pletenka

nemohl by jste mi někdo poradit jaká je nejlepší pletená šňura na přívlač,díky
Autor diskuse: lukáš - , 26.12.2002 dravci - náčiní, doplňky

Nnovaroma01 - Profil | St 18.2.2009 9:36:51

OK 59 >> To Tě ani trochu nezarazila ta cena?Ono padělky jsou všude a pravou Penn za takoví peníze nekoupíš, Já sem na ni narazil taky a uš na omak, je to něco ůplně jiného.Mimochodem, v současné době se Penn prodává pod označením WFT. A i kdyš jsou různé slevy a akce, tak pod cca 4-4,5 kč/m neseženeš.Já mám namotanou 0,18 na 22 kg dva roky a po nějakém třepení není ani památka.Opravdu.To Ti prodali 100 % padělek.

    NOK 59 - Profil | St 18.2.2009 9:29:51

    Koupil jsem jsem z chamtivosti od Braunstaru Penn 0,20 za 2,50 kč metr, a už nikdy více. Nasadil jsem ji na multík no a nepřál bych Vám ty hlasité ohlasy. Extrémě měkká a při téměř každém náhozu paruka za jakou by se nemusela stydět žádná barokní hraběnka. A to nemluvím o neuvěřitelně měkkém materiálu, který se začínal obrušovat a třepit hned po prvních desítkách náhozů. Od té doby používám pouze fireline od Berkley, ovšem Whiplasch crystal 0,10 kterou jsem měl na klasickém smekacím navijáku se hodí na nástrahy středního a těžšího kalibru, protože při klasickém gumování pod 5 gramů se na ní tvoří od drobných uzlíků až po nervy drásající pavučiny.

      Ntucnak11 - Profil | St 18.2.2009 9:17:17

      Ja mam Sufix performace 17 mm 2 rokem a spokojny.

        Nschiwa - Profil | St 18.2.2009 9:02:08

        Používám šňůru od Pennu a kromě ceny si nemůžu na nic stěžovat.Měl jsem i fireline,která měla o dost horší vlastnosti.

          Nvydrýsek říční - Profil | Út 17.2.2009 22:46:01

          Spider wire- 0,12mm 7,1kg-zelená nemáte zkušenosti??? klidně i silnější průměr.

            NStanda 61 - Profil | Út 17.2.2009 21:41:23

            Kebator- To jsem se toho moc nedověděl. Asi na ni moc nechytáš?

              Nnovaroma01 - Profil | Út 17.2.2009 21:17:41

              Spratter >> Já na sumce používám japonskou Stren,je na 120 kg zatím ji mám 2 roky,tak uvidím jak dlouho ještě bude sloužit.

                NSpratter - Profil | Út 17.2.2009 20:59:32

                novaroma01 >> Vidím, že jsi labužník a máš stejný vkus jako já :-)) Penn mám: 0,32 - nosnost přes 50 kg na "těžší" vláčku (sumci, moře)...

                  Nnovaroma01 - Profil | Út 17.2.2009 20:54:49

                  Spratter >> Mám, je vynikající, nemá cenu hledat na ni chybu.Tet´ sem vzal ještě 0,17/21,7 kg a budu porovnávat s Penn 0,18/22 kg, mimochodem zatím nejlepší co sem mněl.Tak sam su zvědavej, která bude lepší.

                    NKebator - Profil | Út 17.2.2009 20:52:24

                    Standa 61 >> hej hej, ved o tom to je ... :-)

                      NSpratter - Profil | Út 17.2.2009 20:31:50

                      novaroma01 >> Zvlášť 0,06 - 10,6kg je údajně špička. Snad brzo vyzkouším...

                        Nnovaroma01 - Profil | Út 17.2.2009 20:27:55

                        Jedna z nejlepších.

                        Berkley Whiplash Cena je cca 6 kč/m


                          NMifakM - Profil | Út 17.2.2009 20:23:19

                          M4r3k >> Dá se sehnat za 20 liber tedy něco kolem 650 Kč / 250 m + doprava (cca 5 liber = 160 Kč)

                          Tedy 3,24 Kč / m

                            NM4r3k - Profil | Út 17.2.2009 20:19:46

                            MifakM >> ako ak udavaju spravne nosnosti tak fakt super....len to musi byt potom aj pekne draha:DD

                              NMifakM - Profil | Út 17.2.2009 20:16:19

                              Zkuste se mrknout tady :
                              http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=616176

                              a řekněte mi Váš názor.

                                NStanda 61 - Profil | Út 17.2.2009 19:41:49

                                Kebator- Power pro, je jedno jaký průměr, jde o životnost. Já jsem zkoušel F.L. a za půl sezony jsem ji zahodil. Už bych ji nekoupil. Petrův zdar.

                                  NKebator - Profil | Út 17.2.2009 19:34:25

                                  Standa 61 >> aku snuru myslis ??

                                    NStanda 61 - Profil | Út 17.2.2009 19:33:07

                                    Kebator- Jak dlouho na ni chytáš?

                                      NM4r3k - Profil | Út 17.2.2009 19:16:55

                                      ja pouzivam fireline cristal a nemam sa naco stazovat...

                                        NKebator - Profil | Út 17.2.2009 18:14:07

                                        Anýzový dědek >> no nemozem s tebou suhlasit, resp. ja som ju mal asi pol roka na vlacke a hroza ... moja skusenost - posielam foto - myslim, ze to bola farba flame green.