- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
pozdní odevzdání povolenky...
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NRadekP | St 12.2.2003 13:15:01
Brach - uplný přehled o tom co ve vodě je, či není bude mít v průběhu roku hospodář představu částečnou. Líp na tom bude až po údajích získaných ze sumářů (což je v případě CS povolenek až v dubnu). V zaryb. plánu je stanoveno kolik je povinnost vysadit a v kalkulačním listu se dovíš kolik na to dostaneš. Takže i kapr nad "plán" (hlavně váhově)si organizace platí ze svého.
PS Omlouvám se za kostrbatou češtinu, ale dosud se nikde písemně neprojevuju.
Nmach | Pá 7.2.2003 8:22:10
NŠlehy | St 5.2.2003 19:41:13
Nbrach - Profil | St 5.2.2003 7:31:21
NLEVIT - Profil | Út 4.2.2003 21:25:01
Kolega z výboru - člen RS - mi tvrdil, že když vláčím s příslušně velkou (12 cm a víc) nástrahou a před datumem a revírem mám napsaný velký háčko (H), tak je to i po 30 listopadu (až do Silvestra) v pořádku.
Tebe se ptám:
1.Platí to pro všechny pstruhové vody, nebo jen pro něteré?
2.Platí to s tím H ještě vůbec? Ve starších RŘ to je vypsaný, ale v posledních dvou jsem to hledal marně...Já sice na pstruhovkách jenom muškařim, ale přesto bych to chtěl vědět.
NŠlehy | Út 4.2.2003 19:13:38
Nbrach - Profil | Út 4.2.2003 7:24:21
Pokud se v pstruhové vodě tyto ryby nevyskytují, končí rybolov 30-tým listopadem.
NFisherman - Profil | Po 3.2.2003 22:42:56
NLEVIT - Profil | Po 3.2.2003 15:40:27
Brach: pstruhová povolenka platí přece až do Silvestra - pokud chytám přívlačí hlavatku s nástrahou nad 12 cm.
Nebo se pletu?
Nmach | Po 3.2.2003 7:47:56
Nbrach - Profil | Čt 30.1.2003 16:12:23
NSergo Aš | Čt 30.1.2003 14:11:13
Nbrach - Profil | Čt 30.1.2003 13:05:30
NSergo Aš | Čt 30.1.2003 10:31:41
Nbrach - Profil | St 29.1.2003 12:23:37
NSergo Aš | St 29.1.2003 9:38:10
Takže já to pochopil tak,že podle toho kolik se z rybníka odnese,tolik se tam musí dosadit a na to dostáváme od Kraje příspěvek.
Nbrach - Profil | St 29.1.2003 8:24:24
Za peníze organizace nakoupíme plůdek. Z plůdku během tří let vypěstujeme mírovou (+-)rybu.Rybu vysadíme do revíru a kraj nám ji zaplatí. Rozdíl mezi cenou nakoupeného plůdku a částkou, kterou nám zaplatí kraj, patří organizaci, která s ním dobře nebo špatně hospodaří. Důležitou složkou je obsádka, kterou podle ha výměry určil kraj (MZ). Obsádka např. kapra a pstruha u nás činí 1100, resp. 3500 ks +- mírové ryby - tedy K2-3 a Po nad 15 cm (pstruh u nás vysazovaný je z 80-ti % mírový). Kraj tuto obsádku plně zaplatí.A dostáváme se k tomu, jestli jsou tato čísla správná. Po dlouholetých zkušeností ze SUMÁŘŮ povolenek víme, že z našich MP revírů jde do civilu rok co rok 1000 + kaprů. Připočteme-li úhyn, event. pytláctví, nenapsané ryby, vidíme, že obsádka je plně vyhovující. V P - vodě to je, díky naší poloze, jinak. Vysazujeme 3500ks a návratnost (sumáře) je cca 1300 ks. Zbytek = migrace (Polsko), dravci, pytláci atd. Je to stručné, ale mělo by to stačit. Pokud se s tím nespokojíte, pošlete mi na mejl správně definované otázky a já se pokusím odpovědět.
Nmach | Út 28.1.2003 14:28:56
Nmach | Út 28.1.2003 14:25:12
NJiříH - Profil | Po 27.1.2003 23:03:23
NFisherman - Profil | Po 27.1.2003 20:04:23
NAlan | Po 27.1.2003 14:50:11
Nbrach - Profil | Po 27.1.2003 14:35:48
NSergo Aš | Po 27.1.2003 14:14:50
Nbrach - Profil | Po 27.1.2003 13:41:54
NSergo Aš | Po 27.1.2003 10:08:40
Jestliže má v povolence nějaké ponechané ryby,tak za ně MO nedostane žádný příspěvek na zarybnění.
Njariss - Profil | Po 27.1.2003 9:45:04
Nmach | Po 27.1.2003 7:44:56
Nbrach - Profil | Po 27.1.2003 7:19:35
NLubo | Po 27.1.2003 6:30:53
NJiriH - Profil | Ne 26.1.2003 23:56:55
Kde to žije - všechna témata
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











