- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Trapasy a rozpačité situace
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Vybliz - Profil | So 1.9.2007 13:26:49
Vybliz - Profil | So 1.9.2007 13:16:21
tench - Profil | So 1.9.2007 12:32:31
Bady - Profil | So 1.9.2007 12:28:04
Detreux - Profil | So 1.9.2007 11:02:21
Vasek.63 - Profil | So 1.9.2007 10:54:57
Detreux - Profil | So 1.9.2007 9:27:16
Hamon - Profil | So 1.9.2007 6:08:57
tench - Profil | Pá 31.8.2007 21:22:07
Tomchanik: to naštve......my jsme jednou měli tu čest okusit to samý ale naštěstí jsme byli jen 12 km od domova....
Denny - Profil | Pá 31.8.2007 19:50:54
Když jsem se dnes ráno při jízdě po dálnici podíval do levého jízdního pruhu, uviděl jsem v něm za sebou ženskou v posledním modelu BMW, která to frčela 160-kou, a přitom si ve zpětném zrcátku malovala oční linky!!! Když jsem se po ní za chvíli znova ohlídl, byla už napůl v mém jízdním pruhu a pořád si malovala ten ksicht !!! Já teda něco vydržím, ale tohle mě tak vyděsilo, že jsem upustil holicí strojek, který mi při pádu vyrazil z druhé ruky koblihu. Jak jsem se ve zmatku snažil vyrovnat vůz koleny opřenými o volant a zároveň zachytit koblihu, vyklouzl mi mobil od ucha a spadl do kelímku s kávou, který jsem měl mezi koleny. Kafe se vylilo,popálilo mě na koulích, zničil se mi mobil a přerušil důležitý hovor... Zasraný baby za volantem!!!
tomchamik - Profil | Pá 31.8.2007 19:08:16
pfly - Profil | Pá 31.8.2007 15:25:48
Ta profrčela okolo a pak nastal mazec!! Ten chlapík zpanikařil,popadl věci co měl kolem sebe rozložené a vylezl na tu stoličku a klekl si na ní i s věcmi v rukách.První tři vlnky ustál,ale to už se na něj valily čtyři podstatně větší!!Jak se písek namočil začala se mu kácet židlička na které klečel,no to už jsem tušil co bude následovat...První velká vlna ho kriticky naklonila a při další už se válel i s věcmi ve vodě jak rozpláclá žába.Pánové a to nebylo vše!Ta poslední velká mu smetla i pruty,no scéna za kterou by se nemusel stydět ani Chaplin.Po opadnutí vln to na tom břehu vypadalo jak po zroskotání škuneru.Já se pak chechtal ještě večer,znáte to:Cizí neštěstí nejvíc pobaví...
Ladinek - Profil | Pá 31.8.2007 13:46:04
Rasto. - Profil | Pá 31.8.2007 13:40:42
Mr.Piket - Profil | Pá 31.8.2007 13:32:46
osprey - Profil | Pá 31.8.2007 13:32:44
Obešel jsem to, usedl a rozbalil feeder. Krátce nato se od chat vynořil člověk, tak 190 cm/ 120 kg a zamířil v mých stopách. Napřed mu to šlo blbě. Pak nadával. Pak nadával velmi sprostě, ale pořád šel dopředu. Pak lezl po čtyřech. Řval a házel bahno. Pak tam zůstal... O život mu nešlo ani náhodou a kdyby zachoval chladnou hlavu, asi by i vylez.
Samozřejmě i jeho sledovali od chat, dokonce možná jeho rodina, ale narozdíl ode mě, nikdo se neodvážil dělat si z něj srandu.
Pak se dohadovali, kdo tam pro něj půjde. No a pak ho asi deset minut tahali ven. Pohled pro bohy.
Rybouš - Profil | Pá 31.8.2007 13:28:25
s kamosem rybarem, hulicem a dredarem sme byli u nej na maringotce v nespekach na sazave, byl to posledni vecer co se smelo chytat do pulnoci, tak okolo ctvrty prichod k vode, rozbaleni nadobicka, a zakrmeni bohuzel pri jednom hodu hrsti pelet mi jaksi podklouzla noha a ja zkoncil jednou nohou po koleno ve vode, pac nebylo moc teplo a voda v bote neni prijemna, tak sem ten necelej kilak k maringotce dosel, abych si oblekl nahradni kalhoty a obul si holinky, vecer probihal jako obvykle, kamos se zkouril jak svin, ja zas vylemtal par dzbanku plzne, neco pred pulnoci uz kamos tvrde spal na brehu, v tom sem dostal jizdu ze ktery se vyklubal peknej 70nik, kdyz sem ho daval do vody, tak sem si chtel stoupnout na takovej vycnelek u brehu uz lehce pod vodou, abych ho nehazel z vejsky, jenze co to, vycnelek mi zmizel pod nohou a ja i s kaprem zkoncil po prsa ve vode, kamarad jiz probuzen, stale posilnen zelenym listim, dostal petiminutovy zachvat smichu, prej sem vypadal jako kdyz sem tam schvalne skocil
Miraryb - Profil | Pá 31.8.2007 12:55:03
mimikry - měls tu vláčku přehodit a zaseknout a ne ujíždět. To by byl úlovek:-D)))))
Kde to žije - všechna témata
16:25Divoký potočák nebo granulák? 63
15:07Rybáři vs ochránci přirody 86
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24Diskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










