- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
3,4-dílné muškařské pruty
Díky.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NRoyal Wulff | Čt 13.2.2003 9:13:38
Myslim ze to bol John Gierach, kto opisal historku s trubicou na pruty na letisku: zenska za prepazkou sa ho opytala - co v tom mate, pusky?
On na to: Nie, muskarske pruty.
Ona: Su nabite?
On: Nie.
Ona: Okay, mozte ist.
NAlan | St 12.2.2003 17:16:36
NMiloš | St 12.2.2003 17:06:45
Rozviň svůj klid. Alan je v pohodě. Nemůžeš hned všechno brát osobně - sranda musí bejt, kdyby na chleba nebylo !!! Mimochodem, taky občas valim bulvy na informace od tebe, ale to bude nejspíš tím, že je mi 40 a v životě jsem nevytáhl paty za hranice - jsem travel analfabet :-)))
Jinak dávat pruty do bombyvzdornýho futrálu - to je hodně černej humor !!!
NMiloš | St 12.2.2003 16:53:21
taky na ně kašlu, jenže oni občas mají připnutou takovou stříbrnou placku ... A když si tady někdo chce pokecat o cajku, proč ne ?? mě to nevadí, když už nemůžu na ryby, tak si aspoň o tom s někým požvaním...
NPavel H. - Profil | St 12.2.2003 16:52:06
Npike | St 12.2.2003 16:48:14
NMiloš | St 12.2.2003 16:34:26
Jasně máš pravdu, já to dělám taky tak, ale občas přeci jen .... nějakou půlmetrovou rainbow rybku si chvilku třeba na Ohři povodit, než se háček narovná ...... Pěknej cajk mám taky rád, ale občas to přitahuje blbý lidi s nepěknými hláškami. Bohužel.
Npike | St 12.2.2003 16:26:56
NK&R - Profil | St 12.2.2003 16:12:52
NMiloš | St 12.2.2003 15:27:43
NRoyal Wulff | St 12.2.2003 15:05:48
Hardy Sovereign - staci !!!
Ceny prutov - podla mna sa to dnes ubera dvoma smermi. Na jednej strane naozaj kvalitne, ale drahe znackove pruty s celozivotnou zarukou, na druhej strane relativne lacne ( ale uz dobre ) nove mena, alebo ponukane pod znamou znackou Cabelas, L.L.Bean a pod. Dnes uz nie je problem zohnat dobry grafit, vypocitat taper a dat to natocit niekde na Taiwane.
Nlax - Profil | St 12.2.2003 14:39:35
NMiloš | St 12.2.2003 14:34:11
NMiloš | St 12.2.2003 14:31:06
NAlan | St 12.2.2003 14:23:37
NMiloš | St 12.2.2003 14:15:37
Mám na něm Hardyho Sovereigna - stačí ??? :-)))) Kdysi dávno jsem si udělal radost-normálně mi ruplo v kouli - zkrátka kupoval jsem design a ne naviják. Dnes už bych takový naviják asi nekoupil.
NMiloš | St 12.2.2003 13:59:55
S navijáky už jsem to pochopil - stejná konstrukce, materiály, jen logo se liší - a tím i cena. Např. naviják SHIMANO Ultergra vs. G.LOOMIS. S navijákama už jsem se vyléčil:-)))) pokud totiž nemusím každou chvíli brzdit 10 kilovýcho lososa, což mi nehrozí, tak bohatě stačí kazetovej Dragon Fly.
NRoyal Wulff | St 12.2.2003 13:56:10
NMiloš | St 12.2.2003 13:55:40
Tak OK, až je bude někdo k nám dovážet, kouknu, třeba koupím ? Sice mě to lehce štve, že můj Vector převálcovala konkurence za 90 doláčů, ale co naplat. Jinak ty jejich klacky na www.cabelas.com nevypadají vůbec špatně.
NRoyal Wulff | St 12.2.2003 13:51:14
1, Cabelas je megastore, kde si mozu dovolit dumpingove ceny
2, Material je 96% grafit ( 5-pc. ), resp. 40 mil. ( 7-pc. ) natoceny niekde daleko na vychode
3, Vsetky seriozne casopisy ( hadam okrem "Surgery" ) o nom pisali velmi pekne a vysledky zmienovaneho testu su naozaj hodnoverne. Pruty testovali tri skupiny rozne zdatnych "casterov" a vsetky identifikacne znaky prutov boli zakryte.
NMiloš | St 12.2.2003 13:24:50
Cabela's má všechny klacky v ostatních sériích cca kolem 300 USD, a travel 5 dílný klacek prodává dnes za 89 USD. To mi nějak nesedí - většinou platí u ostatních výrobců přímá úměra mezi počtem dílů a cenou.
NRoyal Wulff | St 12.2.2003 13:21:34
NMiloš | St 12.2.2003 12:57:00
NAlan | St 12.2.2003 11:54:43
NRoyal Wulff | St 12.2.2003 11:40:46
NPavel H. - Profil | St 12.2.2003 10:52:00
Nlax - Profil | St 12.2.2003 6:57:17
NChacharius - Profil | Út 11.2.2003 19:12:27
NAlan | Út 11.2.2003 17:08:21
NChacharius - Profil | Út 11.2.2003 17:03:27
Nvráťa | Út 11.2.2003 15:46:13
Nlax - Profil | Út 11.2.2003 14:44:57
Jen nevím jak je to s tím lámáním prutu v kufru. Že by nový návod k rodinnému štěstí s bonusem vícedílného prutu? :-)))
NPavel H. - Profil | Út 11.2.2003 11:59:15
NMiloš | Út 11.2.2003 11:30:39
:-)))))))) pozn. to je big smích!!!!
Manželka mi pruty spolufinancuje,navíc se mnou k vodě nejezdí, takže zničení prutu nehrozí. Bohužel ani to školení orálu :-))))
NG. Moolis - Profil | Út 11.2.2003 10:38:15
Neporadím ti, ale zajeď se tam mrknout.
NMiloš | Út 11.2.2003 10:31:13
Zkus toho Šimana, je to velmi dobrý obchodník a prodává jen kvalitní zboží, toho Gattiho bych si k němu bejt tebou dojel vyzkoušet, Šiman určitě dobře poradí.
Npike | Út 11.2.2003 8:52:33
Nlax - Profil | Út 11.2.2003 7:08:49
NMiloš | Po 10.2.2003 21:48:40
Mám od Světelskýho 3-dílák ve čtyřce, je to dělo !!!! Fakticky umí !
NChacharius - Profil | Po 10.2.2003 15:40:38
Npike | Po 10.2.2003 15:03:16
NAlan | Po 10.2.2003 14:56:54
NMiloš | Po 10.2.2003 14:37:22
Pike to je dobrý, mně někdo zlomit něco takovýho jako je Scott, tak si snad votevřu žíly ......
NChacharius - Profil | Po 10.2.2003 14:35:55
NChacharius - Profil | Po 10.2.2003 11:36:43
NMiloš | Po 10.2.2003 11:10:06
NChacharius - Profil | Po 10.2.2003 11:05:38
NMiloš | Po 10.2.2003 11:00:57
Souhlas, také jsem byl skeptik ohledně vícedílných prutů, nyní jsem nadšen. Nicméně Shakespearové (si dovoluji tvrdit-subjektivně) dělají dnes docela dobrý klacky - poměr cena výkon pro některé muškaře je stále rozhodující.
NG. Moolis - Profil | Po 10.2.2003 10:25:16
Ale je to v našich podmínkách pořád výjimka, a za každou výjimku se platí.
Pro prut Shake XPS 2.40 mám na rozdíl od Alana jen slova chvály. Ale tahle řada není v cestovním provedení.
Do 4 litrů asi nic extra nepořídíš.
NAlan | Po 10.2.2003 10:14:29
Jenže pozor, u vícedílných prutů jsou rozdíly v kvalitě ještě výraznější než u dvoudílných. A opravdu dobré pruty stojí víc peněz. Podotýkám, že pruty Shakespeare (včetně Oděsy) nepovažuji za dobré.
Nlax - Profil | Po 10.2.2003 7:15:09
NMiloš | So 8.2.2003 22:50:22
NVase jmeno zde y@rda | So 8.2.2003 20:52:30
Kde to žije - muškaření
7:52NPovídání JEN o vázání a muškách 22021
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
PoNO muškách, umělých 34433
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17














