Musí být boilie kulaté

Dáváte si práci, aby vaše boilie mělo co nejlepší tvar nebo jenom nařežete placku, klobási, či snad děláte jenom nějaké patvary a jaké s ním máte uspěchy???
Autor diskuse: Stano - , 25.3.2003 kaprařina - nástrahy, návnady

Nmaras - Profil | Út 2.6.2009 21:18:11

X-Kmen >> moje slova

    NFreefish - Profil | Út 2.6.2009 21:17:23

    maras- A pročpak mají kapři výjimku pro pekáč? :-))))

      Nmaras - Profil | Út 2.6.2009 21:15:46

      Freefish >> ryby poustim kapry beru

        Nmaras - Profil | Út 2.6.2009 21:14:41

        maras >> hybaj do postele ja uz mel byt po vecernicku

          NFreefish - Profil | Út 2.6.2009 21:14:32

          maras-kdy jsem byl ještě vůl a chytal na boilie ???? :-))))to nám zas v Havru rostou pěkné masařky :-))

            NX-Kmen - Profil | Út 2.6.2009 21:14:19

            maras >> Spravne,tak to ma byt!Kapr neni kamos!

              Nmaras - Profil | Út 2.6.2009 21:11:13

              X-Kmen >> jo parmy ale to se neda jist raci masim kapry jake koliv velikosti

                NX-Kmen - Profil | Út 2.6.2009 21:07:19

                maras >> Ted uz jsi velke boy a vytahujes parmy :)

                  Nmaras - Profil | Út 2.6.2009 20:55:43

                  davno kdy jssem byl jeste vul a chytal na boilie..... tak jsme nedelali jen koule ale taky kostky vzpominky jsou nadherne jenze sem vzdy vytah olovo a hacek

                    NRaduz - Profil | Út 2.6.2009 20:52:55

                    Já myslim že kaprovi je úplně jedno jakej to má tvar, hlavně že mu chutná...

                      NMartin... - Profil | Út 2.6.2009 19:29:33

                      kulatý používám jen tam kde musím krmit kobrou a aby mi to lítalo dost daleko...jinak zkouším i soudečky, kostičky ale to jen málokdy....chce to zkoušet ale pro kobrování kostička není zrovna ideální :o))

                        Ncarp.david - Profil | Út 2.6.2009 19:29:28

                        Kobrik >> friťák to je mazec! Akorát jak říkam odpařuje se z toho hodně vody, takže to chce často dolívat a nejlíp vařit pod odsávačem par nebo venku.... ta voda ti v tom pořád vře, to přestane vřít vždycky jen tak na 10sekud po vložení nové várky boilie... vařím to v tom asi 2-3min, záleží na směsi a na velikosti boilie. jinak jde v tom dobře vařit i partikl.

                          NKobrik - Profil | Út 2.6.2009 19:21:59

                          carp.david >> v pohodě, ta směs mi vyhovuje. Tak jak to dělám je to bez potíží. Co mě spíš zajímá je tan friťák :-). 180 stupňů, to je rachot, za jak dlouho je to uvařené? Do toho asi půjdu. Já mám na dvoře el. vařič a když to tam nasypu, tak trvá 2 min., než to začně zase vřít a pak další 2 min,., než to vyplave. Když toho člověk dělá třeba 20 Kg, tak se ten čas sakra nastřádá :-)

                            NPiranha - Profil | Út 2.6.2009 19:20:29

                            Ja jsem delal vzdycky proste valecky a ty jsem pak nozem nasekal na spalicky.Nebo byly uspesny i takovy ráčci.Ten spalicek jsem rozplas na placku cca 5mm silnou a z boků jsem ji zmaskl.Vypadalo to jako tkova osmicka, a pak jsem na 3/4 toho racka nozem vykrojil jakoby šipku, jen zarez, nic neodkrajovt.Fungovali cerveny hnedy a do cerna.A jeste byly super ale opravdu super mensi kousky, ktery jsem tvaroval ve forme na peceni ve tvaru musle, to maklo dobre.

                              NUxa - Profil | Út 2.6.2009 19:18:27

                              ale nemusí

                                NDemeter - Profil | Út 2.6.2009 19:14:54

                                kuman & JRT >> kuman >> more to asi bude drahy,ja chytam jenom na rohliky ty sou levny,ale někdy sam nemam co do huby,tak pytlačim

                                  Nkuman - Profil | Út 2.6.2009 19:12:51

                                  Demeter >> to není nic důležitýho:)))

                                    Ncarp.david - Profil | Út 2.6.2009 19:11:33

                                    Kobrik >> tak když ti to praská nebo se to drolí tak zkus zjemnit směs...asi bych to zkusil přesít přes jemný sítko

                                      NDemeter - Profil | Út 2.6.2009 19:09:51

                                      co je to bojlís ?

                                        NKobrik - Profil | Út 2.6.2009 19:08:07

                                        carp.david >> jj, ono ten problém bude u mě asi ve struktuře těsta. Možná, kdybych udělal nějaké plastičtější těsto bez hrubé složky, tak by to šlo