- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Muškařský prut
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NStoupa | Po 2.12.2002 5:58:32
Nmanys - Profil | Pá 29.11.2002 21:05:49
Njidos - Profil | Čt 28.11.2002 18:14:53
NRoyal Wulff | Čt 28.11.2002 13:15:45
NG. Moolis - Profil | Čt 28.11.2002 9:52:02
Co je to super rybačka?
Njidos - Profil | St 27.11.2002 18:53:47
All-co říkáte na pruty od Redingtonu, ty st. croix se mi taky docela líbí.
NHrouzek - Profil | St 27.11.2002 16:49:02
NG. Moolis - Profil | St 27.11.2002 15:43:12
Řešení: koupit nový prut a božohodovou paličku Hardy.
Nvráťa | St 27.11.2002 15:08:20
NRoyal Wulff | St 27.11.2002 12:19:16
Njidos - Profil | Út 26.11.2002 20:42:28
Alan, Pike - s deseti stopama bych se tam ani neotočil, přiblížit se k tůni můžu blíž, je to tam zarostlí jak prase. Alane - ta osmička by možná mohla být.
G. Mollis - střela je proti tomu veletok, mám na mysli potok 1-3 metry.
Chacharius - máš pravdu, ale nechci zlomit další prut, který bych si fakt oblíbil
all- Adamovačku mi sem netahejte nebo se tato otázka změní .... to radši nechci ani pomyslet:)
NChacharius - Profil | Út 26.11.2002 17:02:40
Npike | Út 26.11.2002 13:47:35
RW: Ono take zalezi na tom, co komu vyhovuje. Ja jsem si zvykl na pruty delsi, mel jsem i proutek 8,6 , takze ani ho bych se nebal, ale delsi pruty me sedi vic. 7 stopy prut bych asi nevyuzil, protoze krome 1 ci 2 vychazek na Pitkovicky potok na takove vody nejedzim.
NStoupa | Út 26.11.2002 13:32:45
NRoyal Wulff | Út 26.11.2002 13:25:43
Npike | Út 26.11.2002 13:15:08
RW,Alan> Jasne, 8,6 bude celkove na takove reviry asi vhodnejsi, jen jsem poukazoval na to, ze se da chytat i s 10 a i na ni jsem urcite vyhody nasel.A co se tyce tech nahozu, na opravdu zarostlem potoce se bude lip chytat na vlacku a s musakem tam rozhodne zadne velke hody provadet nebudes. Kratsi prut nez 9,6 nemam, proto na nej ani chytat nemuzu. Proto taky kontaktuju Moolise,ze.
NG. Moolis - Profil | Út 26.11.2002 12:48:39
Ale nerad bych ho prodal někomu, kdo ho do měsíce zlomí.
i na mrňavým Rokovnickým potoce 8.6 stopy stačí, na Střelu je devítistopka akorát.
A že se nedá nahodit všude? No a co?
NRoyal Wulff | Út 26.11.2002 12:28:14
NAlan | Út 26.11.2002 12:14:58
NK&R | Út 26.11.2002 12:14:44
Npike | Út 26.11.2002 11:56:50
Moolis: Neprodavas jeste ten tvuj GL3?
NRoyal Wulff | Út 26.11.2002 11:46:41
Npampalini - Profil | Út 26.11.2002 11:45:59
Nabizi Byrony 2.1 3/4 a 2.3 4/5 do cca 1800 kc. Bohuzel jsem tyto pruty zatim nevidel v realu.
NAlan | Út 26.11.2002 11:29:24
Nevím, jestli je krátkej prut k něčemu, protože jsem to nezkusil. Chytám s 8'6" - 9' a nemám problém.
NG. Moolis - Profil | Út 26.11.2002 11:16:25
Jenom nechápu proč sháníš fajnový zboží (a to jemnej kraťas určitě je) a snažíš se ušetřit.
Stoupa: Dělat kraťasy v AFTMA 4 a klacky AFTMA 7-8 je docela rozdíl. Nehledal bych souvislosti.
NStoupa | Út 26.11.2002 10:44:52
2. Kamos prodava starsi (po jedne sezone) prut House of Hardy 2,10 AFTMA 4. Puvodne ho nabizel i s navijakem za 11000.(ten navijak je z ty nejvyssi rady) Zeptam se kolik by chtel za samotnej prut.
Kde to žije - muškaření
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNPovídání JEN o vázání a muškách 22020
PoNO muškách, umělých 34433
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











