Hajeni kapra.

Hajit či nehajit kapra po nasazeni do reviru?
Autor diskuse: Bimbo - Profil , 22.1.2001 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nrover - Profil | St 25.1.2012 19:30:04

Petr64 >> V tomto ještě nemám jasno, ...relativně je zatím čas.

    Nrover - Profil | St 25.1.2012 19:28:21

    kroupa >> Tady stejný, lehce přituhlo, voda pod ledem. Byls tam prohodit vodu ?

      Nkroupa - Profil | St 25.1.2012 19:25:54

      rover >> zatim je to docela dobry, trocha tu je tak cca 30 cm, jak u vas ? Byl jsem v Chlumci nad Cidlinou minulej tden a tam nemaj nic o)

        NPetr64 - Profil | St 25.1.2012 19:25:41

        rover >> V pátek ho tam zkontroluju.:-))

          Nrover - Profil | St 25.1.2012 19:24:40

          Petr64 >> Myslím, že už je tam, a ladí detaily ...

            Nrover - Profil | St 25.1.2012 19:23:55

            kroupa >> Jasně, ...ani já ne, náhoda. Jak v Hu, asi lyžujete ... :-)

              NPetr64 - Profil | St 25.1.2012 19:22:19

              rover >> Ten se balí do Prahy.:-))

                Nkroupa - Profil | St 25.1.2012 19:22:04

                rover >> ukážu, jen se nepotkame v diskuzich, do archivu moc nelezu o))))

                  Nrover - Profil | St 25.1.2012 19:21:25

                  Petr64 >> I to mě už napadlo, že MM slaví ...?

                    Nrover - Profil | St 25.1.2012 19:20:19

                    kroupa >> No zdáár, že se taky ukážeš :-)

                      NPetr64 - Profil | St 25.1.2012 19:18:40

                      rover >> Že by MRK halouvííín??:-)))

                        Nkroupa - Profil | St 25.1.2012 19:18:37

                        rover >> jen nekecej o))) zdarek

                          NPetr64 - Profil | St 25.1.2012 19:18:06

                          nofish >> Dneska je KAPŘÍ DEN.:-)))

                            Nrover - Profil | St 25.1.2012 19:16:59

                            Petr64 >> Mám stejný pocit, ...kostlivce bych raději nechal ve skříni.

                              Nnofish - Profil | St 25.1.2012 19:16:20

                              Petr64 >> a dyskuzí o tom jak ochránit kapry taky :-D

                                NPetr64 - Profil | St 25.1.2012 19:15:19

                                rover >> Asi je výročí.Diskuzí z roku 2001 se zjevilo povícero.:-))

                                  Noskus - Profil | St 25.1.2012 19:13:55

                                  ct. beskydy >> Bimbo - >> to si piš,aspoń 3 měsíce...

                                    NMakrelobíjec - Profil | St 25.1.2012 19:12:13

                                    uplně by stačilo kdyby se to hned nerozkřiklo že je násada je zajimavy jak to hned všichni vyjou :)

                                      Nrover - Profil | St 25.1.2012 19:07:58

                                      Smrdí to tu zatuchlinou !

                                        Nviceroy - Profil | St 25.1.2012 19:07:44

                                        freemax >> tak vidim jak to tady ctu ze jsem se trefil naprosto presne