:37NLov pod jezem v letních vedrech? 45
14:16NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
13:27NJezero Štít A , místo R1 3
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:32NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 15
SoNRybáři a vinařství 930
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












