Fladen Maxximus Micro Braid

Máte někdo zkušenost s touto pletenou šňůrou ?
Autor diskuse: MifakM - Profil , 17.2.2009 dravci - náčiní, doplňky
17 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NM4r3k - Profil | Út 17.2.2009 20:40:13

tak fajn no

    NMifakM - Profil | Út 17.2.2009 20:38:57

    M4r3k >>
    ja si asi objednam ... prinejhorsim ji necham tchanovi :D

      NM4r3k - Profil | Út 17.2.2009 20:35:08

      MifakM >> ja jaze hovoris otej fireline....... ale ta snura Fladen Maxximus Micro Braid sa fakt oplati za tu cenu....

        Njjonny13 - Profil | Út 17.2.2009 20:34:38

        MifakM >> dík za info :-/

          NMifakM - Profil | Út 17.2.2009 20:32:36

          jjonny13 >>
          Ano, posílají to přes Royal Mail. Automaticky při checkoutu ti to nabídne výběr kam to chceš poslat

            NMifakM - Profil | Út 17.2.2009 20:31:45

            M4r3k >> myslím :

            Fladen Maxximus Micro Braid

              Njjonny13 - Profil | Út 17.2.2009 20:31:28

              MifakM >> Posielaju veci aj do CZ?

                NM4r3k - Profil | Út 17.2.2009 20:30:12

                MifakM >> myslis fireline?????

                  NMifakM - Profil | Út 17.2.2009 20:29:11

                  Za tu cenu co jsem psal ji mají tady :

                  http://www.tacklebargains.co.uk/acatalog/MainLine_Braids.html

                  zhruba uprostřed stránky (musíte scroolovat), nebo použijte vyhledávání :D

                    Njjonny13 - Profil | Út 17.2.2009 20:28:00

                    HanesT >> Bol si rychlejší :-O

                      NMifakM - Profil | Út 17.2.2009 20:27:59

                      M4r3k >>
                      Ja bych si ji chtel koupit, ale nemám na ni žádné reference. Jinak v ČR se prodává VIPA od 4Kč/m

                        Njjonny13 - Profil | Út 17.2.2009 20:27:24

                        MifakM >> Mohol by si tu dat adresu kde sa to da zohnat?

                          NHanesT - Profil | Út 17.2.2009 20:26:32

                          A kde se to dá objednat?

                            NM4r3k - Profil | Út 17.2.2009 20:25:58

                            MifakM >> tak to sa teda fakt oplati ja som kupil fireline 110m za 990sk:DDDD

                              NMifakM - Profil | Út 17.2.2009 20:24:07

                              M4r3k >>
                              Dá se sehnat za 20 liber tedy něco kolem 650 Kč / 250 m + doprava (cca 5 liber = 160 Kč). Tedy 3,24 Kč / m

                                NM4r3k - Profil | Út 17.2.2009 20:18:26

                                to musi byt aj pekne draha:DDD

                                  NMifakM - Profil | Út 17.2.2009 20:10:30

                                  jedná se o tuto šňůrku

                                  Udávané hodnoty :
                                  8.7kg / 19.1lb ( 0.06mm )
                                  8.8kg / 19.4lb ( 0.07mm )
                                  9.2kg / 20.4lb ( 0.08mm )
                                  11.2kg / 24.6lb ( 0.10mm )
                                  12.7kg / 27.9lb ( 0.12mm )
                                  15.5kg / 34.1lb ( 0.14mm )
                                  19kg / 41.8lb ( 0.18mm )
                                  28kg / 61.6lb ( 0.22mm )