Největší filosof a myslitel na MRKu?

Kolegové, kdo je podle vás největší filosof na tomto serveru? Mým tajným tipem je PifPaf.
Autor diskuse: Pike - , 27.8.2007 všeobecné - ostatní

kajda - Profil | Po 27.8.2007 14:45:20

MR:nemohlo osliku_ha:o))))

    Mlady_Rybar - Profil | Po 27.8.2007 14:43:32

    šeptal: nevim, takovej odborník nejsem ale tak 3-4m by mohlo stačit...?

      medvěd - Profil | Po 27.8.2007 14:41:33

      šeptal:no, když dáš ten vixlajvant dvojitě a se zdokonalenou impregnací.........

        medvěd - Profil | Po 27.8.2007 14:40:24

        ZN:hledá,kde by se chytnul

          šeptal - Profil | Po 27.8.2007 14:39:59

          MR: Mrkni do naučnýho slovníku, trumpeto. Píše se tam, že čistý napalm hoří při 800 - 1000°C, upravený pro vojenský účely snad při 1900°C. Jak moc vedle chceš teda šlápnout, aby tě ta impregnace chránila?

            Mlady_Rybar - Profil | Po 27.8.2007 14:38:14

            Uznávám, že si na vojáky jenom hraju, však jsem nikdy neříkal, že jsem nějakej voják, tak pls buzeruýjte někoho jinýho, díky!

              ZN - Profil | Po 27.8.2007 14:38:13

              Cottus:
              i do tak zdánlivě triviální otázky, jako je otázka kdo je jaký filosof, zamontuješ rybaření, svazy a kombinaci. Já bych v tomto případě tuto tvou konstrukci vynechal.

                Mlady_Rybar - Profil | Po 27.8.2007 14:37:29

                Koukám, že tady nikdo neuznává existenci nehořlavé impregnace :D No pokud tě tím pocákaj tak ti nepomůže ani svěcená voda ale když šlápneš vedle tak tě ta impregnace zachránit může! já to nemyslel tak, že se v těch naimpregnovaných kalhotech napalmem sprchovat!

                  šeptal - Profil | Po 27.8.2007 14:37:21

                  MD: :o))

                    Miloš_Dia - Profil | Po 27.8.2007 14:36:46

                    Standour:
                    No vidíš, nejlépe se zeptati nějakého vojáka, nejlépe airsoftového amatéra.

                      Stanďour - Profil | Po 27.8.2007 14:34:29

                      MR: :o)

                        šeptal - Profil | Po 27.8.2007 14:33:35

                        MR: Ty troubo. Ty si na vojáka jen hraješ v sepraných hadrech. Kdybys věděl, co je to skutečně napalm, tak nepustíš takovou hovadinu z huby. Ten sajrajt v sobě nese sám tolik kyslíku, že se dokáže propálit prakticky čímkoliv, takže by ti nepomohly ani manžestrovky s dlouhým vlasem, natož nějaký napatlaný vixlajvant.

                          Mlady_Rybar - Profil | Po 27.8.2007 14:30:34

                          Stanďour: Sry, ale už s tím jdi laskavě do pr**** zeptej se nějakýho vojáka!!!!!

                            tench - Profil | Po 27.8.2007 14:20:33

                            toraryk

                              Emroy - Profil | Po 27.8.2007 14:19:23

                              Taky jsem si vzpomněl na jedno, co mě dostalo...diskuze o tom, jak masný červi rozežírají vnitřnosti rybám, co je žerou z krmení :)))Zasraný plavačkáři !!! :))))

                                Stanďour - Profil | Po 27.8.2007 14:15:19

                                No vida. Ještě mě napadá jeden týpek, kterej blekotal něco o impregnaci proti napalmu. To taky nemělo chybu...

                                  Mlady_Rybar - Profil | Po 27.8.2007 14:10:17

                                  Jednoznačně Toraryk, jeho teorie o tlaku vyvíjejících se jiker na zažívací trakt říčních kaprů prostě nemá chybu.

                                    Marcel - Profil | Po 27.8.2007 14:07:46

                                    medved: kde jste? Nas mlady se taky soustredene pripravuje... Rikal, ze kdyz mu nevyjde ta NBA tak asi veme angazma v Barcelone :-)))

                                      hraji - Profil | Po 27.8.2007 13:57:04

                                      medvěd: přeji pevné nervy, filozof ti nepomůže :-)

                                        medvěd - Profil | Po 27.8.2007 13:43:26

                                        carpmania:sportovní soustředění snad budoucích basketbalistů