pletenka

nemohl by jste mi někdo poradit jaká je nejlepší pletená šňura na přívlač,díky
Autor diskuse: lukáš - , 26.12.2002 dravci - náčiní, doplňky

Pan mašinka - Profil | So 5.11.2011 9:40:42

Nakonec jsem si nechal z Rakouska přivést pletenku "4ever" a zatím se zdá jako výborná. Perfektní oděruvzdornost a dobře lítá.

    Ziltoid - Profil | Po 31.10.2011 8:28:36

    HM80 je dobrý, mám. Ale symatičtější mi je přeci jenom Rapala, i cena je v poho.

      Lauri - Profil | Po 31.10.2011 1:03:28

      lukáš - >> FL

        vitasvec - Profil | Ne 30.10.2011 21:28:12

        neměl sem to ještě v ruce, otazka zni: dá se ta pletenka normalně překousnout jako vlas? netaham k vodě sajrajty typu štípačky na platenku.... dík za info

          LukeSSS - Profil | Ne 30.10.2011 21:16:37

          ahoj, já mám tyhle šnury od dragonu a pohoda,za celkem dobrou cenu.http://www.rsp-fishing.cz/snury/snura-dragon-millen​ium-stika-150m

            GTdpcfix - Profil | Ne 30.10.2011 19:59:33

            ty kupoal jsem ji asi pred tremi mesici chodim vlacet 2-3x tydne po 6 hodinach cca...tak pocitej...rek by jsem tak 120-140 prutohodin?

              pazez - Profil | Ne 30.10.2011 19:53:40

              GTdpcfix >> kolik na ni máš pruto hodin ?

                GTdpcfix - Profil | Ne 30.10.2011 19:51:07

                ahoj.ja ted koupil tuhle a nemuzu si vbc stezovat

                  Anýzový dědek - Profil | Ne 30.10.2011 16:35:54

                  Pan mašinka >> Osobně jsem ji neviděl a nemám s ní žádnou zkušenost. Bohužel.

                    Pan mašinka - Profil | Ne 30.10.2011 16:20:27

                    Nechtěl jsem zadávat stejnou otázku, takže jsem použil téma, ve kterém se pletenky diskutují (diskutovaly). Neviděl jste někdo někde u nás ten Jenzi Aquos, nebo si ho mám objednat od jinud?

                      Anýzový dědek - Profil | So 29.10.2011 11:22:04

                      MifakM >> No on prostě využil toho, že ta otázka tu je a nechtěl zakládat novou na stejné téma.

                        Knedlhans - Profil | So 29.10.2011 11:19:06

                        MifakM >> No,a uz vime kde je zakopanej pes.Tak jsme aspon pri sobote prohodili par slov :-)

                          MifakM - Profil | So 29.10.2011 11:16:32

                          Anýzový dědek >>
                          On ne, ale Pan mašinka :-) Ale ten neodpovídal na zadanou otázku, ale položil novou :-D

                            Anýzový dědek - Profil | So 29.10.2011 11:15:30

                            Knedlhans >> Nejsi- jen si vykopal zombíka....o))))

                              Knedlhans - Profil | So 29.10.2011 11:13:32

                              afjee >> Tak to sem dobrej vul :-)

                                Anýzový dědek - Profil | So 29.10.2011 11:03:39

                                afjee >> Možná to zkouší se šnůrou na prádlo.......o))))

                                  afjee - Profil | So 29.10.2011 10:52:58

                                  Knedlhans >> No hlavně lukáš už asi po devíti letech od zadání otázky, něco koupil :)))

                                    Knedlhans - Profil | So 29.10.2011 10:50:10

                                    lukáš - >> Ahoj,provozuji privlac s malinkyma rotackama a twisterama(cca do 3g) a osvedcilo se mi namotat 20m levnejsi navazcove pletenky,treba od Extra Carpu,ted mam 0,12mm/8,1kg cena asi 90 Kc a funguje to dobre,vic jak 20m jsem nikdy nepotreboval nahodit.At ti berou.

                                      Pan mašinka - Profil | So 29.10.2011 10:19:42

                                      Kámoš si přivezl z Německa pletenku Aquos od JENZI. Desítka má nosnost 11 kg, kvůli delším hodům má silikonizovaný povrch. Dá se sehnat i u nás? Nevíte někdo?

                                        kaňka - Profil | So 5.2.2011 13:35:49

                                        SIOLA >> OK

                                          SIOLA - Profil | So 5.2.2011 13:32:04

                                          kaňka >> Ještě jsem se tam nedohrabal. Dám vědět.

                                            kaňka - Profil | So 5.2.2011 13:25:05

                                            SIOLA >> Zdar tak jak, byl ses podívat na tu šňůru od Climaxu ?

                                              SIOLA - Profil | So 5.2.2011 13:08:17

                                              Tutu ještě nikdo netestoval ?

                                                fishsmoker - Profil | So 5.2.2011 10:03:53

                                                Bery. >> zatím nevím, ještě nedorazila, čekám ji někdy příští týden.

                                                  Bery. - Profil | Pá 4.2.2011 13:54:08

                                                  fishsmoker >> Jakej má +-průměr? Já to tam nenašel,chtěl jsem 10-15Lb.

                                                    Koubas - Profil | Čt 3.2.2011 20:49:27

                                                    zezačátku sem četl nadpis Pálenka pak jsem se podíval pozorně a vono to pletenka :(

                                                      fishsmoker - Profil | Čt 3.2.2011 20:45:49

                                                      Bery. >> mám 50lb, ale na feeder budou asi moc silné a problém možná bude i nulová průtažnost...

                                                        Bery. - Profil | St 2.2.2011 22:31:08

                                                        fishsmoker >> Jak silnou máš? Chci něco levnějšího na feeder.dík