NSamcarp - Profil | Po 10.9.2007 21:23:22
Máte zkušenosti s boilie od Sportcarp.Napište dík
NSamcarp - Profil | Ne 9.9.2007 18:22:39
certbert:Díky, ale jedeme až 22.září na Lipno.To asi zas takovou roli nehraje viď??
NAiwen - Profil | Ne 9.9.2007 15:10:36
certbert: já myslel jinou :-)) :-)) :-D
Ncertbert - Profil | Ne 9.9.2007 14:51:05
Aiwen - ®-co co jahoda ti nevoní-:o)))))))
NAiwen - Profil | Ne 9.9.2007 14:38:56
certbert: no fůůůůůj
Ncertbert - Profil | Ne 9.9.2007 13:39:45
Samcarp - ®-určitě má mě teď žrali jahodu-:o)))
NSamcarp - Profil | Ne 9.9.2007 9:29:29
Nazdar lidi.Myslíte, že má cenu teť v září chytat ještě na ovocné příchutě nebo už jen na rybí a masové.Poraďte díky
NBekys - Profil | Čt 6.9.2007 15:55:45
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké biolies je dobré na kapry kolem 40 cm. Děkuji
NMarsip - Profil | Út 4.9.2007 8:13:23
Nej (lepší, kulatější, smradlavější, voňavější, účinnější, nadupanější, .... ) je boilie tzv. "tančící žížala", vyzkoušej, docela mazec.
miras: Máš mejl. híííí
NWright - Profil | Út 4.9.2007 8:05:39
Miras: a za dva roky první dovolená u moře!
NMiras - Profil | Út 4.9.2007 8:04:55
Wright: .... a sociální jistoty:-)
NWright - Profil | Út 4.9.2007 8:03:20
Miras: těsně vedle, a takový nabídky jsou skoro všechny! Ne, jde o to, že jsem tzv. v domácí lokalitě....a navíc samé perspektivy:-)
NMiras - Profil | Út 4.9.2007 7:59:51
Wright: to už je někde v Bavorsku, ne?:-) Nevím, jaká nabídka by mohla být lepší než práce u nás v "Majáku":-)
NWright - Profil | Út 4.9.2007 7:53:53
Miras: kua někde se to seklo! Dostal jsem lepší offer! Takže jsem od tebe vzdálen pouhých cca 110 km!
NMiras - Profil | Út 4.9.2007 7:46:27
Wright: kurva Wrighte, pořád čekám, že Tě potkám ve výtahu, kde to vázne?:-)
NWright - Profil | Út 4.9.2007 7:44:49
Bachy: tak jdi do....!
NBachy - Profil | Út 4.9.2007 6:57:23
Wright - Nepiš mi co mám a nemám dělat, nehraj si na pana moudrého.
Njudas.d - Profil | Po 3.9.2007 21:43:33
pánové to s tím michalem mně vůbec neštve jak psal kocháč něco stojí profi štáb ale tět jedna historka ze života dva mí kamarádi chytly pěkního mastodonta já jich fotil a perla na závěr ten co ho nechytl se chlubil v hospodě že ho chyt a to zrovna předemnou tak jsem ho poslal do prdele to je svinsto
NWright - Profil | Po 3.9.2007 21:04:47
lada: promin za odpověď mimo otázku... pokud máš malou zkušenost s boiliem, snaž se něco načíst z minulých příspěvků v archivu, nebuď línej, takových otázek tu bylo již mnoho a mnoho. Pokud máš nějaké osvědčené tak se jich drž a vedle nich experimentuj, viz např. ty zmíněné tandem baits, kup si malé množství a vyzkoušej oproti těm vyzkoušeným. Pokračuj a pokračuj až zaměníš tvoje osvědčené za osvědčenější apod... ( nakonec budeš stejnej blázen jako my ostatní)
NPetrasek - Profil | Po 3.9.2007 21:02:21
Petr Koch: zdar tak jak se domluvime?
lada: nej je kdyz si bobule udelas sam - budes mit pak jeste vetsi radost z uloveneho kapra
NWright - Profil | Po 3.9.2007 20:59:51
Holas22: milý woe! Viděl jsem za svůj život hodně věcí o kterejch stojí za to diskutovat, téma o kterém tady hovoříš stojí úplně za ho*no! Kdyby se každý u vody choval jako M. Kučera, pak nepotřebujeme RS. Jde o lidskou slušnost! Vyčítej si každému co chceš, ale pamatuj si, že jak se do lesa volá...
PS: Jseš to ty? Rovnější mezi rovnými?
Bachy: Když nemáš co říct, tak nic neříkej, protože potom píšeš samý bludy.
NPetr Koch - Profil | Po 3.9.2007 17:34:10
HOLAS22 - ® : Děláš ze sebe zbytečně dotčenýho. Už se na to vyse*. Prostě bubnuješ na poplach úplně zbytečně a nesmyslně. Zameťme si každý před svým prahem a potom kritizujme ostatní.
NMichalM(štikař) - Profil | Po 3.9.2007 17:28:48
HOLAS22: no ted si trochu přestřelil, rozhodně an směsi od MK nechytám a víš co? trhni si protézou:o)
NCerebro - Profil | Po 3.9.2007 17:26:39
steffi: Myslím si, že je to z toho důvodu že jistému sumčaři se to stává poněkud často.
All: Pokud vím tak to s tím DVD od Mika to tu padlo hned po jeho vydání a i on sám to tu přiznal a omluvil se že to nešlo jinak. A myslím si ,že vytahovat tu kostlivce, opravdu nemá nikdo za potřebí. Řešit bychom tu měli závažnější věci.
a Co se týká otázky každá značka má svého vlajkonoše avšak s jedním boilím asi díru do světa neudělá nikdo.
NHOLAS22 - Profil | Po 3.9.2007 17:23:29
Všem dekuji.Jen pro MichalaM(štikare)-ty seš idiot.To že nekoho žereš mi neva,ale aby si byl slepí?Bež do prdele.Za tyto slova se jinejm čtenárúm omlouvám.Klidne to nechte bežet,to natom nic nezmení.Bachy dík za tvúj nadhled
Nsteffi - Profil | Po 3.9.2007 17:07:51
nerozumiem vám chlapci, nie tak dávno tu pomaly ukrižovali istého sumčiara za sumca z Vltavi a dnes tu iného kaprára dobre že nepošlete na hrad. Isto sú to osobnosti, ktoré vo svojom fachu čosi dokázali, a preto je mi to viac-menej jedno. Ale nejde mi do hlavy ten dvojaký meter.
NBachy - Profil | Po 3.9.2007 16:38:37
Petr Koch - Na druhou stranu ale reklama holt stojí prachy a rybářská etika má své hranice. Taky jsem už porušil třeba dobu lovu, v obci nejedu 50, ale tohle je o něčem jiném, nevím. Trochu mi to připomíná Vágnera.
NJozka - Profil | Po 3.9.2007 16:16:22
Ondro::nevidim duvod proc ho urazet.Je blbost,ze to tady zbytecne prozradil,ale to neni snad duvod k tomu ho urazet.Navic jak Ty pises,ze tlacha pi*oviny,ale ono dost mozne,ze je to pravda.Vim,ze se takove veci delaji i kdyz nevim zda to udelal i Kucera,ale to je jeho vec.Rozhodne by nebyl prvni a ani posledni!!
NOndra (tloušťák) - Profil | Po 3.9.2007 16:11:18
Nejlepší bude když na to nebude nikdo reagovat a nechá se tato otázka "vyhasnout". Ať si HOLAS22 tlachá tyto pi*oviny sám pro sebe. Čím víc na to budete reagovat tím je to větší + pro něj...
Beztak je ze severu a nemá to v hlavě srovnané... :D
Nzapa - Profil | Po 3.9.2007 16:01:36
žadné!!!!! jeste jsem teda nevidel boili ktere by zachytalo v kterekoliv vode,teplote,počasí,atd.
NJozka - Profil | Po 3.9.2007 16:00:06
lada:::Chces poradit co s nim????Dej ho pod hacek a hod do vody!!K nemu hod cca15kulicek a cekej.Pokud budes chytat na dobrym miste tak urcite neco chytis!!!
Holas 22:myslis si,ze u jinych to chodi jinak???Ber to tak,ze aspon tu ryby pusti!!
NMichalM(štikař) - Profil | Po 3.9.2007 15:59:16
doufám že to dopadne jak s Tychlerem:o), omluva na přední straně MRKu a další peripetie.. třeba po soudech?Proč ne?! Anonymní blbečci alias HOLAS22 si to zaslouží (tím netvrdím že nejsu anonymní, ale nesnažím se napadat prodejce, výrobce a různe babky kořenářky).
Být MK tak mě to osobně hodně namíchne a určitě bych to nějak řešil.
Ncertbert - Profil | Po 3.9.2007 15:54:08
Nej-boili je to co chytá-:o)))))Hoši nechte si to do jiné otázky!!!!!!!!!!
NPetr Koch - Profil | Po 3.9.2007 15:28:11
Že se na to nevys*rete :o) Někdy mi přijde, že se z kaprařiny dělá až moc ušlechtilá záležitost. Když některý bolí srdíčko z toho, že se vodí předchycenej kapr, ať mi vysvětlí jak může dopustit to, že kapra loví na háček a vystavuje ho tak stresu? Ještě před pár měsíci bych taky bouřlivě brojil proti nešetrnému zacházení s rybou a podvádění, ale když si ti dotyční stěžovatelé uvědomí, co stojí natáčecí hodina profi štábu, rád bych je zažil v situaci, ve které byl třeba Michal. Schválně to jistě neudělal a radost z toho neměl. Mimochodem mi to říkalo víc lidí, no a co?
Přestaňme ze sebe dělat svatoušky, kdo je bez viny, ať hodí kamenem.
Koho to popuzuje, ať si ryby v tůních fotí a nechytá je.
Tento případ beru jako mimořádnou záležitost a srdíčko mi to netrhá, v případě nutnosti bych to udělal taky:o)
NMaxwell - Profil | Po 3.9.2007 15:10:32
Tobě tedy Jirko leží ten Kučera v žaludku!
NJiří Malý - Profil | Po 3.9.2007 15:00:31
holas22: nenech se vyprovokovat, je dobre, ze jsi to napsal, alespon si par lidi udela obrazek, pokud je to ovsem pravda.
NMaxwell - Profil | Po 3.9.2007 11:50:20
HOLAS22:vem si něco na uklidnění,nebo to s tebou sekne! :-)) Jestli jsi nikdy neviděl jak se natáčí video,nebo nevíš kolik stojí štáb tak se tu do podobných diskusí nepouštěj.Už vůbec nechápu proč to sem taháš.
NOndra (tloušťák) - Profil | Po 3.9.2007 11:43:33
Kdyby byl lada co k čemu tak si to ve své otázce vše smázne.....
NHOLAS22 - Profil | Po 3.9.2007 11:31:51
macin-odpovídam Bachymu vole
Nmacin - Profil | Po 3.9.2007 11:21:46
HOLAS22 - ® Už s tím běž do prd*le.
NHOLAS22 - Profil | Po 3.9.2007 11:19:00
Dva kluci v noci kterí ráno končili a necháli mu ho v saku.On tam chytal 2dny predtím,ale nechyt žádnýho vetšího.Tak proto takej tiatr.Neznám jejich jména,ale byli od Brna.
NBachy - Profil | Po 3.9.2007 10:59:56
HOLAS22 - Kdo teda toho kapra opravdu chytil?
NSwann - Profil | Ne 2.9.2007 22:19:06
HOLAS22:Lituji Tě, je to chabé a o něčem to svěčí...V otázkách si odporuješ, pokud ne zjevně, ale podtext odpovědí je zcela jasně čitelný....doporučuji léčbu.SOUHLASIM S LIDMA CO tI ODPORUJÍ...JO HOWGH!!!!!!!Rači jdi na ryby a vyflákni se na kecy, kerý nikam, ale vůbec nikam nevedou.............:))))))lalalala
NHOLAS22 - Profil | Ne 2.9.2007 21:44:10
Ondro.Nechal jsem se vyprovokovat.Teť me sere jak se ktomu nekteri stavejí.A už to nebudu potom co se tu dnes delo zminovat,mastím nato.Sklamal jsem se v nekterích lidech tady
NMichalM(štikař) - Profil | Ne 2.9.2007 21:18:42
HOLAS22 - ® kecáš hovadiny, očividně si vysadil prášky :o), ano "nerozhodím" tě to máš naprostou pravdu, jelikož bych tě přirovnal k hlemýžďovi, kterého také při jeho inteligenci nelze "rozhodit"...
EDIT: to není urážka to je pouho pouhé konstatování
NHOLAS22 - Profil | Ne 2.9.2007 21:11:10
zase EDIT i toto vymažou?
NHOLAS22 - Profil | Ne 2.9.2007 21:10:26
MichalMštika-to kdo je vylízanej je videt už podle toho co si napsal.A podložený-videlo to asi 10lidí co chceš víc podlážet?Urážet múžeš,ty mne me nerozhodíš-papáá
NHOLAS22 - Profil | Ne 2.9.2007 20:50:46
m.kindl nasralo me že to tu vymazali.Osobního nic-ja a Michal jsem si to vklidu vysvetlili a on to rekl narovinu.A je jenom dobre že to je venku až teť když to má už rozjetý.A je škoda že když to nekdo videl že to sem nanapsal,meli by sme to vedet o všech-nech je pravda pravdou.Ty lidi jako ty a ješte pár tady to myslíte dobre,a berete to vážne jako já.Jak mám potom vysvetli mému synovci proč to pouštím a doma proč dotoho pchám všechny prachy když tam byli semnou.Bolelo me u srdce
NJiří Malý - Profil | Ne 2.9.2007 20:36:29
HOLAS22: jsem rad, ze jsi to tady rekl.
Liborcarp: zase? on se nevyjadril ani k me otazce.
NPvl - Profil | Ne 2.9.2007 16:18:28
Jarda Kučera - ® říká se to ... :o§)
Nm.kindl - Profil | Ne 2.9.2007 16:17:48
TORARYK - ® Nějak si nemůžu pomoct ale proč mám pořád pocit že ve skutečnosti neexistuješ a jsi jen vymyšlená figurka co si z lidí dělá srandu ?
HOLAS22 - ® Není v tom něco osobního ? Je celkem jedno jestli je to pravda nebo ne ale takhle žalovat...Takovýhle věci si člověk obvykle nechává pro sebe a vyrukuje s nima až když dotyčná osoba začne dělat třeba nějakou špinavost nebo podlost...např kdyby to bylo na závodech.
NPvl - Profil | Ne 2.9.2007 16:14:49
Ondra (tloušťák) - ® copak, copak ? :o§)
NMichalM(štikař) - Profil | Ne 2.9.2007 16:06:01
holas nebo tak nějak: kur*a ty seš vylizanej jak psí pr*el! dělej něco se sebou a nebo si nech odpojit internet, beru to že když se rozdávala blbost tak si stál frontu nejmíň 2x, ale pro tvé dobro se už prosím nevyjadřuj jakkoliv k ničemu co nemáš podloženy..pokud to potřebuješ přeložit do srozumitelného jazyka: "nekecé už prosím pýčo*iny"
NJarda Kučera - Profil | Ne 2.9.2007 12:25:39
Vláďa:Jo jo to máš pravdu,zapni si ICQ a nebo tel.
NVláda - Profil | Ne 2.9.2007 12:14:57
Jarda Kučera- známe spolu taky některé kapráře co vydávali cizí ryby za svoje tak se nediv. Ale od jisté doby to na stránkách ryb. servrů nepíšu.
NHOLAS22 - Profil | Ne 2.9.2007 11:57:06
umne souhlas.mail je HOLAS.1@SEZNAM.CZ kdykoli
Nliborcarp - Profil | Ne 2.9.2007 11:48:50
Spekulace jak to bylo ,co je pravda a co není je jen další plejtvání časem .Mik se k tomu určitě vyjádří,počkal bych až se vrátí z Lip.Mary ,zatím tu nemůže bejt tak bych už dál nic neřešil.
NHOLAS22 - Profil | Ne 2.9.2007 11:39:50
Já kaprarinou taky žiju a proto me to tak vzalo.Sorry všem za ten pravopis
NHOLAS22 - Profil | Ne 2.9.2007 11:37:55
Nebudeme tu špiniť túto otázku.Čtu že jsou tu lidi co neverí,a to sme to videli osobne.Omlovám se všem za tuto debatu,Foreigner je asi bez urážky zakomplexovanej.A to že to tak bylo je fakt,a ani on to nezmení
NForeigner - Profil | Ne 2.9.2007 11:36:06
Holas22: Řeknu ti to takhle ... Kaprařina je pro mě náplň mého života a to myslím doslova, ale na druhou stranu v podobné pozici bych to prostě musel udělat taky a teď mi vůbec nejde o Michala. Navíc jsem si 100% jist, že kaprovi se nic nestalo a příště bude na háčky ještě pozornější. Kaprovi to neudělalo vůbec nic, jen maximálně pošpinilo něčí svědomí (pokud to je pravda). Takže bych to uzvařel a nerozpitvával.
NLumír - Profil | Ne 2.9.2007 11:35:23
Holas 22: I kdyby to byla pravda, tím, že to tady budeš omílat nic nevyřešíš ani nezměníš. Vykašli se na to a běž pilovat pravopis.
NÁdoš - Profil | Ne 2.9.2007 11:35:21
Bussines je bussines,je to svinstvo,ale chapu to...
NHOLAS22 - Profil | Ne 2.9.2007 11:31:45
Foreigner-nechci te urazit,ale ak ti to mám ješte napsat.Já to videl a aj sním otom mluvil,sám to priznal a to si umne šplh,ale todle je špína.
Nevým proč temu neveríš
NHOLAS22 - Profil | Ne 2.9.2007 11:29:22
varrman tak když ho znáš tak se ho zeptej.Je to tak ja si nemám proč vymýšlet,nejsem v biznisu.Jen srdce mám stále tam kde patrý
NHOLAS22 - Profil | Ne 2.9.2007 11:27:44
judas-už jsem to sem psal,ale nebylo to zverejneno.
NHOLAS22 - Profil | Ne 2.9.2007 11:26:35
Jardo já vím že je to neuveritelné,ale je to pravda.A videlo to asi 10 lidí.Sorry za pokažené ideáli.
Nwarrman - Profil | Ne 2.9.2007 11:26:10
tak to bych do Michala nikdy neřekl,a to jsem skoro jeho soused!!!!
NForeigner - Profil | Ne 2.9.2007 11:21:48
Holas22: Můj názor na Michala se nemění a měnit nebude, je to jeden zmála lidí co to má v hlavě ještě srovnané. Dál se do této diskuze, ale angažovat nechci.