Baťův kanál

Znáte tuto vodu? Myslím si, že je rybářsky nedoceněná. Jaká je její zarybněnost, co a jak na něm chytáte a jaké zkušenosti obecně s kanálem máte? Nějaké větší ryby se v ní dají nachytat?
5 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nkalfos - Profil | Ne 9.4.2017 0:19:37

Ahoj,dá se chytit nějakej kapr na Baťově kanále Vnorovy,vše pouštním.

    NkuBITCHek - Profil | St 30.1.2013 14:21:24

    deset let stará otázka.......a už píši 4.tý zápis....kurňa nebuďte tak sdílní, nebo to mrk neunese :-))

      Nblackfish - Profil | St 30.1.2013 14:14:01

      ahoj , jak to tam vypada ted

        Nxmelx - Profil | Pá 30.4.2010 16:27:31

        Jak to na kanále jde nyní?

          NBenvenuto | St 9.4.2003 8:48:27

          Baťův kanál mám několikrát projetý ( na kole i na hausbotu ) od Spytihněvi až k jezu ve Vnorovech. Je to moc pěkná voda. K dnešnímu dni je ale vypuštěný horní a spodní díl mezi Sp. a Uh, Hradištěm. Opravují tam vrata na komorách a střední díl je velmi upuštěn. Myslím, že tam moc ryb nezůstalo. Situace se může změnit, až začne plavební sezona. Dostane se tam pár ryb z Moravy. Na části Veselí - Vnorovy jsem celou zimu nebyl. tak nyní nemohu posoudit stav rybí osádky. V minulých letech se na Kanále nachytalo docela dost ryb, ale do budoucna jsem skeptický. Začíná tam jezdit moc lidí na svých motorových člunech. Na vodě široké 5 až 8 metrů je to docela nářez.Na větší ryby si raději zajdi na řeku Moravu.