pletenka

nemohl by jste mi někdo poradit jaká je nejlepší pletená šňura na přívlač,díky
Autor diskuse: lukáš - , 26.12.2002 dravci - náčiní, doplňky

Nsnook - Profil | Út 17.2.2009 18:04:34

Anýzový dědek >> Je to ona? dik

    NAnýzový dědek - Profil | Út 17.2.2009 17:57:39

    Nejlepsi je zluta FIRELINE. Mam ji 5let a muzu na 0,12mm tahat parezy. Cena je cca 1000Kc/100m.
    Pozor na padelky stejne znacky! Volne natacena stoji cca 4Kc/m. Lepsi ti doporucit neumim.

      NKebator - Profil | Út 17.2.2009 17:50:14

      match-oun >> hej, je to 0.11 ... ale je super, odporucam !

        Nmatch-oun - Profil | Út 17.2.2009 17:50:08

        kebator >> Kebator >> Ok, díky.

          NKebator - Profil | Út 17.2.2009 17:48:48

          match-oun >> je to cca. 0.11 - neviem presne teraz povedat ...

            Nradula46 - Profil | Út 17.2.2009 17:47:44

            čauky chtěl jsem se zeptat jestli ty pletenky neřežou očka u prutu.Sice sic očka jsou dobrý,ale přece

              Nmatch-oun - Profil | Út 17.2.2009 17:42:48

              kebator >> Kebator >> A to máš 0,12ku? Nechce se mi to hledat...;)

                NKebator - Profil | Út 17.2.2009 17:23:52

                match-oun >> fuh, tak to Ti nepoviem, ale urcite ano. Ale co mam na 6.8 Kg - tak je "totalne" tenka oproti konkurencii

                  NTarn - Profil | Út 17.2.2009 17:19:18

                  Denny >> ale ten vodní kámen si nevybírá, značková neznačková :-))

                    Nmatch-oun - Profil | Út 17.2.2009 17:18:50

                    kebator >> Kebator >> Dělají tu powerku i v tenčích průměrech 0,06-0,10?

                      NKebator - Profil | Út 17.2.2009 16:49:01

                      Podla mojho nazoru je najlepsia snura PowerPro ... mam ich namotane na oboch navijakoch a je super. Neodporucam Fireline - mala nosnost vzhladom na hrubku-priemer ...

                        NDenny - Profil | Út 17.2.2009 16:32:03

                        Tarn >> na co Kalgon,vzdyt jsem to daval do znackove pracky:-)

                          NSpratter - Profil | Út 17.2.2009 16:03:28

                          Osprey >> Pletenka je na přívlač podle mě nejlepší. Jen má jiné vlastnosti než monofil a je jen třeba si na ni zvyknout. A má obrovskou výhodu - můžeš chytat na 0,14 (nosnost 10,20kg) a prakticky žádný dravec vyjma velkého sumce nemá šanci:

                          lukáš - já používám SPIDERWIRE 14 http://www.colmic.cz/snury/spletane/spiderwire-spiderwire-zelena-12-14-17-20-25-30-35-38-40-.html?page=shop/flypage&product_id=7746&category_id=000401

                          a na sumce tuhle: http://www.kingfishshop.cz/shop1.php?IDS=125&z=1&IDZ=1248

                            NTarn - Profil | Út 17.2.2009 15:58:34

                            Denny >> ty jsi asi nepoužíval ten Calgon co ? To musíš........nekoukáš na reklamy ? Vodní kámen to je prevít i naviják Ti rozbil :-))

                              NDenny - Profil | Út 17.2.2009 15:50:51

                              Tarn >> ja to zkousel i v pracce,snura vydrzela,navijak ne :-))

                                NbOB_iK - Profil | Út 17.2.2009 15:45:53

                                pokud budeš chytat někdě kde sů kaměně a hrozí předření tak bych šel do powerky, jináč stačí firelajna.

                                  NTarn - Profil | Út 17.2.2009 15:31:44

                                  Denny >> ty jí po každé vycházce nepereš ve vizíru ? To musíš :-))

                                    Nmirmen - Profil | Út 17.2.2009 15:30:56

                                    HanesT >> něco praktických připomínek k "průhledné" FL či WP je v archivu. Moc lidí na ni nemá odchytáno potřebných 150-200 hodin pro porovnání s klasikou , zkus se spíš dotázat na schránku těch, kteří se o jejím nákupu v průběhu loňské sezony v archivních otázkách zmínili ( anebo konkretní otázku aktualizuj vložením příspěvku ).

                                    Jeden můj kolega s ní má špatné zkušenosti .. údajně horší ukládání na cívku a rychlejší ztráta nosnosti oproti klasické šedé FL.

                                      NDenny - Profil | Út 17.2.2009 15:20:58

                                      HanesT >> pokud ti jde o tu pruhlednost,tak po mych zkusenostech,zustava tahle vlastnost jen pri chytani na cistych vodach.Na vodach,kde je kal,sinice a jinej bordel tuhle vlastnost straci behem chvilky.

                                        NTarn - Profil | Út 17.2.2009 15:18:00

                                        HanesT >> já jsem na 0,06 na Sázavě dostal sumce 130 bez problému. Jasně že to bylo taky tím že neměl moc kam a mohl jsem zabrodit, ale i tak. Naopak jsem na ní ztratil velkou štiku, nepraskla , ale řízla se o beton na navigaci když se splašila u břehu.